• GoHome Professional
zemljista parcele SAMOBORSKI OTOK - GoHome
  • zemljista parcele SAMOBORSKI OTOK - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele SAMOBORSKI OTOK

  • Za upit "zemljista parcele samoborski otok" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 60 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1480 m2
    • do 1850 m2
    • 1850 m2 (prosječna površina)
    • barem 1850 m2
    • 2220 m2
  •  Po cijeni
    • do 4900 eura
    • do 6100 eura (prosječna cijena)
    • do 7400 eura
    • do 61 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 185.000 €, 2317,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

PRODAJA GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA ? OKOLICA SAMOBORA, NADOMAK ZAGREBA I SLOVENIJE Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište smješteno u Samoborskom Otoku, mirnom naselju u sastavu grada Samobora. Ova lokacija pruža idealan spoj ugodnog, opuštenog okruženja i izvrsne prometne povezanosti,....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 249.000 €, 3556,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Samoboru, Otok Samoborski,, veličine 3556 m2. Cijena 70 eur/m2. Širina zemljišta uz cestu 37m. Vlasništvo uredno. Priključci struje i vode se nalaze uz zemljište. Za više informacija zvati kontakt: Danko Mob: 091 7234 625 Email: danko@eurohome-nekretnine.hr....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 51.600 €, 860,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 860 m² u Samoborskom Otoku, u mirnoj i ugodnoj okolici Samobora, idealnoj za gradnju obiteljske kuće. Parcela je pravilnog oblika, što omogućuje kvalitetno i funkcionalno projektiranje objekta i okućnice. Sva komunalna infrastruktura nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele samoborski otok'
54.000 €
50.000 €
248.920 €
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 18.500 €, 3178,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodajemo poljoprivredno zemljište ukupne površine 3178 m2 u Samoborskom Otoku, naselju u sastavu grada Samobora. Zemljište je kultivirano, na ravnom je terenu, širine cca 33-34 m i duljine cca 93m. Zemljište je na svega stotinjak metara od građevinske zone stambene namjene te je....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 287.000 €, 6428,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju četiri povezane čestice ukupne površine 6.428 m² u naselju Otok Samoborski (Grad Samobor), od čega se 5.028 m² nalazi unutar građevinske zone stambenog naselja, dok je 1.400 m² (čestica k.č.br. 828) poljoprivredno zemljište. Karakteristike zemljišta: Ravan teren pravilnog....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 73.000 €, 915,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2026. - 73.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište 916m2 na odličnoj mikrolokaciji u Samoborskom otoku. Parcela ima frontu uz glavne ceste te dostupnost svih komunalija(gradski vodovod, kanalizacija, struja). Idealno za gradnju obiteljske kuće ili manjeg stambenog objekta. Vlasništvo uredno 1/1. Za....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 89.025 €, 1187,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1187 m² na mirnoj lokaciji u Otoku Samoborskom, svega nekoliko minuta vožnje od centra Samobora. Riječ je o pravilnoj, ravnoj parceli idealnoj za izgradnju obiteljske kuće ili manje stambene zgrade. Zemljište se nalazi u izgrađenom dijelu....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 388.800 €, 6480,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 6480 m² u Samoborskom Otoku, u mirnoj i ugodnoj okolici Samobora. Parcela je pravilnog oblika, što omogućuje kvalitetno i funkcionalno projektiranje objekata i okućnice. Sva komunalna infrastruktura nalazi se uz parcelu ? struja, voda, kanalizacija....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 56.600 €, 1400,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište mješovite namjene koje se nalazi nedaleko od Samobora u naselju Samoborski otok. Nalazi se u zoni mješovite namjene idealno za gradnju industrijsko-skladišne hale. Pravokutnog je oblika, frontom uz cestu 18m te ukupne veličine 1400m2. Parcela se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 127.400 €, 2062,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju atraktivno zemljište ukupne površine 2062 m², smješteno u mirnom i zelenilom okruženom naselju Samoborski Otok, nadomak Samobora. Lokacija nudi savršen spoj privatnosti i blizine svih bitnih sadržaja ? centar Samobora udaljen je svega 10 minuta vožnje, dok do Zagreba stižete....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 81.095 €, 2317,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2024.,

www.njuskalo.hr

U Samoborskom Otoku, naselju u sastavu grada Samobora na svega 4.5 km od središnjeg gradskog trga prodajemo građevinsko zemljište ukupne površine 2381 m2. Zemljište se nalazi na ravnom terenu, uz cestu je široko cca 44m i duboko cca 60m. U neposrednoj blizini zemljišta na udaljenosti....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 85.000 €, 1600,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinsko zemljiste u samoborskom otoku . Kontakt broj-095/5361-642 Cijena po dogovoru. Prodajem građevinsko zemljiste.

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 170.235 €, 1261,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su dva građevinska zemljišta u Otoku Samoborskom na samo 10 minuta vožnje od Središnjeg Samoborskog trga. Zemljište površine 683 m2 smješteno je uz cestu i široko cca 15 m, a duboko je cca 50 m. Pravolutnog je oblika i ravnog terena, a nalazi se u građevinskom području....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 51.520 €, 736,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivna parcela - smještena u mirnoj ulici, u okruženju isključivo obiteljskih kuća, što osigurava privatnost, sigurnost i ugodnu susjedsku atmosferu. Lokaciju odlikuje obilje zelenih površina, puno prirode te mir i tišina bez gradske buke, što je čini idealnim mjestom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan