- opereta

  • Za upit "opereta" pronađeno 1 731 nekretnina - prosječna cijena 2.405 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosječna površina)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SENJ, 860.000 €, 219,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

SENJ centar, popularni cafe bar disco na prodaju po odličnoj cijeni, preporuka! U centru Senja, u blizini mora, na 220m² prodaje se uređeni uhodani cafe bar i disko klub u primorskom stilu sa voltima od kamena i cigle, sanitarnim čvorovima, šankom i svim potrebnim inventarom. Disko....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARO ČIĆE, 850.000 €, 1467,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, SKLADIŠNE HALE, STARO ČIČE, OKOLICA VELIKE GORICE Na glavnoj ulici u Starom Čiču, okolici Velike Gorice, prodaju se dvije skladišne hale sa 100kW priključne snage. Hala broj 1 ukupne je tlocrtne površine 587 m², ima veliku nadstrešnicu i dva ulaza sa roll up vratima, a sastoji....

 
 
 
  Zemljište, OROSLAVJE, 49.000 €, 602,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, OROSLAVJE-MOKRICE, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 602 m² .

 
 
 
  Kuća, BAIĆI, 220.000 €, 190,00 m2 cca 1160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, KUĆA, KARLOVAČKA ŽUPANIJA, VUKOVA GORICA, ZA ŽIVOT ILI ODMOR Prodaje se predivna, useljiva kuća spremna za život ili kao investicija za izvrsnu kuću za odmor! 74m² unutarnjeg stambenog prostora u prizemlju koji se dijeli na dnevni boravak, kuhinju, blagovaonicu, kupaonicu....

 
 
 
  Zemljište, RIBNICA, 320.000 €, 10280,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA ZEMLJIŠTA, VELIKA GORICA, RIBNICA, 10.280M2. Prodaje se lijepa, pravilna parcela u stambenoj zoni za gradnju pretežito obiteljskih kuća. Mogućnost gradnje 13-14 zasebnih, samostojećih jedinica maksimalne kvadrature 400 m² BRP-a. Svi priključci na cesti! Velika Gorica i svi....

 
 
 
  Poslovni prostor, POREČ, 990.000 €, 555,06 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Istra, okolica Poreča ? poslovna zgrada .

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 452.751 € na 522.405 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 522.405 €, 116,09 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 452.751 €
15.05.2026 - 522.405 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Makarska, 4 sobni luksuzni stan, novogradnja Prodajemo stan na 2. katu S3- 2min autom od plaže novoj zgradi sa 3 stana na odličnoj lokaciji Krvavica kraj Makarske. Stan je ukupne neto površine 116,09 m², a sastoji od dnevnog dijela s kuhinjom, blagovaonom , 2 kupaonice, 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kustošija, 379.000 €, 110,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB, ČRNOMEREC, KUSTOŠIJA, 110 m² sunčan 3.5-sobni sa otvorenim pogledom na grad. Stan ima 86 m² zatvorenog prostora i to na donjoj etaži : stubište, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom, kupaonica s wc-om (ima prozor), 1 spavaća soba. Na gornjoj etaži:....

 
 
 
  Kuća, ORBANI, 424.500 €, 102,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.opereta.hr

ISTRA, SVETI LOVREČ - Potpuno opremljena nova prizemnica s bazenom .

 
 
 
  Stan, DUGO SELO, 175.000 €, 68,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, DUGO SELO, 68m², Kolodvorska, 3-soban. Stan ima 64m² zatvorenog prostora; hodnik/predprostor, kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak, 2 spavaće sobe, kupaonica s wc-om. Balkon koji je bio na dnevnom boravku je zatvoren i legaliziran te za njega postoji Rješenje izvedenog....

 
 
 
  Stan, GRADIĆI, 138.176 €, 43,18 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA STANA, NOVOGRADNJA, VELIKA GORICA, GRADIĆI, 59,83m² + 4,5m² terasa. Odlična novogradnja u zgradi sa liftom na mirnoj lokaciji na 5 minuta od centra Velike Gorice. Vrhunski materijali i oprema, prva klasa parketa i keramike, dizalica topline sa podnim grijanjem, lift, parking....

 
 
 
  Najam, Poslovni prostor, ODRA, 5.862 €, 1169,00 m2 cca 5 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

ZAKUP POSLOVNE ZGRADE, ZAGREB, ODRA, VELIKA CESTA, 1.169,33 M2. U zakup se daje poslovna zgrada sa uredskim i skladišnim prostorom u odličnom stanju. Prizemlje se sastoji od recepcije, čajne kuhinje, 3 ureda, skladišnog prostora za registratore, sanitarnih čvorova. U nastavku skladišta....

 
 
 
  Stan, DELNICE, 203.315 €, 58,09 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Stan, NOVOGRADNJA, prodaja Gorski Kotar, Delnice, centar, Lujzijana ulica, 2sob, 58,09m² .

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsused, 970.000 €, 340,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

KUĆA, ZAGREB, GAJNICE PRODAJA. Prodaje se odlična samostojeća obiteljska kuća s uređenom hortikulturom, dvije garaže, dvorišnom kučicom i bazenom. Podno grijanje cijelom površinom Solarno predgrijavanje vode za bazen i kućnu potrošnju klimatizirano Dizajnerski uređeno .

 
 
 
  Apartman, NOVALJA, 239.000 €, 85,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Novalja ? Trosobni apartman 80 m² u prizemlju s terasom, 500 m od mora .

 
 
 
  Kuća, PODGORA, 850.000 €, 212,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.opereta.hr

Apartmanska kuća u Podgori ? samo 50 m od mora .

 
 
 
  Stan, KORČULA, 123.000 €, 67,12 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.opereta.hr

U atraktivnom dijelu naselja Sveti Antun na otoku Korčuli nalazi se stan površine oko 67 m², smješten u stambenoj kući s nekoliko stanova, što osigurava mir, privatnost i ugodnu atmosferu za svakodnevni život ili odmor. Ulaz vodi u prostrani otvoreni prostor koji povezuje dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NEVIĐANE, 330.000 €, 66,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.opereta.hr

Iz ponude izdvajamo dvosoban stan u prizemlju moderne novogradnje smještene u mjestu Neviđane, na otoku Pašmanu, u prvom redu do mora. .

 
 
 
  Najam, Stan, ZAGREB, Trnsko, 600 €, 48,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

STAN, NAJAM, TRNSKO, TROSOBAN. .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 278.000 € na 265.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 265.000 €, 78,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 278.000 €
17.04.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA STAN, GAJNICE, Čileanska ulica, 77,73 m², 3-soban stan za adaptaciju, 2. kat uredno održavane zgrade, s liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, degažmana, odvojene kuhinje, velikog dnevnog boravka s izlazom na balkon, dviju komfornih spavaćih soba s potencijalom dodatne....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 856 € na 756 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Najam, Poslovni prostor, ZAGREB, Kustošija, 756 €, 43,00 m2 cca 18 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 856 €
17.04.2026 - 756 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

ZAKUP ULIČNOG LOKALA, ZAGREB, KUSTOŠIJA, ZAGREBAČKA CESTA, 42,80 M2 U zakup se daje ulični lokal ukupne površine 42,80 m² orijentiran na južnu i zapadnu stranu sa velikim izlogom. Prostor je u roh bau stanju i kao takav se daje uzakup po cijeni od 20,00 EUR/m² + PDV. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, KRAPINSKE TOPLICE, 173.000 €, 63,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, NOVOGRADNJA, KRAPINSKE TOPLICE - CENTAR, 2-SOBAN, 63 m² .

 
 
 
  Stan, KRAPINSKE TOPLICE, 206.000 €, 75,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, NOVOGRADNJA, KRAPINSKE TOPLICE - CENTAR, 4-SOBAN, 75 m² .

 
 
 
  Kuća, BAŠKA VODA, 2.250.000 €, 446,70 m2 cca 5040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Baška Voda ? raskošna luksuzna vila s 5* .

 
 
 
  Kuća, KAŠTEL KAMBELOVAC, 1.300.000 €, 167,50 m2 cca 7760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Vila s pogledom, vrtom i bazenom ? Kaštel Kambelovac .

 
 
 
  Kuća, OPRTALJ, 440.000 €, 154,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Istra, Buje okolica - kamena autohtona kuća .

 
 
 
  Kuća, OROSLAVJE, 479.000 €, 420,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, KUĆA S POSLOVNIM PROSTOROM, OROSLAVJE-NEPOSREDNA BLIZINA CENTRA, 420 m² .

 
 
 
  Kuća, OPATIJA, 1.500.000 €, 380,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Na prodaju je izuzetna villa na mirnoj lokaciji, na Opatijskoj rivijeri, svega 120 m zračne linije od mora i 2 minute vožnje do plaže. Nekretnina se sastoji od tri etaže (ukupno 3 odvojena apartmana), s ukupno 7 spavaćih soba, 7 kupaonica, 3 dnevna boravka, više terasa, privatnog....

 
 
 
  Kuća, TAR, 1.350.000 €, 232,00 m2 cca 5820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

ISTRA, POREČ (OKOLICA) - Bezvremenska vila s bazenom - investicija u luksuz .

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Remete, 269.999 €, 160,00 m2 cca 1690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, KUĆA, REMETE, REMETSKI KAMENJAK, ROH-BAU, 160m² NKP. Prodaje se kuća u roh-bau fazi gradnje na Remetama. Kuća je tlocrtne površine 61m² i ukupne neto korisne površine cca 160m². Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i kupaonicom u prizemlju, dvije spavaće sobe s radnom....

 
 
 
  Zemljište, DANILO KRALJICE, 90.000 €, 1000,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Građevinsko zemljište površine 1000 m² nalazi se u mjestu Danilo Kraljice, i idealno je za gradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Zemljište je pravilnog oblika i blagog nagiba, što omogućuje jednostavnije planiranje i gradnju budućeg objekta. .

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Rudeš, 305.000 €, 102,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Prodaje se 5-soban stan na drugom katu od ukupno tri kata zgrade bez lifta. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Rudešu. .

 
 
 
  Najam, Poslovni prostor, BOBOVICA, 3.120 €, 260,00 m2 cca 12 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.opereta.hr

Iznajmljuje se poslovni prostor na prvom katu od ukupno dva kata zgrade s liftom. Zgrada se nalazi u Samoboru, poslovna zona Bobovica. .

 
 
 
  Stan, TROGIR, 222.525 €, 49,45 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.opereta.hr

Trogir, jednosoban stan S15 u modernoj novogradnji, 49,45 m² .

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 229.900 € na 214.900 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 214.900 €, 53,00 m2 cca 4060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 234.900 €
17.04.2026 - 229.900 €
15.05.2026 - 214.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB, GAJNICE, 2-soban, 53 m², lift, Peruanska ul. Stan ima : hodnik, dnevni boravak sa izlazom na loggiu, kuhinja s blagovaonicom, spavaća soba sa izlazom na drugu loggiu, kupaonica, wc. Na zgradi je završena energetska obnova sa novom termo fasadom, 2 novija lifta,....

 
 
 
  Najam, Stan, ZAGREB, Remetinec, 1.000 €, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.opereta.hr

NAJAM STANA, ZAGREB, REMETINEČKA CESTA, 2-SOBNI + GARAŽNO PARKING MJESTO, 50 M2 U novogradnji na 3 katu u zgradi s liftom iznajmljuje se moderan dvosobni stan s garažnim parking mjestom. Stan je pun svjetlosti, ugodan i prvi put se daje u najam. Stan se sastoji od ulaznog dijela,....

 
 
 
  Kuća, PAG, 480.000 €, 290,00 m2 cca 1660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, KUĆA/VILLA, PAG - PAG CENTAR, 290 m² na parceli od 426 m² .

 
 
 
  Zemljište, MAČKOVEC, 700.000 €, 55355,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

INVESTICIJSKO ZEMLJIŠTE TURISTIČKE NAMJENE (EVENT CENTAR, IZLETIŠTE I SPORTSKI KAMP) Projekt turističko ugostiteljskog kompleksa u blizini Čakovca, nekad poznato "Izletište Međimurska hiža". Na površini od preko 5 hektara uređenog zemljišta uz međunarodnu cestu koja spaja Hrvatsku....

 
 
 
  Stan, ROVINJ, Centar, 219.000 €, 32,00 m2 cca 6840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Prodaje se stan u Rovinju na odličnoj lokaciji, svega 500 metara od centra grada i mora. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i ima ukupnu površinu od 32 m². .