- opereta

  • Za upit "opereta" pronađeno 1 736 nekretnina - prosječna cijena 2.405 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosječna površina)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MEDULIN, 206.742 €, 40,34 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.opereta.hr

Prodaje se prostran stan u suterenu stambene zgrade, smješten na izvrsnoj lokaciji u Medulinu, tek nekoliko minuta hoda od poznatih pješčanih plaža i kristalno čistog mora. Zahvaljujući svojoj poziciji, stan nudi ugodnu temperaturu tijekom ljetnih mjeseci i iznimnu praktičnost za....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 517.223 €, 97,04 m2 cca 5330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.opereta.hr

Prodaje se atraktivan stan u jednom od najpoželjnijih turističkih mjesta na obali ? Medulinu. Ovaj prostrani stan površine 97,04 m² nudi savršen spoj funkcionalnosti, modernog dizajna i mediteranskog ugođaja. .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 254.000 € na 245.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BERETINEC, 245.000 €, 136,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2026 - 254.000 €
01.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.opereta.hr

***Vrhunska prilika na 10 minuta od Varaždina***Ekskluzivno u našoj agenciji, prodaje se nova kuća u Beretincu na odličnoj lokaciji, s pogledom na Varaždinštinu, Sloveniju i Međimurje. Mirna lokacija, pogodna za život, povremeni boravak ili investiciju u turizam. Sastoji se od 2 etaže....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 280.672 €, 87,71 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Stan 3S, 87 m² u novogradnji, s terasom i vrtom, Makarska .

 
 
 
  Zemljište, ČRNEC RUGVIČKI, 85.000 €, 607,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, RUGVICA, 607 m² .

 
 
 
  Najam, Poslovni prostor, STRMEC, 25.000 €, 1100,00 m2 cca 23 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

ZAGREB , SVETA NEDELJA, REPREZENTATIVNI POSLOVNI KOMPLEKS POSLOVNI OBJEKT / SHOWROOM / RETAIL / AUTO SALON ? IZVRSNA VIDJIVOST S OBILAZNICE Daje se u dugoročni zakup reprezentativni poslovni objekt površine cca 1.000 m² na jednoj od najprometnijih i najvidljivijih lokacija zapadnog....

 
 
 
  Stan, KORČULA, 242.000 €, 84,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

U mirnom i atraktivnom dijelu Korčule, u manjoj stambenoj zgradi s ukupno sedam stanova, u ponudi je prekrasan prizemni stan s vlastitim vrtom i parking mjestom. Stan je pažljivo projektiran kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost, a sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
  Najam, Poslovni prostor, ZAGREB, Stenjevec, 1.500 €, 93,00 m2 cca 16 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

U ponudi je atraktivan poslovni prostor smješten na zadnjem katu moderne stambeno-poslovne zgrade, u naravi penthouse, koji pruža visoku razinu komfora, privatnosti i reprezentativnosti. .

 
 
 
  Zemljište, KORČULA, 96.000 €, 480,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Idealna prilika ? građevinsko zemljište 480 m², Korčula .

 
 
 
  Kuća, VIŽINADA, 300.000 €, 110,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Vižinada-Kamena kuća s terasom i dodatnim stambenim prostorom .

 
 
 
  Najam, Poslovni prostor, UMAG, 3.715 €, 112,00 m2 cca 33 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026. - 3.715 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Umag ? dugoročni najam poslovnog prostora, 112 m² .

 
 
 
  Kuća, RAKALJ, 2.500.000 €, 294,44 m2 cca 8490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Luksuzna vila s maslinikom i bazenom u tišini istarskog krajolika .

 
 
 
  Kuća, BETINA, 330.000 €, 118,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća u centru Betine s dva odvojena stana .

 
 
 
  Kuća, KRAPINSKE TOPLICE, 380.000 €, 243,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

KUĆA, KRAPINSKE TOPLICE / KLOKOVEC ? 243 m² stambene površine + objekt s poslovnim prostorom i garažama od 110 m² na parceli od 802 m² .

 
 
 
  Kuća, PAG, 880.000 €, 240,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, LUKSUZNA DVOETAŽNA VILA, PAG, NOVALJA, JAKIŠNICA, NKP 240 m², NA ZEMLJIŠTU OD 434 m² .

 
 
 
  Kuća, POREČ, 1.500.000 €, 350,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Istra, Poreč ? autentična kamena vila s modernim luksuzom .

 
 
 
  Najam, Stan, OPATIJA, 2.000 €, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Iznajmljuje se potpuno namješten i funkcionalan stan idealan za dugoročni najam, smješten u neposrednoj blizini mora i svih važnih sadržaja. Nalazi se u mirnom okruženju, svega nekoliko minuta hoda od trgovina, javnog prijevoza, restorana, škole i hotela, što ga čini odličnim izborom....

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 350.000 €, 128,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.opereta.hr

Moderan i funkcionalan dvosoban stan smješten u kvalitetnoj novogradnji (2025.) na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Okrugu Gornjem. Zahvaljujući odličnoj orijentaciji, stan je osunčan i ugodan za boravak tijekom cijelog dana, uz prekrasan pogled na more. .

 
 
 
  Stan, VELIKA GORICA, Kromosovo, 237.463 €, 69,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, Velika gorica, novogradnja 68,83 m² Prodaja direktno od investitora! U ponudi su stanovi u novom, modernom projektu u Velikoj Gorici, smještenom na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Riječ je o razvoju novog urbanog kvarta koji će obuhvaćati četiri zgrade s ukupno 165 stanova,....

 
 
 
 
-23%

Promjena cijene sa 4.836 € na 3.720 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Najam, Poslovni prostor, ZAGREB, Trešnjevka, 3.720 €, 186,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 4.836 €
08.05.2026 - 3.720 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

NAJAM, URED, 180 M2, CIBONIN TORANJ, UKLJUČENI TROŠKOVI. .

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 569.000 € na 519.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Gajnice, 519.000 €, 348,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 569.000 €
01.05.2026 - 519.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Otkrijte prostranu obiteljsku kuću smještenu u mirnom dijelu Gajnica, Zagreb. S parcelom od 2.265 m², ova nekretnina nudi savršenu kombinaciju udobnosti i privatnosti, idealnu za obiteljski život. .

 
 
 
  Stan, OPATIJA, 635.000 €, 140,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Na prodaju je prostran stan smješten u jednoj od najatraktivnijih zona Opatije, u drugom redu od mora. Nalazi se na prvom katu stambene zgrade te se ističe iznimnim rasporedom i funkcionalnošću, ukupne površine 140,08 m² (uključujući stan i sve pripatke) . Stan se sastoji od dva hodnika,....

 
 
 
  Kuća, VELIKA GORICA, Kokotovo naselje, 690.000 €, 235,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, LUKSUZNA KUĆA, VELIKA GORICA ? CENTAR .

 
 
 
  Kuća, KORČULA, 290.000 €, 730,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

U mirnoj uvali Gršćici na otoku Korčuli, nalazi se građevinsko zemljište sa projektom za izgradnju luksuzne vile. Ukupne je površine 730 m², pravilnog oblika. .

 
 
 
  Zemljište, GORNJA LOMNICA, 299.999 €, 2469,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Građevinsko zemljište za investiciju ? mogućnost 4 višeobiteljske zgrade ? Lukavec / Gornja Lomnica Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište ukupne površine 2.469 m² u naselju Gornja Lomnica, u neposrednoj blizini Lukavca. Parcela predstavlja odličnu priliku za investitore i developere....

 
 
 
  Zemljište, KONŠĆICA, 400.000 €, 2614,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

SAMOBOR, OKOLICA, INVESTICIJSKO ZEMLJIŠTE SA GRAĐEVINSKIM DOZVOLAMA ZA IZGRADNJU 6 KUĆA Prodaje se investicijsko zemljište na uzdignutoj lokaciji sa pogledom na Žumberak koje se sastoji od 3 čestica. Za parcele je izdana građevinska dozvola za izgradnju ukupno 6 obiteljskih kuća sa....

 
 
 
  Stan, TROGIR, 369.656 €, 90,16 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.opereta.hr

Trogir, trosoban stan S12 u modernoj novogradnji, 90,20 m² .

