- zemljista parcele SILBA

  • Za upit "zemljista parcele silba" pronađeno 41 nekretnina - prosječna cijena 112 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1120 m2
    • do 1400 m2
    • 1400 m2 (prosječna površina)
    • barem 1400 m2
    • 1680 m2
  •  Po cijeni
    • do 8800 eura
    • do 11000 eura (prosječna cijena)
    • do 13000 eura
    • do 110 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SILBA, 149.700 €, 998,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK SILBA - Građevinsko zemljište u blizini mora Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Silbi na Sjevernom Jadranu. Parcela ukupne površine 998 m2 pravilnog je kvadratnog oblika dužine 32 m i širine 30 m. Zemljište se nalazi u neizgrađenom dijelu građevinske zone. Ima pristup....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 462.000 €, 3576,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.eurovilla.hr

SILBA, UVALA PAPRENICA - Građevinsko zemljište 3.578 m2 s pristupom na cestuProdaje se građevinsko zemljište na prekrasnom otoku Silbi, smješteno u mirnoj i atraktivnoj uvali Paprenica, ukupne površine 3.578 m2.Parcela ima izravan pristup na cestu, što dodatno olakšava buduće planiranje....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 30.000 €, 1935,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište na otoku Silbi, površine 1.935 m². Parcela se nalazi na izuzetnoj lokaciji, samo 50 metara od mora, s otvorenim pogledom na more. Otok Silba poznat je po miru, netaknutoj prirodi i kristalno čistom moru, a budući da je bez automobila, pruža jedinstven....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele silba'
323.205 €
80.000 €
253.000 €
  Zemljište, SILBA, 54.700 €, 683,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Zemljište na otoku Silba, ograđeno suhozidom. Nekoliko stabala maslina na parceli. .

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 930.000 €, 31000,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK SILBA - poljoprivredna parcele raznih veličina Prodaju se poljoprivredna zamljišta na otoku Silbi. Veličine zemljišta se kreću od 200m2 do 6135m2. Jedna parcela od 3496m2 se nalazi na moru. Cijena po kvadraturu od 30 do 50 eura. Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 359.999 €, 3600,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Ponosno predstavljamo ovu jedinstvenu priliku za investiciju - građevinsko zemljište na prekrasnom otoku Silbi, površine 3578 m2. Ovo zemljište čini četiri čestice koje se nalaze jedna pored druge, stvarajući jedinstvenu cjelinu koja oduzima dah. Njegova lokacija u samoj luci, samo....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 77.660 €, 706,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.07.2024.,

www.njuskalo.hr

SILBA, prodaje se građevinsko zemljište površine 706m2 pravilnog oblika. Udaljenost zemljišta od plaže cca 350 metara. Više informacija na upit. SNIŽENO!!! SILBA, građevinsko zemljište 706m2!!!.

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 100.000 €, 617,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

SILBA ? GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 617 m² S DOZVOLOM I PROJEKTOM Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Silbi, površine 617 m², s ishodovanom građevinskom dozvolom, koja je produljena do 2026. godine. Zemljište ima sve potrebne priključke (struja, voda) te su plaćeni komunalni doprinosi.....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 137.000 €, 1964,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 1964 m2 iznad uvale Zaniski. Nalazi se 200 m od mora i 60 m od širokog pristupnog puta. Od pristupnog puta do zemljišta vodi uži put. Infrastruktura je u blizini (najbliža kuća je udaljena 40-ak metara). Vlasništvo uredno. Građevinsko zemljište, Silba,....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 57.000 €, 1259,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Isključivo u Dogma nekretninama! Prodaje se poljoprivredno zemljište na prekrasnom otoku Silbi u Zadarskoj županiji. Ovo zemljište ima površinu od 1259 m² i nalazi se na ravnom terenu, što ga čini vrlo pogodnim za obradu, sadnju ili jednostavno uživanje u prirodi. Do parcele vodi....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 80.000 €, 700,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zeleni dragulj za koji rijetki znaju, skriva tajnu savršenog odmora. Poznata po bogatoj flori, bila je popularna već i među Rimljanima koji su se rado tamo odmarali. Otok od samo 15 kilometara kvadratnih, najsjeverniji je otok Zadarskog arhipelaga, a naziva se još i ?vratima Dalmacije?....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 140.000 €, 1401,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Silba - Sotorišće, građevinsko zemljište od 1401 m2, 100 m od mora (pješčana plaža), mogućnost 2 parcele. U blizini se planira gradnja olimpijskog centra. Čisto vlasništvo. Zemljište: Silba, 1401.00 m2.

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 198.740 €, 1046,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište na otoku Silba, s pristupnim putem na udaljenosti od 50 m od mora. Ukupne je površine 1046 m2, a dio je veće parcele. Idealno za izgradnju obiteljske kuće ili ville s bazenom. Sva infrastruktura u blizini, dozvoljena gradnja. Cijena: 190 E/m2 Vlasništvo uredno,....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 170.000 €, 1400,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.12.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište pravilnog oblika na Silbi , površine 1400 m2 . Udaljenost od mora i lijepe plaže je cca 350 m . Građevinsko zemljište ima pristupni put. Okvirne dimenzije zemljišta su 24 š x 60 d m. Mjesto savršeno za opuštanje, nautičare? Vlasništvo uredno bez tereta....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 85.000 €, 706,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.11.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište pravilnog oblika na Silbi , površine 706 m2 . Udaljenost od mora i lijepe plaže je cca 350 m . Građevinsko zemljište ima pristupni put. Okvirne dimenzije zemljišta su 26 š x 27d m. Mjesto savršeno za opuštanje, nautičare? Vlasništvo uredno bez tereta....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 143.000 €, 4767,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište, naselje Vrh na otoku Silbi, blizu mora. Oglas iz usluge Sanda +385 95 355 1082 Prodaja poljoprivrednog zemljišta.

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 460.000 €, 2263,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna ponuda: Građevinsko zemljište na otoku Silbi ? Otok pješaka Otkrijte Silbu, jedan od najljepših otoka zadarskog arhipelaga, poznat kao ?otok pješaka?. Na ovom otoku nema automobila ni buke motora, što ga čini savršenim utočištem za one koji traže apsolutni mir i istinski....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 140.000 €, 617,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2024. - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2024.,

