• GoHome Professional
zemljista parcele pula 910 m2 - GoHome
  • zemljista parcele pula 910 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele pula 910 m2

  • Za upit "zemljista parcele pula 910 m2" pronađeno 58 nekretnina - prosječna cijena 214 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 860 m2 (malo manji)
    • 960 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 15000 eura
    • do 19000 eura (prosječna cijena)
    • do 23000 eura
    • do 197 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PULA, Monte Magno, 260.000 €, 990,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište na prodaju, smješteno u Puli, Valdebek, predstavlja izvrsnu priliku za kupce koji traže parcelu u urbanom području s povoljnim položajem. Lokacija Valdebek u Puli poznata je po svojoj blizini gradskim sadržajima i dobroj povezanosti s ostatkom grada, što ovu....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 227.700 €, 990,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište na prodaju u Puli, Štinjan Predstavljamo građevinsko zemljište smješteno u atraktivnoj zoni Pule, u naselju Štinjan. Ova lokacija nudi izvrsnu priliku za ulaganje zahvaljujući svom položaju u blizini urbanih sadržaja i razvijene gradske infrastrukture. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 82.500 €, 825,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na jugu Istarskog poluotoka smješten je starorimski gradić Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna od vodećih turističkih....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 398.000 €, 995,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na atraktivnoj lokaciji te na samo 5 min vožnje od centra Pule, prodaje se građevinsko zemljište od 995 m2 za izgradnju obiteljske kuće ili manje stambene zgrade. Parcela je pravilnog pravokutnog oblika dimenzija cca 47m x 21m te je udaljena svega 200 m od mora. Konfiguracija terena....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Kaštanjer, 150.000 €, 824,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dvije spojene gradevinske parcele u naselju Kastanjer, Pula (882/3, 883/1), ukupno 824m2. 882/3 - gradevinsko, stambena namjena 883/1 - niskogradnja - asfaltirani pristup s ulice (Ulica Mirna, Pula) - voda i struja do zemljista (planirana je i kanalizacija) - pogodno za....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 230.000 €, 1000,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 180.000 €, 1000,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju građevinsko zemljište pravokutnog oblika, 1000m2 (156 m2 prilazni put i 844 m2 građevinskog) sa strujom i vodom te pomoćnom zgradom 14m2 sa uporabnom dozvolom. Zemljište se nalazi u naselju Veli Vrh, blizina autobusna stanica, vrtić, škola, do Arene 2,5 km. Vlasništvo uredno.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 207.500 €, 1000,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 840 m², smješteno u mirnom dijelu Velog Vrha, samo nekoliko minuta vožnje od centra Pule. Uz zemljište dolazi i dodatnih 160 m² prilaza, što osigurava jednostavan pristup. Teren je ravan i očišćen, što omogućuje odmah početak gradnje bez....

 
 
 
 
+20%

Promjena cijene sa 200.000 € na 240.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 240.000 €, 1000,00 m2 cca 240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 200.000 €
23.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Štinjan, građevinsko zemljište 1.000m2 U ponudi 2 građevinske u Štinjanu. Svaka parcela je pravilnog pravokutnog oblika površine 1000 m2. Parcele se nalaze jedna do druge. Prva parcela se nalazi uz asfaltiranu prometnicu, a druga odmah do nje. Infrastruktura vode i struje do zemljišta.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 207.900 €, 1000,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je starorimski gradić zvan Pula.  Pula  je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna od vodećih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.