- zemljista parcele JABLANOVEC

  • Za upit "zemljista parcele jablanovec" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 41 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2440 m2
    • do 3040 m2
    • 3040 m2 (prosječna površina)
    • barem 3040 m2
    • 3650 m2
  •  Po cijeni
    • do 3800 eura
    • do 4700 eura (prosječna cijena)
    • do 5700 eura
    • do 47 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-9%

Promjena cijene sa 176.605 € na 160.550 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, JABLANOVEC, 160.550 €, 3211,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.10.2025 - 224.770 €
25.11.2025 - 176.605 €
07.03.2026 - 160.550 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je atraktivno zemljište površine 3.211 m² u mirnom dijelu Jablanovca, na području Grada Zaprešića. Zemljište se nalazi u zoni mješovite namjene (pretežito stambene), s mogućnošću gradnje stambenih i pratećih objekata. Sva infrastruktura (voda, struja, plin, kanalizacija,....

 
 
 
  Zemljište, JABLANOVEC, 500.000 €, 7111,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRILIKA!!! Prodajemo građevinsko zemljište ukupne površine 7111 m², nalazi se u neposrednoj blizini čvorišta Zaprešić Krapina uz obilaznicu A2, a sastoji se od dvije katastarske čestice površine 6.647 m² i 464 m². Zemljište ima neposredan pristup s županijske prometnice sa jedne strane....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 28.000 € na 25.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, JABLANOVEC, 25.000 €, 5600,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 28.000 €
25.04.2026 - 25.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište sa lokacijom 100m od ulice Matije Gubca u Jablanovcu, blizina glavne ceste, površine 28m x 200m ukupne površine 5600m2 Poljoprivredno zemljište Jablanovec.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele jablanovec'
129.900 €
7.900 €
2.900 €
  Zemljište, JABLANOVEC, 290.000 €, 6388,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju građevinsko zemljište u neposrednoj blizini Zaprešića,u Bistranskom Podgorju. Zemljište se prostire na 6388 m2. Duljina zemljišta je cca 123m. Širina je cca 28m. Papiri su čisti,tereta nema. Za usluge posredovanja kupac plaća agencijsku naknadu od 1,5% + PDV Za više informacija....

 
 
 
  Zemljište, JABLANOVEC, 113.000 €, 750,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Parcela iz snova nadomak Zagreba. Idealno za gradnju kuće, urbane vile ili manje zgrade. Na prodaju rijetko dostupna građevinska parcela 750 m2 smještena u jednoj od najmirnijih i najpoželjnijih mikrolokacija nadomak Zagreba-Jablanovec, Podgorje Bistransko. Ono što ovu parcelu čini....

 
 
 
  Zemljište, JABLANOVEC, 15.000 €, 5700,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE ! PLODNA ZEMLJA ZA VIŠE KULTURA DO PARCELE VODI JAVNI PUT! cca 650m DO ASFALTA! RAVNICA SA OTVORENIM POGLEDOM NA MEDVEDNICU! Zemljište uz javni put. Nalazi se svega 650 m od ceste koja vodi do centra Jablanovca. Zemljište je površine 5700m2 Širina parcele....

 
 
 
  Zemljište, JABLANOVEC, 43.290 €, 1665,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište ukupne površine od 1665 m2 u građevinskom pojasu pretežno stambene namjene. Gradilište se nalazi na mirnoj lokaciji 4 km udaljeno od Westgate shopping citya. Širina gradilišta je 32 m, a dužina iznosi 52 m. Zemljište ima neposredan prilaz kolniku i nalazi se....

 
 
 
  Zemljište, JABLANOVEC, 89.000 €, 1528,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo kod prodaje građevinskog zemljišta površine 1528 m2 u naselju Jablanove. Zemljište je pravokutnog oblika , širina cca 35 m , dužina cca 44 m, pristup zemljištu uz glavnu cestu ( Stubička ulica ) je privatni put dužine 50 m2 , širine 4 m . Priključak struje nalazi se na....

 
 
 
  Zemljište, JABLANOVEC, 3.000 €, 5424,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STARA ŠUMA,PRETEŽITO ZASTUPLJENA BUKVA! Šuma više od 80 godina stara se nalazi u Jablanovcu podno Sljemena. Vrlo malo je bila exploatirana, tako da u njoj ima kvalitetne drvene mase. U šumi je pretežito zastupljena Bukva sa 80%, Hrast 10%, dok na Jelu,divlju trešnju i ostalo otpada....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 57.120 € na 53.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, JABLANOVEC, 53.000 €, 952,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.02.2026 - 57.120 €
21.05.2026 - 53.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo kod prodaje građevinskog zemljišta površine 952 m2 u naselju Jablanovec. Zemljište je pravokutnog oblika IMA PRISTUP SA DVIJE STRANE, smješteno je na laganom polubrijegu sa kojega se prostire prekrasan panoramski pogled na grad Zaprešić i okolna mjesta. Na pristupnoj asvaltiranoj....

 
 
 
  Zemljište, JABLANOVEC, 43.500 €, 870,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Privatni put vodi do pravokutne parcele 12.50m x 65m, voda, struja, plin na cesti. Pogodno za lijepu obiteljsku kuću u pitomom mjestu nadomak Zagreba (samo 15km do centra Zagreba), brz pristup obilaznici ili Aleja grada Bolonje, Podsused, Gajnice. U mjestu se nalazi škola, dućan,....

 
 
 
  Zemljište, JABLANOVEC, 137.000 €, 2282,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo Građevinsko zemljište u Jablanovcu (2.282 m²) ? Mir, šuma i potpuna infrastruktura, atraktivno zemljište površine 2.282 m² smješteno na idealnoj lokaciji u Jablanovcu, u I. odvojku Stjepana Radića. Parcela se nalazi u mirnoj, slijepoj ulici, što osigurava maksimalnu privatnost....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com