www.njuskalo.hr

SILBA, prodaje se građevinsko zemljište površine 617m2 sa pravomoćnom građevinskom dozvolom za izgradnju stambene zgrade sa dva stana i vanjskim bazenom. Građevinska bruto površina 242m2. Neto korisna površina zgrade cca 200m2. Tlocrtna površina bazena 44,45m2. Udaljenost zemljišta....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 210.000 €, 1400,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište na otoku Silba, s pristupnim putem na udaljenosti od 80 m od mora. Ukupne je površine 1400 m2, a dio je veće parcele. Idealno za izgradnju obiteljske kuće ili ville s bazenom. Sva infrastruktura u blizini, dozvoljena gradnja. Cijena: 150 E/m2 Vlasništvo uredno,....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 329.000 €, 1200,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se izvrsno zemljište na otoku Silbi, županija Zadarska. Odlična lokacija za izgradnju i investiciju. Zemljište je građevinsko, ima 1200m2 , a 400m2 dozvoljena izgrađenost. Smješteno je tik uz more, a proteže se do puta. Sve dodatne informacije molim, na 091 217 5555ili mail....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 253.000 €, 2300,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Silba prodaje se zemljište unutar neizgrađenog dijela građevinskog područja; zemljište čine dvije čestice koje čine jednu cjelinu; udaljenost od plaže iznosi oko 100 metara; površina zemljišta iznosi 2300 m2; prelijepa priroda i obalni pojas; Cijena 253.000 € (ID-2383) www.bova.hr....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 150.000 €, 1176,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Ovaj predivan građevinski teren na otoku Silbi, površine 1.176m², predstavlja jedinstvenu priliku za izgradnju vašeg idealnog prostora u mirnom mediteranskom okruženju. Smješten u neposrednoj blizini centra mjesta, omogućuje lagan pristup svim važnim sadržajima, trgovinama i restoranima,....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 180.000 €, 1744,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Ravno građevinsko zemljište od 1.744m2 za izgradnju hotela, apartmana ili obiteljske kuće svega 150 metara udaljenosti od mora. Odličan prilaz do samog zemljišta. Postoji mogućnost parcelacije. ID KOD AGENCIJE: 4822 Millennium Nekretnine Exclusive d.o.o. Mob: +385 91 322 3760 Tel:....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 95.940 €, 1066,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinski teren od 1066m2.Nalazi se na otoku Silbi,udaljen od mora svega 150m,do centra 300m, a do prvih kuća 70m.Pravilnog je oblika (27m x 39,5m). S terena se pruža neometani pogled na more.Dakumentacija je uredna i u vlasništvu je 1/1.Lokacijska informacija je prisutna.....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 98.000 €, 2532,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan poljoprivredni teren smješten na samoj obali, koji nudi privatnost i izravan kontakt s morem. Ključne karakteristike terena:Površina: Prostranih 2.532 m2. Oblik: Zemljište je kvadratnog tlocrta, što ga čini vrlo praktičnim za korištenje i uređenje. Pristup: Do....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 95.940 €, 1066,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Silba, jedan od najljepših i najmirnijih jadranskih otoka bez motornog prometa, pruža jedinstvenu priliku za gradnju vašeg savršenog odmorišta. Nudimo na prodaju građevinsko zemljište površine 1.066 m², namijenjeno stambenoj izgradnji, smješteno svega 700 metara od centra mjesta....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 154.000 €, 1400,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište 80 m udaljeno od jedne od najljepših hrvatskih plaža- Sotorišće. Sotorišće je mjesto koje osvaja kristalno čistim, božanstvenim pjeskom i mirnoćom koja odmara dušu i tijelo. Otok Silba nosi naziv "otok piješaka". Na otoku je zabrana automobila, u ljetnoj sezoni....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 462.000 €, 3578,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Paprenica na otoku Silbi, smješteno uz more, u neposrednoj blizini plaže. Parcela se nalazi na rubu manjeg naselja okruženog borovom šumom, s izravnim pristupom morskoj obali. Lokacija je u uvali s tirkiznim morem, karakterističnom za dalmatinsko....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 174.400 €, 1744,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Silba, prodaje se građevinsko zemljište od 1744 m2 sa kojeg se pruža pogled na more!! . Struja i voda na zemljištu, ima riješen i upisan prilazni put. . Nalazi se na mirnoj lokaciji 150 m udaljeno od mora i plaže, blizina trgovine, idealno za ugodan i miran odmor!! . Dokumentacija....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 235.200 €, 2352,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište 2352 m2 na otoku Silbi, cca 100 m od mora i plaže. Od centra i luke je udaljeno cca 300 m. Smješteno je na lijepoj, mirnoj lokaciji, u građevinskom području neizgrađenog dijela naselja. Struja je u blizini zemljišta, a za vodu se grade gusterne. Za....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 85.000 €, 957,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište 957 m2 u neizgrađenom dijelu građevinske zone. 150 m do pješćane plaže Sotorište . Pristup čestici nesmetan sa glavnog puta. Blizina telefonskog i električnog priključka. Uredna dokumentacija, vlasnistvo 1/1. Prodaja od vlasnika ! Detaljne informacije na broj....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 187.000 €, 1700,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište na otoku Silbi Zemljište je na idealnoj lokaciji u mirnom dijelu mjesta, udaljeno samo 250 m od mora i centra mjesta. Površina parcele je 1700m2. Zemljište je pravilnog oblika, a sva potrebna infrastruktura je u neposrednoj blizini. Vlasništvo je....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 70.600 €, 882,50 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Povoljno prodajemo zemljište u građevinskom području otoka Silbe, udaljeno oko 300 m od centra mjesta (trgovina, restorana, kafića) te od mora. Prodaje se zemljište površine 848 m2 pravilnog oblika zajedno s 1/2 vlasništva pristupnog puta (s javnog puta do zemljišta) ukupne površine....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 78.000 €, 1417,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Silba , ukupne površine 1417 m2. Okvirne dimenzije zemljišta su 48 x 27 m. Priključci struje i vode su u neposrednoj blizini. Udaljenost od mora 400 m. Pristupni put je ucrtan. Udaljenost od centra cca 800 m. Sobodno nas kontaktirajte za više....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 440.000 €, 4000,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 233.920 €, 2924,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je mješovito građevinsko zemljište na otoku Silbi Zemljište je na idealnoj lokaciji u mirnom dijelu mjesta, udaljeno samo 140m od mora i centra mjesta. Površina parcele je 2924m2. Zemljište je pravilnog oblika, a sva potrebna infrastruktura je u neposrednoj blizini. Vlasništvo....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 491.000 €, 2975,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Lijepa parcela, drugi red uz more na otoku Silba. Ukupne je površine 2975 m2 s pristupnim putem s dvije strane. Idealno za izgradnju kompleksa villa s bazenima ili apartmana. Moguća kupnja dijela zemljišta. Sva infrastruktura u blizini, dozvoljena gradnja. Cijena: 165 E/m2 Vlasništvo....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 163.000 €, 652,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je izuzetno atraktivno građevinsko zemljište na otoku Silbi, smješteno na vrhunskoj lokaciji u drugom redu do mora. Parcela ima površinu od 652 m² i udaljena je svega 70 metara od obale, što je čini idealnom za sve koji traže mir, luksuz i neposrednu blizinu kristalno čistog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-38 (od ukupno 36)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com