- uredi murine

  • Za upit "uredi murine" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, MURINE, 270.000 €, 66,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Umag U neposrednoj blizini Umaga započeta je izgradnja je modernig stanova u mirnom naselju sa pogledom na more. Stan se smjestio u na 1. katu manje zgrade od svega 4 stana. Stan je ukupne površine 66m2 i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 295.000 €, 898,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Iz RE/MAX-ove ponude izdvajamo zemljište sa građevinskom dozvolom i gotovim projektom. Projekt je formiran za stambenu zgradu za šest stanova sa devet parkirnih mjesta. Odlična prilika za investitore. Građevinska dozvola je važeća. Sva infrastruktura prolazi uz samu granicu zemljišta.....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 600.000 €, 145,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, UMAG - Samostojeća kuća s dva odvojena stana, garažom i okućnicom U mirnom i uređenom naselju nadomak Umaga, smjestila se samostojeća kuća idealna za obiteljski život, turistički najam ili dugoročno investiranje. Kuća se sastoji od dva potpuno odvojena stambena prostora, s....

 
 
 
  Stan, MURINE, 455.000 €, 129,76 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Istra, Umag, prodaja 2 moderno uređena stana s pogledom na more u mirnom naselju. Stanovi se nalaze na mirnoj lokaciji, na 1. katu stambene zgrade sa svega 5 stanova, udaljeni desetak minuta vožnje od centra grada. Stan 1 veličine 61m2 sastoji se od dvije spavaće sobe (jedne veće....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 228.300 €, 1367,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Umag - prodajemo građevinski teren blizu centra Umaga i 1800m udaljen od turističko-sportskog centra Stella Maris. Novim Prostornim planom Grada Umaga, formirane su građevinske zone u neizgrađenom dijelu naselja, a radi povećanja stambene gradnje i zadovoljavanja stambenih potreba....

 
 
 
  Apartman, MURINE, 281.000 €, 66,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Umag U neposrednoj blizini Umaga započeta je izgradnja je modernig stanova u mirnom naselju sa pogledom na more. Stan se smjestio u prizemlju manje zgrade od svega 4 stana. Stan je ukupne površine 66m2 i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka iz....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 104.000 €, 8242,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Umag - prodajemo ravan poljoprivredni teren, pašnjak i dijelom šuma, cca 1000m udaljen od turističkog kompleksa Monterol. Voda i struja udaljeni su cca 300m, s prilazne ceste do terena može se doći isključivo preko zemljišta u vlasništvu RH. Predan je Zahtjev za dozvolu korištenja....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 230.000 € na 245.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MURINE, 245.000 €, 72,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.07.2025 - 250.000 €
11.02.2026 - 230.000 €
22.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Umag Na samo 3 km od mora nalazi se ovaj predivan stan u izgradnji s pogledom na more! Stan se smjestio na 1. katu manje zgrade. Ukupna površina stana iznosi 73 m2. Sastoji se dnevnog boravka s blagovaonicom, hodnika, kupaonice i 2 spavaće sobe, od kojih je jedna master spavaća....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 230.000 € na 265.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MURINE, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.06.2025 - 250.000 €
11.02.2026 - 230.000 €
22.04.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Apartman, MURINE, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Umag U neposrednoj blizini Umaga započeta je izgradnja je modernig stanova u mirnom naselju sa pogledom na more. Stan se smjestio na 1. katu manje zgrade od svega 4 stana. Stan je ukupne površine 72m2 i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka iz....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • murine (48)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Izdvojene nekretnine

Pula, Vidikovac