- murine

  • Za upit "murine" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 2.444 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • okućnica
    • renoviran
    • suteren
    • opremljen
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, MURINE, 260.000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Umag U neposrednoj blizini Umaga započeta je izgradnja je modernig stanova u mirnom naselju sa pogledom na more. Stan se smjestio u prizemlju manje zgrade od svega 4 stana. Stan je ukupne površine 72m2 i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka iz....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 295.000 €, 898,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Iz RE/MAX-ove ponude izdvajamo zemljište sa građevinskom dozvolom i gotovim projektom. Projekt je formiran za stambenu zgradu za šest stanova sa devet parkirnih mjesta. Odlična prilika za investitore. Građevinska dozvola je važeća. Sva infrastruktura prolazi uz samu granicu zemljišta.....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 600.000 €, 145,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, UMAG - Samostojeća kuća s dva odvojena stana, garažom i okućnicom U mirnom i uređenom naselju nadomak Umaga, smjestila se samostojeća kuća idealna za obiteljski život, turistički najam ili dugoročno investiranje. Kuća se sastoji od dva potpuno odvojena stambena prostora, s....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'murine'
875.000 €
455.000 €
225.700 €
 
-11%

Promjena cijene sa 506.000 € na 450.000 € - 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MURINE, 450.000 €, 139,31 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.12.2025 - 506.000 €
26.03.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.eurovilla.hr

U mirnom naselju Murine koje je lokacijski udaljeno samo par kilometara od grada Umaga, smjestila se kvalitetna kuća koja je s puno pažnje održavana a krasi ju pozicija, okućnica i već spomenuta dva stana u potpunosti odvojena ukupne stambene površine od 139,31 m2.Stan u prizemlju....

 
 
 
  Stan, MURINE, 292.300 €, 80,05 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Istra, Umag, prodaja moderno uređenog trosobnog stana zatvorene površine 79m2. Stan se prodaje sa stanom ID 413760. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji, na 1. katu stambene zgrade sa svega 5 stanova, udaljenoj desetak minuta vožnje od centra grada. Stan se sastoji od kuhinje, odvojene....

 
 
 
  Apartman, MURINE, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Umag U neposrednoj blizini Umaga započeta je izgradnja je modernig stanova u mirnom naselju sa pogledom na more. Stan se smjestio na 1. katu manje zgrade od svega 4 stana. Stan je ukupne površine 72m2 i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka iz....

 
 
 
  Apartman, MURINE, 281.000 €, 66,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Umag U neposrednoj blizini Umaga započeta je izgradnja je modernig stanova u mirnom naselju sa pogledom na more. Stan se smjestio u prizemlju manje zgrade od svega 4 stana. Stan je ukupne površine 66m2 i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka iz....

 
 
 
  Apartman, MURINE, 270.000 €, 66,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Umag U neposrednoj blizini Umaga započeta je izgradnja je modernig stanova u mirnom naselju sa pogledom na more. Stan se smjestio u na 1. katu manje zgrade od svega 4 stana. Stan je ukupne površine 66m2 i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 790.000 €, 350,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

U mirnom naselju u blizini gada Umaga smjestila se ova samostojeća kuća s puno potencijala. Sastoji se od prizemlja,prvog i drugog kata. U prizemlju su smještena tri apartmana potpuno opremljena.Velika okućnica s više parkirnih mjesta i mjestom gdje se može izgraditi i bazen po potrebi.....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 230.000 € na 245.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MURINE, 245.000 €, 72,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.07.2025 - 250.000 €
11.02.2026 - 230.000 €
22.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Umag Na samo 3 km od mora nalazi se ovaj predivan stan u izgradnji s pogledom na more! Stan se smjestio na 1. katu manje zgrade. Ukupna površina stana iznosi 73 m2. Sastoji se dnevnog boravka s blagovaonicom, hodnika, kupaonice i 2 spavaće sobe, od kojih je jedna master spavaća....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 230.000 € na 265.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MURINE, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.06.2025 - 250.000 €
11.02.2026 - 230.000 €
22.04.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 104.000 €, 5365,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Umag - poljkoprivredni teren smješten uz asfaltiranu cestu, voda u blizini, na terenu trafostanica. Nalazi se u neposrednoj blizini obiteljskih kuća. Teren je ravan, blizina svih sadržaja, velika vjerojatnost da će se u narednom Prostornom planu uvrstiti u građevinsko područje naselja.....

 
 
 
  Stan, MURINE, 455.000 €, 129,76 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Umag je grad na zapadnoj istarskoj obali, na samo 10 km od slovenske granice i uz Savudriju najzapadnije je mjesto u RH. U Umagu se prodaje cijela etaža na prvom katu zgrade. Etaža je površine 130m2.STAN S3 - stan na prvom katu neto korisne površine 129,76 m2 sa pripadcima: dva parkirna....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 228.300 €, 1367,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Umag - prodajemo građevinski teren blizu centra Umaga i 1800m udaljen od turističko-sportskog centra Stella Maris. Novim Prostornim planom Grada Umaga, formirane su građevinske zone u neizgrađenom dijelu naselja, a radi povećanja stambene gradnje i zadovoljavanja stambenih potreba....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 850.000 €, 550,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U malom mirnom mjestu Murine, nadomak Umaga smjestila se naša atraktivna villa. Ova predivna dvokatnica sastoji se od prizemlja koje sadrži četiri prostrana apartmana, do sada korištena u odlično uhodanu turističku svrhu. Na bočnom dijelu prostrane okućnice smješten je bazen i vanjski....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 104.000 €, 8242,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Umag - prodajemo ravan poljoprivredni teren, pašnjak i dijelom šuma, cca 1000m udaljen od turističkog kompleksa Monterol. Voda i struja udaljeni su cca 300m, s prilazne ceste do terena može se doći isključivo preko zemljišta u vlasništvu RH. Predan je Zahtjev za dozvolu korištenja....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 567.000 €, 200,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana i kvalitetno građena obiteljska kuća stambene površine 200 m² s uređenom okućnicom od 700 m². Kuća je izgrađena 2003. godine, zidane gradnje (opeka i beton) te je potpuno namještena i spremna za useljenje. Kuća se sastoji od prizemlja i kata te ima ukupno 6 soba,....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 750.000 €, 162,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća smještena u mirnom naselju Galići, koje pripada širem području Murina (udaljeno 1 km od centra Murina), svega 4 km od centra Umaga. Ova lokacija savršeno spaja miran, prirodan ambijent s neposrednom blizinom svih sadržaja koje pruža Umag ? restorani, trgovine, plaže,....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 230.000 € na 265.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MURINE, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 230.000 €
24.04.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 39.000 €, 2000,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poloprivredno zemljište u Umagu. Zemljište je pravokutnog i pravilnog oblika ukupne površine 2000 m2. Vlasništvo uredno. Zemljište se može pogledati prema dogovoru. Slobodno nazovite za više informacija ili termin razgledavanja. Za sve dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte.....

 
 
 
  Stan, MURINE, 270.000 €, 66,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MURINE, 281.000 €, 66,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MURINE, 260.000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 370.000 €, 500,00 m2 cca 740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je projekt stambene vile s građevinskom dozvolom i započetom gradnjom u mirnom naselju Fratrici kod Umaga. Objekt je zamišljen kao vila s četiri stana, podzemnom garažom i zajedničkim sadržajima u prizemlju (Wellness, Fitness te bazen i jacuzzi). S terasa gornjih stanova....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 470.000 €, 127,22 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam suvremenu dvojnu kuću smještenu u mirnom i atraktivnom okruženju, idealnu za obiteljski život ili kao luksuznu kuću za odmor. Nekretnina raspolaže s ukupno 3 spavaće sobe, 2 kupaonice, vlastitim dvorištem i privatnim bazenom, te nudi iznimnu razinu funkcionalnosti....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 240.000 €, 88,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća prizemnica od 88 m2 u mirnom umaškom naselju Murine. Kuća se nalazi na ograđenom poljoprivrednom zemljištu veličine 2743 m2, a legalizirana je 2015. godine. Sastoji se od dvije sobe veličine 30 i 25 m2 , kuhinje sa blagovaonicom, kupaonicom, ostavom i terasom.....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 210.000 €, 1367,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija Sky nekretnine predstavlja građevinsko zemljište na izvrsnoj lokaciji, u Istri. Ukupna kvadratura zemljišta iznosi 1367 m2, a nalazi se samo 2 km od grada i mora. Zemljište je namijenjeno za gradnju obiteljske kuće ili višestambene zgrade. AGENT ZA NEKRETNINU - 095 563 5977....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 36.000 €, 420,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljiste 420 m2. Do parcele vodi asfaltirani put i parcela se nalazi direkt uz asfaltirani put a ima i prilaz sa bijelog puta sa bocne strane koji je takoder u mom vlasnistvu 483 m2 i prodaje se uz parcelu. Parcela se nalazi 400 metara od "CASINA Paganini"....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 125.000 €, 2718,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište u Murinama, k.č.br. 5043 k.o. Umag. Površina (m2) 2718 Dio parcele se prema prostornom planu nalazi unutar građevinskog područja gospodarsko proizvodne namjene što ovu nekretninu čini izuzetno atraktivnom za investiciju. Zemljište je pogodno za poslovnu i industrijsku....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 450.000 €, 200,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Predivna kamena kuća u nizu s bazenom u okolici Umaga Samo u agenciji Leones. Prodaje se predivna kamena kuća u nizu s bazenom u okolici Umaga. Kuća je kompletno renovirana i namještena 2021. god. Neto korisna površina kuće je 200 m2 te se proteže se na tri etaže. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Stan, MURINE, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MURINE, 402.000 €, 130,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo kompletnu etažu zgrade na 1. katu, ukupne površine 130 m², koja je u potpunosti adaptirana 2023. godine i prodaje se kompletno namještena ? spremna za korištenje! Etaža je kategorizirana kao 2 zasebna apartmana s ukupno 11 kreveta, što nudi odličnu priliku za: turistički....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 230.000 € na 245.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MURINE, 245.000 €, 72,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 250.000 €
13.02.2026 - 230.000 €
24.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 330.000 €, 1375,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

GRAĐEVINSKE I ELITNE LOKACIJE MURINE, GRAD UMAG Prodaje se građevinsko zemljište u blizini mora na mirnoj i elitnoj lokaciji, pravilnog oblika bez kamenjara. Prilika za investitore u građevini, za gradnju više etažnih kuća za obiteljski život ili turizam s mogućnošću odmornog parka....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 33)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com