- zemljista parcele VUKOVINA

  • Za upit "zemljista parcele vukovina" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 59 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 4200 m2
    • do 5250 m2
    • 5250 m2 (prosječna površina)
    • barem 5250 m2
    • 6300 m2
  •  Po cijeni
    • do 4800 eura
    • do 6000 eura (prosječna cijena)
    • do 7200 eura
    • do 60 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-40%

Promjena cijene sa 810.300 € na 490.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, VUKOVINA, 490.000 €, 8103,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.08.2025 - 810.300 €
11.03.2026 - 490.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.08.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

U neposrednoj blizini Velike Gorice, na 50 metara od umjetnog jezera Vukovina i svega 300 metara od velikogoričke ceste za Sisak, prodaje se atraktivno poljoprivredno zemljište s plantažnim nasadom crnog oraha. Zemljište je ukupne površine 8.103 m2, te je pravilnog pravokutnog oblika....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 980.000 € na 840.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, VUKOVINA, 840.000 €, 13944,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.08.2025 - 1.394.400 €
24.01.2026 - 980.000 €
11.03.2026 - 840.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.08.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

U neposrednoj blizini Velike Gorice, na manje od 100 metara do umjetnog jezera Vukovina i svega 300 metara od velikogoričke ceste za Sisak, prodaje se atraktivno poljoprivredno zemljište s plantažnim nasadom crnog oraha. Zemljište je ukupne površine 13.944 m2, te je pravilnog pravokutnog....

 
 
 
  Zemljište, VUKOVINA, 54.000 €, 3597,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište u Vukovinskom Polju, pored Velike Gorice, u blizini poslovne zone "Meridijan16". Uredna vlasnička dokumentacija. VELIKA GORICA-Vukovinsko polje.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele vukovina'
83.895 €
39.900 €
620.000 €
  Zemljište, VUKOVINA, 111.720 €, 2793,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Industrijsko zemljište u mjestu Staro Čiče, Velikogorička bb,( pored restorana Fenix) dimenzija 17 x 130 m. Postoji mogućnost kupnje susjedne parcele sličnih dimenzija površine 3345 m2 po cijeni od 30 eu/m2. Obje parcele su širine 35 metara uz cestu. VELIKA GORICA-Vukovina.

 
 
 
 
-39%

Promjena cijene sa 892.500 € na 540.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, VUKOVINA, 540.000 €, 8925,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.08.2025 - 892.500 €
11.03.2026 - 540.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

U neposrednoj blizini Velike Gorice, na 100 metara od umjetnog jezera Vukovina i svega 300 metara od velikogoričke ceste za Sisak, prodaje se atraktivno poljoprivredno zemljište s plantažnim nasadom crnog oraha. Zemljište je ukupne površine 8.925 m2, te je pravilnog pravokutnog oblika....

 
 
 
 
-40%

Promjena cijene sa 648.100 € na 390.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, VUKOVINA, 390.000 €, 6481,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.08.2025 - 648.100 €
11.03.2026 - 390.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.08.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

U neposrednoj blizini Velike Gorice, prvi red do umjetnog jezera Vukovina i svega 300 metara od velikogoričke ceste za Sisak, prodaje se jako atraktivno poljoprivredno zemljište s plantažnim nasadom crnog oraha. Zemljište je ukupne površine 6.481 m2, te je pravilnog pravokutnog oblika....

 
 
 
  Zemljište, VUKOVINA, 330.780 €, 5513,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište u Vukovinskom polju, u neposrednoj blizini poslovnoj zoni Vukovinsko polje. Zemljište Prodaja Vukovina 5513 m2.

 
 
 
  Zemljište, VUKOVINA, 213.000 €, 3524,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište u industrijskoj zoni Vukovinsko polje pored Velike Gorice. Zemljište je površine 3524 m2, dimenzija 16x221 m. Posjeduje urednu vlasničku dokumentaciju. Zemljište Prodaja Vukovina 3524 m2.

 
 
 
 
+20%

Promjena cijene sa 100.000 € na 120.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, VUKOVINA, 120.000 €, 1205,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 100.000 €
13.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Vukovini, mirnom i razvijenom mjestu u Zagrebačkoj županiji, svega 5 minuta vožnje od Velike Gorice. LOKACIJA Zemljište se nalazi na izvrsnoj lokaciji, u neposrednoj blizini: - crkve -trgovine -škole i vrtića -ostalih sadržaja neophodnih za ugodan....

 
 
 
  Zemljište, VUKOVINA, 60.000 €, 1188,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1188 m², smješteno u mirnom i razvijenom mjestu Okuje, općina Vukovina, neposredno kraj Zagreba. Parcela je pravilnog oblika, potpuno ravna te ima osiguran pristupni put, što je čini idealnom za izgradnju obiteljske kuće ili manje stambene....

 
 
 
  Zemljište, VUKOVINA, 406.700 €, 5810,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Vukovini u mirnom i tihom djelu naselja u sljepoj ulici uz asfaltiranu cestu, neposredno udaljeno od osnovne škole, vrtića, dućana, autobusnih stanica, kafića i svih ostalih popratnih sadržaja cca 100 metara. Pored samog zemljišta nalaze se priključci....

 
 
 
  Zemljište, VUKOVINA, 187.000 €, 3115,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Velikoj Gorici u Vukovinskom polju površine 3.115 m2.Namjena zemljišta: proizvodno - poslovna. Građevinsko zemljište, Vukovina, 3115 m2.

 
 
 
  Zemljište, VUKOVINA, 408.600 €, 4086,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište uz glavnu cestu Zagreb-Sisak, na ulazu u mjesto Vukovina. Dimenzija je 82X50 m. Prema lokacijskoj informaciji zemljište je stambeno-poslovne namjene. Vlasnička dokumentacija uredna. Velika Gorica- Vukovina- građ.zemljište.

 
 
 
  Zemljište, VUKOVINA, 630.000 €, 6112,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ZONA MERIDIJAN 16, Vukovina, 6.112,00 m2, 630.000,00 EUR PRODAJA ZEMLJIŠTE KURILOVEC, ZONA MERIDIJAN 16, POSLOVNE NAMJENE, ATRAKTIVNO!!, gospodarsko poslovne proizvodne namjene, 6112m2 Velika Gorica Mogućnost kupnje još 10.000m2 Na prodaju građevinsko zemljište u Velikoj Gorici, Zelena....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com