- zemljista parcele JELENJE

  • Za upit "zemljista parcele jelenje" pronađeno 100 nekretnina - prosječna cijena 77 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1400 m2
    • do 1760 m2
    • 1760 m2 (prosječna površina)
    • barem 1760 m2
    • 2110 m2
  •  Po cijeni
    • do 4900 eura
    • do 6200 eura (prosječna cijena)
    • do 7400 eura
    • do 62 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, JELENJE, 51.500 €, 6400,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Poljoprivredno zemljište Podhum | 6.400 m Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine 6.400 m, smješteno u mjestu Podhum. Parcela je većim dijelom nakošena, dok je manji dio ravan, što omogućuje raznoliku poljoprivrednu namjenu. Pristup zemljištu osiguran je makadamskim putem.....

 
 
 
  Zemljište, JELENJE, 22.000 €, 705,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 705 m u Dražicama, smješteno na kraju mirne, naseljene ulice, u neposrednoj blizini rijeke Sušice. Glavne karakteristike: Ravan, uredan i lako dostupan teren Ovalnog oblika Prilazni put osiguran Udaljeno oko 50 m od prve kuće struja i voda....

 
 
 
  Zemljište, JELENJE, 148.000 €, 1775,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PODHUM, u ponudu smo dobili atraktivno građevinsko zemljište površine 1775 m2 s pravomoćnom građevinskom dozvolom. Građevinska dozvola je za stambenu građevinu od 110 m2, suteren + prizemlje. Teren je ravan, pravilnog oblika na rubu zelenog pojasa. Ima prilaz s asfaltirane ceste.....

 
 
 
  Zemljište, JELENJE, 550.000 €, 324,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Novo u Dogminoj ponudi. Uhodan posao iznamljivanja. Moderno uređeni prostor, okružen prirodom, veličine 150m2 u kojem se može smjestiti 50-70 osoba, s vanjskim prostorom od 1200 m2. Pogodno za proslave, dječje rođendane, obiteljska ili prijateljska slavlja. Uz objekat se prodaje....

 
 
 
  Zemljište, JELENJE, 50.000 €, 581,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.njuskalo.hr

JELENJE, u ponudu smo dobili zemljište površine 581 m2. Dozvoljena je gradnja obiteljske građevine. Zemljište je konfiguracijski ravno i blago nakošeno na dijelu gdje je pristupni put te je pravilnog oblika. Svi potrebni priključci struje i vode nalaze se u blizini terena. Teren je....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 47.000 € na 52.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, JELENJE, 52.000 €, 1341,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2025 - 64.000 €
16.08.2025 - 47.000 €
01.03.2026 - 52.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2023.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je ravno građevinsko zemljište veličine 1.341m2 pogodno za izgradnju obiteljske kuće. Nalazi se u blizini škole, vrtića i centra Dražica. Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. ID KOD AGENCIJE: T117 Kristijan Nikoloski....

 
 
 
  Zemljište, JELENJE, 33.000 €, 482,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta mirnoj lokaciji, na samoj Rječini. Zemljište veličine 482 m2 ima mogućnost postavljanja mobilne kućice. Do zemljišta je asfaltirana cesta. Agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja koji su dostupni na stranici....

 
 
 
  Zemljište, JELENJE, 130.000 €, 4035,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samo 30-tak minuta lagane vožnje do mora smješteno je ovo interesantno građevinsko zemljište. Njegova ukupna veličina od 4035 m2 pruža nam niz osobnih i turističkih mogućnosti. Na čestici veličine 838 m2 već se nalazi kuća za rušenje sa gospodarskim objektom i ista može postati....

 
 
 
  Zemljište, JELENJE, 75.000 €, 683,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA! Posredujemo u prodaji izuzetnog građevinskog zemljišta u Dražicama veličine 683 m2. Zemljište je pravilnog oblika, potpuno ravno, te nezahtjevno za izgradnju. Do zemljišta vodi asfaltirana cesta, a u neposrednoj blizini su priključci struje i vode. Postoji mogućnost....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 90.000 € na 87.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, JELENJE, 87.000 €, 1077,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 90.000 €
18.05.2026 - 87.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište upravo kakvog tražite. Površine je 1.077 m², smješteno u mirnoj i slijepoj ulici u Dražicama, okruženo prirodom i zelenilom ? savršeno mjesto za izgradnju obiteljskog doma daleko od gradske gužve. Teren je relativno ravan, očišćen i spreman za gradnju,....

 
 
 
  Zemljište, JELENJE, 144.900 €, 1739,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište u Jelenju, naselju Podhum, s projektom za izgradnju obiteljske kuće i pomoćnog objekta. Parcela površine 1739 m2 smještena je na ravnom terenu u mirnoj i ugodnoj lokaciji, okružena zelenim pojasom koji osigurava privatnost i spokoj. Na zemljištu....

 
 
 
  Zemljište, JELENJE, 89.000 €, 5287,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište na cesti između Jelenja i Podkilavca u blizini Rječine. Teren površine 5.287m2 ima prilaz autom. ID KOD AGENCIJE: T420 Damir Begonja Agent s licencom, Vanjski suradnik Mob: +385 99 413 9676 Tel: 051 322 376 Fax: 051 311 059 E-mail: damir@millennium-nekretnine.hr....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 89.000 € na 85.000 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, JELENJE, 85.000 €, 1124,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 89.000 €
16.03.2026 - 85.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

*PRILIKA* Grobnik, Jelenje - TEREN Samo u našoj ponudi! U prodaji je atraktivan građevinski teren površine 1.045 m² s dodatnih 75 m² poljoprivrednog zemljišta, smješten u mirnoj i ugodnoj zelenoj zoni. Idealna prilika za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor, okružene prirodom,....

 
 
 
  Zemljište, JELENJE, 130.000 €, 4034,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

GORNJE JELENJE, u ponudu smo dobili građevinsko zemljište površine 4034 m2 s ruševnom kućom i pomoćnim objektom. Zemljište je parcelirano u 5 parcela cca 500 m2 i jedna veća cca 900 m2, te je moguća prodaja zasebno. Blizina skijališta Platak i NP Risnjak kao i udaljenost Fužina na....

 
 
 
  Zemljište, JELENJE, 94.000 €, 1947,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta mirnoj lokaciji, na samoj Rječini. Zemljište veličine 1.947 m2 ima plaćene komunalije te građevinsku dozvolu. Temelji nisu izgrađeni. Do zemljišta je asfaltirana cesta. Agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!