- opereta

  • Za upit "opereta" pronađeno 1 736 nekretnina - prosječna cijena 2.405 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosječna površina)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • luksuzan
    • dvorište
    • građevinska dozvola
    • 1.kat
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, ZADAR, Bokanjac, 65.000 €, 422,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.opereta.hr

Građevinsko zemljište ? više mogućnosti gradnje, 422 m², Bokanjac, Zadar .

 
 
 
  Zemljište, BILICE, 150.000 €, 507,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Bilice ? građevinsko zemljište s pravomoćnom dozvolom .

 
 
 
  Kuća, POREČ, 975.000 €, 225,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Istra, Kaštelir-kuća s panoramskim pogledom na more .

 
 
 
  Zemljište, KORČULA, 100.200 €, 501,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Privlačno građevinsko zemljište 501 m², Korčula .

 
 
 
  Stan, PLOMIN, 594.000 €, 110,00 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Luksuzan stan na 2. katu novogradnje s panoramskim pogledom na more ? Istra .

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 324.605 €, 94,81 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Stan 3S, 94,81 m² s velikim balkonom i pogledom na more ? Makarska .

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 118,29 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Petrčane, dvoetažni stan 118 m² s privatnom okućnicom i ostakljenim paviljonom .

 
 
 
  Zemljište, VODNJAN, 175.000 €, 916,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 916 m² na mirnoj i zelenoj lokaciji u blizini Vodnjana, potpuno izdvojeno od naselja i bez neposrednih susjeda ? potpuna privatnost i mir. .

 
 
 
  Stan, KRAPINSKE TOPLICE, 198.000 €, 72,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, NOVOGRADNJA, KRAPINSKE TOPLICE - CENTAR, 3-SOBAN, 72 m² .

 
 
 
  Stan, KRAPINSKE TOPLICE, 148.500 €, 54,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, NOVOGRADNJA, KRAPINSKE TOPLICE - CENTAR, 2-SOBAN, 54 m² .

 
 
 
  Kuća, DESINIĆ, 198.000 €, 105,00 m2 cca 1890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, KUĆA, NOVOGRADNJA, IVANIĆ DESINIČKI, DESINIĆ, NKP 105 m² (BRP 114 m²) Izuzetno kvalitetna kuća - novogradnja ( 2025. g.) BRP 114 m² na parceli od 415 m², funkcionalnog tlocrta, prozračna i puna svjetla, na mirnoj lokaciji s prekrasnim panoramskim pogledom na prirodu i zelenilo,....

 
 
 
  Kuća, VIS, 675.000 €, 200,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, NOVOUREĐENA KUĆA S 3 STANA, VIS, 100 M OD MORA Prodaje se kuća na atraktivnoj lokaciji Visa, u neposrednoj blizini mora koja se sastoji od 3 novouređena stana. Stan 1 nalazi se u prizemlju kuće i sastoji se od 2 spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom.....

 
 
 
  Kuća, TISNO, 475.000 €, 127,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća s 2 stambene jedinice, Tisno .

 
 
 
  Kuća, BUZET, 259.000 €, 350,00 m2 cca 740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

ISTRA, BUZET - Samostojeća kuća sa tri stana .

 
 
 
  Kuća, POREČ, 340.000 €, 157,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Istra, Poreč okolica - Kamena kuća s dvorištem .

 
 
 
  Kuća, OROSLAVJE, 479.000 €, 420,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, KUĆA S POSLOVNIM PROSTOROM, OROSLAVJE-NEPOSREDNA BLIZINA CENTRA, 420 m² .

 
 
 
  Kuća, PISAK, 950.000 €, 230,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća prvi red do mora s panoramskim pogledom .

 
 
 
  Kuća, OPATIJA, 1.600.000 €, 561,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Na mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji, svega 650 m od plaže, prodaje se prostrana vila na šest etaža s jedinstvenim panoramskim pogledom na more, Opatiju, Rijeku i Kvarnerski zaljev. .

 
 
 
  Stan, JESENICE, 297.000 €, 70,17 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

KRILO JESENICE - STANOVI NOVOGRADNJA Prodaje se stan S04 u prizemlju novogradnje u Krilu Jesenice, nedaleko od Splita. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, garderobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom te lođe od 12,31 m². Postoji mogućnost kupnje i parkirnog....

 
 
 
  Kuća, BARBAT NA RABU, 609.000 €, 178,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Prodaja, kuća, Rab, Barbat 178m², 100m od mora Prodaje se samostojeća kuća od 178m² na otoku Rabu, u mirnom dijelu naselja Barbat, samo nekoliko minuta hoda od predivne plaže(cca 100m). Kuća se sastoji od prizemlja i kata, 4 spavaće sobe sa vlastitim kupaonicama, kuhinjom, blagavaonicom,....

 
 
 
  Stan, TAR, 330.000 €, 90,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.opereta.hr

ISTRA, TAR - Stan s tri spavaće sobe .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 2.500 € na 2.300 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Najam, Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 2.300 €, 105,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 2.500 €
08.05.2026 - 2.300 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

NAJAM, STAN, JARUN-UL.HRGOVIĆI, 105m² .

 
 
 
  Stan, VELIKA GORICA, Kromosovo, 249.909 €, 76,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, Velika gorica, novogradnja 75,73m² Prodaja direktno od investitora! U ponudi su stanovi u novom, modernom projektu u Velikoj Gorici, smještenom na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Riječ je o razvoju novog urbanog kvarta koji će obuhvaćati četiri zgrade s ukupno 165 stanova,....

 
 
 
  Kuća, TINJAN, 340.000 €, 84,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.opereta.hr

ISTRA, TINJAN - Dvojnica s bazenom PRILIKA Prodaje se kompletno namještena kuća s bazenom stambene površine 84 m² s okućnicom 352m² te dva parkirna mjesta. U prizemlju se nalazi prostrani dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica po open space konceptu, jedna kupaonica i ostava. Drvenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLAVONSKI BROD, 459.999 €, 229,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, POSLOVNI PROSTOR, SLAVONSKI BROD, Ljudevita Gaja, 229m² Na odličnoj lokaciji se prodaje poslovni prostor na 2 etaže. U prizemlju se nalazi otvoreni prostor, ured te sanitarni čvor s kuhinjom dok su na katu 3 uredske prostorije, konferencijska soba te kuhinja. Prostor je u....

 
 
 
  Stan, OPATIJA, 650.000 €, 185,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Na mirnoj lokaciji u Opatiji, u kući s tri stambene jedinice, prodaje se prostran i svijetao stan na prvom katu s panoramskim pogledom na more. .

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 400.001 €, 112,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, CENTAR, Mihanovićeva. Stan se sastoji od ulaznog hodnika 5 soba, kupaonice, zasebnog wc-a, kuhinje, i spremišta. Zgrada je izgrađena 1930g i nema naljepnice od potresa. Krovište je renovirano 2018. godine, prednja strana fasada je uređena prije cca 20 godina. Zgrada....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 1.400 € na 1.300 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Najam, Stan, ZAGREB, Vrbani, 1.300 €, 78,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 1.400 €
22.05.2026 - 1.300 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.opereta.hr

NAJAM, STAN, VRBANI III, KUZMINEČKA, 78m²+ 2 garažna mjesta Iznajmljuje se stan na traženoj lokaciji, Vrbani III, Kuzminečka ulica. Stan u ponudi nalazi u na 3. katu novije zgrade s liftom, a pripada mu i spremište i 2 garažna parkirna mjesta. .

 
 
 
  Kuća, NOVIGRAD, 600.000 €, 150,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Iz naše ponude izdvajamo dvojnu kuću u Novigradu, s okućnicom površine 350 m² i 150 m² stambenog prostora. .

 
 
 
  Apartman, UMAG, Centar, 500.000 €, 80,66 m2 cca 6200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Istra, Umag ? Novi apartman u ekskluzivnoj zgradi uz more i u centru grada .

 
 
 
  Stan, BARBARIGA, 499.000 €, 110,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Tražite dom koji ne pristaje na kompromise? Predstavljamo vam Rezidenciju S4 ? najprestižniji, najprostraniji i najluksuzniji stan u cijelom projektu, osmišljen kao istinski izričaj suvremenog mediteranskog luksuza. Smješten na jednoj od najpoželjnijih obalnih mikrolokacija u Istri,....

 
 
 
 
-27%

Promjena cijene sa 1.650.000 € na 1.200.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DUBRAVKA, 1.200.000 €, 190,00 m2 cca 6320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 1.650.000 €
22.05.2026 - 1.200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Moderna vila s bazenom i maslinikom ? luksuzna novogradnja blizu Dubrovnika .

 
 
 
  Stan, TROGIR, 244.575 €, 54,35 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.opereta.hr

Trogir, dvosoban stan S11 u modernoj novogradnji, 54,35 m² .

 
 
 
  Stan, TROGIR, 220.500 €, 49,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.opereta.hr

Trogir, jednosoban stan S26 u modernoj novogradnji, 49,00 m² .

 
 
 
  Kuća, KRAPINSKE TOPLICE, 90.000 €, 68,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, KUĆA/VIKENDICA, MALA ERPENJA - KRAPINSKE TOPLICE, 68 m² NA PARCELI OD 4.124 m² .

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 370.000 €, 208,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.opereta.hr

Na prodaju je samostojeća kuća u roh bau fazi, iznimnog modernog dizajna, smještena na jednoj od poželjnijih i mirnih lokacija s prekrasnim pogledom na prirodu i Limski kanal. Stambena površina kuće iznosi 208 m², dok se prostire na prostranoj okućnici od 1.100 m², pružajući potpunu....

 
 
 
  Kuća, PAG, 480.000 €, 290,00 m2 cca 1660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, KUĆA/VILLA, PAG - PAG CENTAR, 290 m² na parceli od 426 m² .

 
 
 
  Zemljište, MAČKOVEC, 700.000 €, 55355,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

INVESTICIJSKO ZEMLJIŠTE TURISTIČKE NAMJENE (EVENT CENTAR, IZLETIŠTE I SPORTSKI KAMP) Projekt turističko ugostiteljskog kompleksa u blizini Čakovca, nekad poznato "Izletište Međimurska hiža". Na površini od preko 5 hektara uređenog zemljišta uz međunarodnu cestu koja spaja Hrvatsku....

 
 
 
  Zemljište, BRELA, 160.000 €, 451,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Brela ? građevinsko zemljište 451 m² s panoramskim pogledom .

 
 
 
  Zemljište, IČIĆI, 500.000 €, 984,00 m2 cca 510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište u Ičićima, smješteno na izuzetnoj i mirnoj lokaciji s prekrasnim panoramskim pogledom na more. .

 
 
 
  Stan, MARČANA, 399.000 €, 124,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Prodaje se moderna kuća smještena u mirnom dijelu Marčane, na rubu građevinskog pojasa. Kuća je izgrađena 2024. godine te se nalazi na zemljištu ukupne površine 650 m². .

 
 
 
  Najam, Poslovni prostor, SPLIT, Trstenik, 3.000 €, 253,00 m2 cca 12 €/m2