 
 
 
  Stan, TROGIR, 351.165 €, 85,65 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.opereta.hr

Trogir, trosoban stan S5 u modernoj novogradnji, 85,65 m² .

 
 
 
  Stan, TROGIR, 293.200 €, 73,30 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.opereta.hr

Trogir, dvosoban stan S1 u modernoj novogradnji, 73,30 m² .

 
 
 
  Zemljište, KUPINEČKI KRALJEVEC, 220.000 €, 4788,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.opereta.hr

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, PRODAJA, KUPINEČKI KRALJEVEC, 4.788 M2 .

 
 
 
  Najam, Stan, TAR, 2.000 €, 125,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026. - 2.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

ISTRA, TAR - Stan za dugoročni najam .

 
 
 
  Stan, DONJA STUBICA, 209.000 €, 95,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, 3-SOBAN STAN - NOVOGRADNJA, TOPLIČKA, DONJA STUBICA/STUBIČKE TOPLICE, BLIZINA BAZENA, 75 m² + 2 vanjska parkirna mjesta Kvalitetno građen i moderan stan u novogradnji, funkcionalnog tlocrta, u prizemlju zgrade koja se sastoji od 3 stana. Jedinstvena lokacija u blizini i jednakoj....

 
 
 
  Najam, Poslovni prostor, ZAGREB, Medveščak, 1.700 €, 140,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026. - 1.700 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

NAJAM, POSLOVNI PROSTOR, VODNIKOVA, 140 m² .

 
 
 
  Stan, ROVINJ, 128.000 €, 33,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Prodaje se stan smješten u samom srcu Rovinja, u poznatoj i iznimno traženoj ulici Carera. Stan se nalazi na 4. katu stambene zgrade u strogom centru grada, okružen svim važnim sadržajima i na svega nekoliko minuta hoda od stare gradske jezgre i mora. .

 
 
 
  Apartman, ŠIMUNI, 290.000 €, 82,74 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Šimuni, Pag ? Moderan dvoetažni apartman s pogledom na more S2 .

 
 
 
  Kuća, CRNO, 590.000 €, 160,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Zadar, Crno - Kamena kuća s konobom i velikom okućnicom .

 
 
 
  Stan, VIR, 220.000 €, 54,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Novogradnja - Trosoban stan 54 m², namješten, Vir ? Bobovik, Zadar .

 
 
 
  Zemljište, SVETI LOVREČ PAZENATIČKI, 105.000 €, 715,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

ISTRA, SVETI LOVREČ - Građevinsko zemljište s pogledom na more .

 
 
 
  Najam, Poslovni prostor, ZAGREB, Medveščak, 1.650 €, 90,00 m2 cca 18 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026. - 1.650 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

NAJAM, POSLOVNI PROSTOR, CENTAR DORDICEVA Na iznimno poželjnoj lokaciji, dvije minute pješke od trga Josipa bana Jelačića iznajmljuje se poslovni prostor u visokom prizemlju idealan za ured. Sastoji se od ulaznog hodnika, tri uredske prostorije, kuhinje, kupaonice, balkona te dodatnog....

 
 
 
  Zemljište, ROVINJ, 5.200.000 €, 24788,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

ROVINJ, INVESTICIJSKO ZEMLJIŠTE ZA STAMBENU IZGRADNJU Prodaje se zemljište koje se sastoji od 6 čestica ukupne površine 24.788 m² u naselju Cocaletto. Naselje je smješteno u okolici grada Rovinja, a samo zemljište je udaljeno 1.100 metara od mora. Prostornim planom uređenja naselje....

 
 
 
  Zemljište, ZAPREŠIĆ, 79.000 €, 1720,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE S GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM, DONJI LADUČ, VINOGRADSKI PUT, 1720 m². .

 
 
 
  Najam, Poslovni prostor, OSIJEK, 4.126 €, 343,84 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026. - 4.126 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

ZAKUP, UREDSKI PROSTORI, OSIJEK, CENTAR Daju se zakup poslovni prostori uredskog tipa na izvrsnoj lokaciji u samom centru grada Osijeka. Poslovni prostori se sastoje od uredskih prostorija i sanitarnih čvorova. Izvrsna prilika za uredske djelatnosti nadomak svih važnijih sadržaja.....