• GoHome Professional
zemljista parcele PULA pala cijena - GoHome
  • zemljista parcele PULA pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele PULA pala cijena

  • Za upit "zemljista parcele pula pala cijena" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 177 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 710 m2
    • do 890 m2
    • 890 m2 (prosječna površina)
    • barem 890 m2
    • 1070 m2
  •  Po cijeni
    • do 12000 eura
    • do 15000 eura (prosječna cijena)
    • do 18000 eura
    • do 158 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-10%

Promjena cijene sa 166.400 € na 150.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 150.000 €, 500,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 166.400 €
03.04.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi vam nudimo izuzetno zanimljivo građevinsko zemljište u naselju Štinjan. Površina zemljišta iznosi 500 m2, pravokutnog je oblika. Infrastruktura se nalazi pored parcele, kanalizacija, struja, optika i plin, voda je plaćena i sprovedena na parcelu. Značajke: Pogodno za gradnju....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 320.000 € na 290.500 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Centar, 290.500 €, 1862,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 320.000 €
27.02.2026 - 290.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Pula je zadivljujući i mnogostruk grad, prepun mogućnosti za svaki posjet. Od svoje drevne rimske arhitekture do prekrasnih pogleda na more, Pula vas poziva da istražite njenu bogatu povijest, živahne kulturne festivale i zapanjujuće prirodne krajolike. Naš se grad može pohvaliti....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 83.000 € na 75.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Veli vrh, 75.000 €, 4983,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 83.000 €
24.04.2026 - 75.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je ravno poljoprivredno zemljište površine 4.983m2 smješteno u mirnom okruženju. Zemljište se sastoji od polovice šume i polovice travnjaka. Nalazi se otprilike 1.000 metara od glavne prometnice, a do samog zemljišta vodi oko 500 metara bijelog puta koji je u dobrom stanju.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele pula pala cijena'
70.000 €
42.000 €
265.000 €
 
-7%

Promjena cijene sa 45.000 € na 42.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Veli vrh, 42.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.09.2025 - 45.000 €
05.05.2026 - 42.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.09.2025.,

www.investa.hr

U ponudi poljoprivredno zemljište na Velom vrhu ? 500 m² Prodaje se atraktivno poljoprivredno zemljište površine 500 m², smješteno na mirnoj i sunčanoj lokaciji na Velom vrhu. Ova parcela je savršen izbor za sve koji traže bijeg u prirodu, žele uzgajati vlastitu hranu ili uživati....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 103.000 € na 95.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Busoler, 95.000 €, 500,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.11.2025 - 103.000 €
08.04.2026 - 95.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište površine 500 m, smješteno u mirnom i poželjnom mjestu nedaleko od Pule. Parcela je ravna, pravilnog pravokutnog oblika, potpuno očišćena i spremna za gradnju. Zemljište je ograđeno kvalitetnom ogradom, što pruža dodatnu sigurnost i privatnost. Infrastruktura....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 229.000 €, 1448,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 239.000 €
25.03.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.crozilla.com

PRODAJA GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA ŠTINJAN - 1 km od mora Prodaje se građevinsko zemljište u mirnom dijelu naselja Štinjan, idealno za život ili investiciju. Ukupna površina zemljišta sa pristupnim putem iznosi 1.448 m i sastoji se od tri građevinske čestice površina 693 m i 581 m i treće....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 1.770.440 € na 1.707.210 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 1.707.210 €, 12646,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2024 - 0 €
09.01.2025 - 1.770.440 €
26.02.2026 - 1.707.210 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2024.,

www.eurovilla.hr

Na samo 800 m od prvih plaža prodaje se veliko građevinsko zemljište od čak 12600 m2.Prema prostornoplanskoj dokumentaciji dozvoljena je stambena gradnja, površne izgrađenosti od min 70 do maksimalno 200 m2.Dozvoljena je gradnja slobodnostojećih građevina malih gabarita: slobodnostojeće....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

 

Kretanje cijena nekretnine:
16.12.2025 - 239.000 €
24.03.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA ? ŠTINJAN - 1 km od mora Prodaje se građevinsko zemljište u mirnom dijelu naselja Štinjan, idealno za život ili investiciju. Ukupna površina zemljišta sa pristupnim putem iznosi 1.448 m² i sastoji se od tri građevinske čestice površina 693 m² i 581 m²....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.000 € na 120.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Busoler, 120.000 €, 603,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 120.600 €
03.05.2026 - 210.000 €
13.05.2026 - 130.000 €
17.05.2026 - 125.000 €
24.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Busoler je atraktivno pulsko naselje u sklopu kojeg se nalazi i park šuma "Busoler" površine 22,5 ha. Upravo u ovom naselju - jednom od mirnijih i ugodnijih dijelova Pule, smjestila se navedena parcela. Zemljište se sastoji od 603 m² te se nalazi u urbaniziranoj zoni. Uz samo zemljište....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 195.000 € na 185.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 185.000 €, 926,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 195.000 €
02.05.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

TOP PRILIKA ZA INVESTITORE ? Građevinsko zemljište u Štinjanu, blizu mora! Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište površine 1000 m² smješteno u mirnom dijelu Štinjana, svega 1 km od plaže i u neposrednoj blizini šumice. Parcela se nalazi u slijepoj ulici, što osigurava mir, privatnost....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 320.000 € na 290.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Busoler, 290.000 €, 1862,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 320.000 €
25.02.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je iznimna građevinska parcela površine 1.862m2, smještena u mirnom i ugodnom naselju Šikići, svega nekoliko minuta vožnje od povijesne jezgre Pule i prekrasnih istarskih plaža. Zemljište je pravilnog pravokutnog oblika, dimenzija približno 85 x 21 metar, što ga čini savršenim....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 82.000 € na 79.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Šikići, 79.000 €, 643,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 82.000 €
09.05.2026 - 79.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju građevinsko zemljište ukupne površine 643 m², smješteno u mirnom naselju Šikići, nedaleko Pule. Građevna parcela ima 472 m², dok ostatak čini suvlasnički dio pristupnog puta. Pristupni put (cca 150 m) je utabani makadam koji se spaja na asfaltiranu cestu. Zemljište je ograđeno....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 285.000 € na 265.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 265.000 €, 890,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.10.2025 - 285.000 €
23.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište 898m2 na udaljenosti 1 km od mora, pravilnog oblika (20×44m) za gradnju vile s bazenom ili obiteljske kuće. Struja, voda, telefon/internet odmah uz parcelu. Prilaz je asfalna cesta s nogostupom i javnom rasvjetom. Izvrsna pozicija: udaljenost do centra Pule 4....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 390.000 € na 310.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Centar, 310.000 €
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 390.000 €
15.05.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je atraktivno građevinsko zemljište ukupne površine 1.134 m (dvije parcele od 575 m i 559 m), smješteno u naselju luksuznih modernih vila u Krnici, jednom od najpoželjnijih dijelova južne Istre. Lokacija pruža potpuni mir i privatnost, uz neposrednu blizinu mora i prepoznatljive....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu