• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj do 114 eura/m2 1920 m2 N - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj do 114 eura/m2 1920 m2 N - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj do 114 eura/m2 1920 m2 Najnovije

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj do 114 eura/m2 1920 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1820 m2 (malo manji)
    • 2020 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 108 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 119 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 211.000 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Na prodaju je građevinsko zemljište površine 2038m2. Nalazi se u mirnom mjestu u okolici Dobrinja uz prometni pravac, odlično povezan sa svim dijelovima otoka. Svi potrebni infrastrukturni priključci nalaze se neposredno uz zemljište, a u samom mjestu, u blizini....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 233.000 €, 2038,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja poravnato građevinsko zemljište na otoku Krku, na području općine Dobrinj. Teren se nalazi u selu, no pruža i privatnost. Na jednom kraju je cesta koja omogućuje lagan pristup i ima svu infrastrukturu (voda i struja). Na drugoj je strani susjedno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 189.000 €, 2038,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u okolici Dobrinja na otoku Krku. Zemljište ima površinu 2038 m2. Nalazi se u mirnom okruženju, idealno je za izgradnju više vila. Plaže su udaljene su cca. 7 km. Infrastruktura u neposrednoj blizini. Za sve informacije i dogovor razgledavanja dostupni....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 114.000 €, 2064,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na otoku Krku, u mjestu Dobrinj posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta veličine 2.064m2 sa pristupnim putem. Udaljenost do mora iznosi oko 6km. Za više informacija i rezervaciju razgledavanja, slobodno kontaktirajte: JELENA SINDIČIĆ Licencirana agentica Telefon: +385916413138....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 75.000 €, 1900,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, Kras, prodaja dva poljoprivredna zemljišta, površine 1900 m2. Zemljište je, pravilnog oblika. Voda i struja nalaze se do zemljišta, asfaltirana cesta nalazi se do terena. Nalazi se u neposrednoj blizini građevinske zone. Zemljište je u vlasništvu fizičke osobe.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 101.400 €, 1844,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište nalazi se na rubu sela Sužan na otoku Krku, Hrvatska. Sužan leži između obalnih mjesta Njivice i Čižići te je udaljen 1,5 km od mora. Zemljište se sastoji od četiri parcele, k.č. br. 50/2, 50/3, 50/5 i 50/6, sve k.o. Sužan, do kojih se dolazi asfaltiranom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 110.000 €, 1997,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj,okolica, građevinsko zemljište ukupne površine 1997m2 u okolici Dobrinja. Građevinsko zemljište se nalazi u neposrednoj blizini sve potrebne infrastrukture i ostalih sadržaja. Zemljište se nalazi u mirnom mjestu svega 3100 m udaljen od plaže. Dokumentacija uredna!! ID CODE:....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 90.000 € na 95.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOBRINJ, 95.000 €, 1830,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.11.2025 - 99.000 €
21.04.2026 - 90.000 €
23.04.2026 - 95.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem dva zemljišta jedan do drugog od 1550 m2 i 277m2, u kompletu. Zemljište se nalazi na samoj granici sa građevinskim dijelom uz same kuće u naselju Čižići 180 metara od mora . Ima pristupni put do samog zemljišta . Poljoprivredno zemljište, Sužan, 1830 m2.

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 230.000 €, 2030,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, Građevinsko zemljište u mjestu Kras, centar mjesta, površine 2030 m2, odlične izgradivosti ( 3 etaže i moguće više stambenih jedinica!), pogodno za kuće sa bazenom ili kuće u nizu ( moguće 6-9 kućica) ili 2- 3 samostojeće kuće.! Grad Krk 10 min, aerodrom Rijeka 20 min udaljenosti,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 193.610 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo lijepi građevinski teren u mjestu Kras na otoku Krku. Teren je odmah u cestu i priključci vode,struje i kanalizacije su odmah do terena. Teren je ravan i postoji mogućnost gradnje tri ville s bazenima. Kras je malo pitoreskno mjesto u srcu otoka Krka. Do mora i plaže je....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zemljista parcele dobrinj do 114 eura/m2 1920 m2 (60)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!

www.sajn-nekretnine.hr

Poreč, okolica