- zemljista parcele LOPAR

  • Za upit "zemljista parcele lopar" pronađeno 37 nekretnina - prosječna cijena 160 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 870 m2
    • do 1090 m2
    • 1090 m2 (prosječna površina)
    • barem 1090 m2
    • 1310 m2
  •  Po cijeni
    • do 11000 eura
    • do 14000 eura (prosječna cijena)
    • do 17000 eura
    • do 149 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, LOPAR, 300.000 €, 704,00 m2 cca 430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na atraktivnoj lokaciji s predivnim pogledom na more. Zemljište dolazi s kompletnom dokumentacijom i spremno je za početak gradnje. Gotov projekt, pravomoćna građevinska dozvola, prijava početka gradnje, plaćeni komunalni doprinosi Prema projektu predviđena....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 125.000 €, 730,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja građevinsko zemljište površine 730 m2 u centru Lopara, od mora udaljeno 800m. Zemljište je pravokutnog oblika što omogućuje jednostavno planiranje i optimalno iskorištavanje prostora. U blizini sva potrebna komunalna infrastruktura, voda,....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 28.000 €, 402,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljprivredno zemljište u blizini mora. Područje se nalazi u zoni gradnje, te se čeka UPU. ID KOD AGENCIJE: RAB156 Damjan Dumić - Otok Rab Asistent u posredovanju Mob: 091/736-7518 Tel: 051 564 890 E-mail: damjan.dumic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele lopar'
830.000 €
211.000 €
830.000 €
  Zemljište, LOPAR, 55.000 €, 620,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se zemljište 620m2 u Loparu, otok Rab, na neizgrađenom građevinskom području. Osiguran pristupni put (uz samo zemljište prolazi javni put), priključci u blizini zemljišta (na navedenom javnom putu nalazi se kanalizacija, struja i voda 20m od zemljišta)Vlasništvo 1/1, bez tereta.....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 210.300 €, 1402,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Posredujemo u prodaji građevinskog terena ukupne površine 1402 m2 na povišenom i mirnom dijelu turističkog mjesta Lopar. Mogućnost parcelacije na dva odvojena zemljišta. Priključci za vodu i struju u blizini. Do terena vodi asfaltirani put. Prilika za investiciju! Pronađite svoje....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 133.600 €, 1336,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Građevinsko zemljište centru Loparu, sa neposrednim pristupom na javnu prometnicu, ravan teren, sva potrebna infrastruktura u neposrednoj blizini, kao i svi dodatni sadržaji. Od plaže udaljeno 10 minuta hoda. ID CODE: 1214 Konto Immobilia Mob: +385 (0) 99 4664 777 Tel: +385 (0) 51....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 350.000 €, 1275,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

LOPAR Samo 12 kilometara od grada Raba nalazi se mjesto Lopar, poznat i kao "pješčani raj" zahvaljujući svojim brojnim prirodnim pješčanim plažama (koje su prilična rijetkost na Jadranu) i mnoštvu romantičnih, usamljenih uvala kao stvorenih za uživanje. Lopar je u zadnjih nekoliko....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 565.000 €, 5228,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

* Građevinsko zemljište * Površina: 5.228 m2 * U građevinskoj poslovnoj zoni ?Sorinj? * Građevinsko zemljište je bez ikakvih teretovnica * Zemljište se nalazi uz državnu magistralnu cestu D 105 na magistralnom pravcu Lopar-Mišnjak * Za građevinsko zemljište pripremljena je priključna....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 120.000 €, 600,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo pri prodaji zemljišta u mirnom dijelu Lopara, teren je blago nakošen, ima pristupni put te su na parceli priključci vode, struje te kanalizacija. Čestica se sastoji od 600m2 i idealna je za gradnju obiteljske kuće. Javite se sa povjerenjem za razgled. Sportski centar Igralište....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 190.000 €, 1402,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na otoku Rabu, u mjestu Lopar posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta površine 1402 m². Zemljište je smješteno na izuzetno atraktivnoj lokaciji s otvorenim pogledom na more. Ovo zemljište idealno je za izgradnju kuće za odmor ili stambeno-poslovnog objekta, s maksimalnom dozvoljenom....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 50.000 €, 722,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Zemljiste u zoni T1 (turisticka izgradnja) K.o. LOPAR, kčbr. 9294 Građevinsko zemljište: Lopar, 722 m2.

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 125.000 €, 553,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja građevinsko zemljište površine 553 m2 od mora udaljeno samo 300m. Zemljište je pravokutnog oblika i ravno je položeno. U blizini se nalazi sva infrastruktura te pristupni asfaltirani put. Idealno za izgradnju obiteljske kuće. Lopar je slikovito....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 208.800 €, 1392,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Veliko građevinsko zemljište u mirnom dijelu turističkog mjesta Lopar svega 400 metara od prve plaže. Odlično za investiciju (kuće za odmor ili apartmanske ville). Moguće je parcelirati i izgraditi i do 3 poslovno stambena objekta. Udaljenost od mora: 400 m.

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 155.000 €, 976,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

RAB, LOPAR Građevinsko zemljište s prekrasnim pogledom! Zadnje u nizu! Otok Rab smješten u Kvarnerskom zaljevu u sjevernom Jadranu pravi je raj za ljubitelje prirode i autentičnog otočkog ugođaja. Njegovu bezvremenu ljepotu prepoznali su davnih dana i Rimljani nazvavši ga Felix Arba....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 159.000 €, 1092,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK RAB, LOPAR - Građevinsko zemljište 1042m2 blizu centra Prodaje se građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji u Loparu na otoku Rabu. Zemljište je ravne konfiguracije. U građevinskom dijelu nalazi se 1042 m2, dok se uz teren nalazi i 50-ak m2 poljoprivrednog zemljišta. Infrastruktura....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 105.000 €, 1059,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište udaljeno od Rajske plaže tri minute vožnje automobilom. Ostale plaže (Ciganka, Sahara, Saramić) udaljene deset minuta pješačkog hoda. Zemljište je pravilnog oblika, idealno za gradnju kuće s bazenom, a uz njega u cijenu je uključeno +56 m2 poljoprivrednog....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 150.000 €, 1336,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo pri prodaji građevinskog zemljišta u mirnom dijelu Lopara. Teren je ravan, sva infrastruktura u blizini. Teren se nalazi u M1 zoni te ima mogućnost gradnje stambenog ili stambeno-poslovnog objekta! Građevinski teren prepun potencijala za miran život ili investiciju! Kontaktirate....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 52.000 €, 829,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Poljoprivredno zemljište pravokutnog oblika,blago nakošeno.Blizina mora plaže.Mogučnost ishodovanja građevinske dozvole u budučnosti. Za detaljan info. kontakt 091 792-0150 Asistent u posredovanju Dalibor Kolar .

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 45.000 €, 1290,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se zemljište, u zoni gradnje. Blizina i mora i jedne od naljepših plaža u loparu. Donošenjem novog prostornog plana mogućnost ishodovanja građevinske dozvole u budućnosti. Park Sportski centar Vrtić Škola Udaljenost od centra mjesta: 350 m Udaljenost od mora: 200 m.

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 45.000 €, 1290,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište, u zoni gradnje. Blizina i mora i jedne od naljepših plaža u loparu. Donošenjem novog prostornog plana mogućnost ishodovanja građevinske dozvole u budućnosti. ID KOD AGENCIJE: RAB159 Damjan Dumić - Otok Rab Asistent u posredovanju Mob: 091/736-7518 E-mail: damjan.dumic@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 28.000 €, 402,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljprivredno zemljište u blizini mora. Područje se nalazi u zoni gradnje, te se čeka UPU. Sportski centar Blizina mora Udaljenost od mora: 100 m.

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 330.000 €, 1275,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Loparu na otoku Rabu, površine 1.275 m². Teren je nakošen, što omogućuje atraktivno arhitektonsko rješenje s više etaža i otvorenim pogledima. Zemljište ima dva pristupa, što pruža dodatnu fleksibilnost pri planiranju prilaza i gradnje. Komunalna....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 155.000 €, 716,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište na jednom od najljepših hrvatskih otoka, - Rabu u blizini trajektne luke, idealno za život, obiteljski odmor ili turističku investiciju. Za zemljište je ishođena pravomoćna građevinska dozvola, a gradnja stambenog objekta je započeta. Projektom....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 195.000 €, 935,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište površine 935 m² smješteno u mirnom dijelu Lopara, svega 500 metara od mora i poznate pješčane plaže Rajska plaža. Teren je ravan i nezahtjevan za gradnju, što ga čini idealnim za izgradnju obiteljske vile ili stambene zgrade.Zemljište se nalazi u mirnoj i uređenoj....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 309.000 €, 1383,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište u Loparu na otoku Rabu, ukupne površine 1383 m², od čega je 1190 m² građevinsko, a 191 m² namijenjeno je vlastitom prilaznom putu. Zemljište je pravilnog oblika, ravno i nalazi se na mirnoj lokaciji s otvorenim pogledom, na kraju građevinske zone prije zelenog....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 220.000 €, 1402,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište na otoku Rabu, u mjestu Lopar, smješteno unutar turističkog naselja na izuzetnoj lokaciji s otvorenim pogledom na more. Zemljište ukupne površine 1.402 m² pravilnog je oblika, ravanog terena, a u naravi se sastoji od dvije velike kaskade....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 202.000 €, 2314,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo građevinsko zemljište na otoku Rabu - Lopar. Pored dvije građevinske čestice ( 462m2 i 1383m2) nalazi se i negrađevinsko zemljište (355m2) koje ima direktan prilaz na put. Također u neposrednoj blizini se nalazi i građevinska čestica kvadrature 114m2. Zemljište uz cestu....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 120.000 €, 553,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji, sa prekrasnim pogledom na more. Teren je ravne konfiguracije, a sva potrebna infrastruktura nalazi se u neposrednoj blizini. Uz zemljište vlasnik prodaje i 30 m2 kolnog puta, koje je uključeno u kupoprodajnu cijenu.....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 289.680 €, 3620,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište površine 3.620 m2 na svega 200 metara od Uvale Lopar, na blago povišenom dijelu, sa prekrasnim pogledom na morsko plavetnilo.Struja i voda u neposrednoj blizini zemljišta.Mogućnost kupnje i manjih površina zemljišta.Zemljište je na lokaciji na kojoj se planira....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 120.000 €, 587,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK RAB, Lopar, prodajemo građevinsko zemljište površine 587 m2, ravan teren na povišenom i mirnom dijelu Lopara, u blizini Rajske plaže. POGLED NA MORE. Zadnji građevinski teren u nizu. Postojeća lokacijska informacija i uvjeti gradnje. Za više informacija i ogled nekretnine kontaktirajte:....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, 159.000 €, 1092,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.09.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je zemljište na otoku Rabu, u Loparu, ukupne površine 1.092 m2. Sastoji se od građevinske parcele od 1.042 m2 i poljoprivrednog zemljišta od 50 m2. Idealno za gradnju obiteljske kuće ili turističkog objekta, uz mogućnost korištenja poljoprivrednog dijela. Voda i struja nalaze....

 
 
 
  Zemljište, LOPAR, Na upit, 5360,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja građevinsko zemljište površine 5.360 m², smješteno na izuzetnoj lokaciji u Loparu na otoku Rabu, svega 400 metara od mora. Ovo atraktivno zemljište je južno orijentirano, osunčano tijekom cijelog dana, što ga čini idealnim za razvoj luksuznih....