• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj porasla cijena 2320 m2 - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj porasla cijena 2320 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj porasla cijena 2320 m2

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj porasla cijena 2320 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2200 m2 (malo manji)
    • 2440 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 150.000 €, 2230,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se predivno, ravno poljoprivredno zemljište u Dobrinju površine 2230 m², gotovo pravilnog oblika, idealno za odmor u prirodi ili uzgoj. Parcela je potpuno ograđena i nalazi se uz asfaltirani prilazni put, što omogućuje lagan i siguran pristup tijekom cijele godine. Na zemljištu....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 288.340 €, 2218,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.08.2023.,

www.indomio.hr

Općina Dobrinj -Soline.građevinsko zemljište s djelomičnim pogledom na more, udaljeno samo 150 metara od mora. .

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 150.000 €, 2230,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Kras, otok Krk, na prodaju je poljoprivredno zemljište ukupne površine 2.230 m². Zemljište se nalazi uz pristupni put, pravilnog je oblika i u potpunosti je očišćeno, što omogućuje jednostavno korištenje bez dodatnih početnih ulaganja. Zbog svoje pozicije i karakteristika, pogodno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 500.000 €, 2542,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište u Čižićima, koje se nalazi na blagoj padini i ima površinu od 2542 m2, s djelomičnim pogledom na more. Zemljište je povezano sa svom potrebnom infrastrukturom i udaljeno je samo 500 m od mora. Prema prostornom planu moguća je gradnja građevine na tri....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 50.000 €, 2349,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

U prodaji poljoprivredno zemljište, šuma, pravilnog oblika, površine 2349 m2. Zemljište ima direktan prilaz sa ceste. Nalazi se u mjestu Kras, 8 km od grada Krka. .

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 50.000 €, 2349,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji poljoprivredno zemljište, šuma, pravilnog oblika, površine 2349 m2. Zemljište ima direktan prilaz sa ceste. Nalazi se u mjestu Kras, 8 km od grada Krka. ID CODE: 300561019-64 Davorin Grlj Prodajni predstavnik Mob: +385 91 641 7011 Tel: +385 51 309 703 E-mail: d.grlj@remax-krk.hr....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 250.000 €, 2207,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija ZAGREB MAX predstavlja Vam zemljište na otoku Krku, predjelu Kras. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 099 8555 399 (Hrvoje). Prodajemo građevinsko zemljište ukupne površine 1181 m² zajedno s dodatnih 1026 m2 poljoprivrednog zemljišta. Projektna dokumentacija vile....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 325.000 €, 2165,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Prekrasno i mirno mjesto Kras ,prodaje se zemljište u okruženju obiteljskih vila s bazenima.Zemljište se nalazi kraj asfaltirane ceste, ima svu potrebnu infrastrukturu( voda, struja, priključak za optički kabel), a na zemljištu je moguća izgradnja tri stambena objekta. KRAS-DOBRINJ-GRAĐEVINSKO....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 356.000 €, 2157,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo građevinsko zemljište od 2157m2, idelan za gradnju dvije kuće ili dvije duplex kuće Sa prvog kata pruža se pogled na more!! Mirna lokacija, idealna za odmor!! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 52.000 €, 2154,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2024.,

www.njuskalo.hr

Zemljište se nalazi na blagoj padini.Nije u građevinskoj zoni. Pogled more. Na 10 m od prvih kuća. ID KOD AGENCIJE: 12220 MD Biro Mob: +385 98 326 179 Tel: +385 51 212 130 E-mail: info@md-biro.hr www.md-biro.hr Krk, Sužan - zemljište s pogledom na more.

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zemljista parcele dobrinj 2320 m2 (35)
  • zemljista parcele dobrinj porasla cijena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 
Sve za uređenje vašeg doma!