- zemljista parcele DOBRINJ

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj" pronađeno 367 nekretnina - prosječna cijena 141 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 800 m2
    • do 1000 m2
    • 1000 m2 (prosječna površina)
    • barem 1000 m2
    • 1200 m2
  •  Po cijeni
    • do 9400 eura
    • do 11000 eura (prosječna cijena)
    • do 14000 eura
    • do 118 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 155.000 €, 723,96 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Teren veličine 723,96 m² također posjeduje uvjete gradnje i nalazi se u potpuno građevinskoj zoni. Lokacija na ulazu u selo Kras pruža odličan pristup, a uz parcelu se nalaze svi komunalni priključci (voda i struja). Ograđen je suhozidom i omeđen zelenom zonom s jedne strane, bez....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 196.000 € na 203.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOBRINJ, 203.000 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2025 - 196.000 €
06.03.2025 - 255.000 €
30.03.2025 - 196.000 €
25.03.2026 - 203.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je građevinsko zemljište u mjestu Kras na otoku Krku. Moguća je izgradnja kuće P+2 s maksimalno 3 stana. Sva infrastruktura nalazi se na terenu. ID KOD AGENCIJE: T226 Millennium nekretnine exclusive d.o.o. Mob: +385 91 322 3760 Tel: +385 51 322 376 Fax: 051 311 059 E-mail:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 210.000 €, 914,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Na atraktivnoj i iznimno mirnoj lokaciji u mjestu Polje na Otoku Krku, smjestilo se građevinsko zemljište površine 914 m², idealno za izgradnju privatnog doma ili investicijskog projekta. Zemljište se nalazi na rubu građevinske zone, okruženo zelenim pojasom, što osigurava maksimalan....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 139.000 € na 128.000 € - 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 128.000 €, 513,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 139.000 €
09.04.2026 - 128.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinski teren površine 513 m2 sa pravomoćnom građevinskom dozvolom za izgradnju montažne kuće prizemnice od renomiranog proizvođača montažnih kuća. Moguć početak gradnje odmah! Teren se nalazi na uzvisini iznad Šila uz cestu te ima pogled na more. Udaljenost do mora 1300....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U malom mjestu u lijepom okruženju prodaje se parcela s 3 starine na kraju ulice. Uredno vlasništvo s građevinskom dozvolom za obnovu. Blizina trgovine, crkve i na 15-ak min do mora. Za sve informacije nazovite +385 99/2196-354 ID CODE: 22924 Inga Belfranin Suradnik Mob: 099/2196-354....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 58.000 €, 705,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, KRAS, u ponudi imamo oranicu, poljoprivredno zemljište s gospodarskim objektom izgrađenim prije 1968. godine. Površina terena iznosi 705m2, a površina objekta 36m2. Struja i voda na 10 metara od terena. KRK se s razlogom naziva gradom povijesti i kulture. Grad Krk je urbano....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 130.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.njuskalo.hr

DOLNJA HLAPA, OTOK KRK, u ponudu smo dobili dva zemljišta ? jedno građevinsko i jedno poljoprivredno ? ukupne površine 1.413 m². Građevinsko zemljište površine 917 m² nalazi se uz samu asfaltnu cestu i blagog je nagiba, što ga čini idealnim za gradnju. Poljoprivredno zemljište površine....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 22.000 €, 211,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, DOBRINJ - u ponudu smo dobili poljoprivredno zemljište s pristupnim putem površine 210m2. Zemljište je pravokutno, ravno te očišćeno dimenzija 15m x 15m. Ima pristupni makadamski put širok cca 5m do ulaza u parcelu kojim se ulazi sa javne ceste. Građevinsko zemljište je udaljeno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 190.000 €, 500,00 m2 cca 380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinski teren veličine 500m² smješten na traženoj lokaciji u Klimnu na otoku Krku. Idealan za izgradnju samostalne kuće, ovaj teren nudi odličnu priliku za investiciju u mirnom okruženju. Teren je odmah uz cestu, priključci vode,struje i kanalizacije su odmah do....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 182.000 €, 840,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, šire područje, prodaja građevinskog zemljišta površine 840 m2, s pogledom na more, na mirnoj lokaciji, 2500 m od plaže. Zemljište je idealno za izgradnju obiteljske kuće s bazenom. Pristupni put, sva infrastruktura u neposrednoj blizini. Građevinsko zemljište, prodaja,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 125.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivno zemljište ukupne površine 1.413 m² smješteno u mirnom mjestu Hlapa na otoku Krku, svega oko 1.500 metara od mora i plaže u Čižićima. Zemljište se sastoji od 917 m² građevinskog zemljišta te 496 m² poljoprivrednog zemljišta, što pruža odličnu kombinaciju za....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 54.000 €, 2154,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Šuma na rubu građevinske zone na samo 1 km od mora. Kvadratnog je oblika i blago nagnuto prema moru. Nalazi se na samo jedan kilometar od mora i svih plaža u Čižićima. ID KOD AGENCIJE: 799 Golden island Mob: +385 92 194 77 58 E-mail: info@krk-realestates.com www.krk-realestates.com....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 250.000 €, 660,00 m2 cca 380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji u zelenoj okolici Dobrinja na otoku Krku, prodaje se atraktivno građevinsko zemljište s već ishođenom građevinskom dozvolom i projektom za modernu samostojeću kuću. Zemljište se nalazi svega 1500 metara od mora, što osigurava odličnu ravnotežu između privatnosti....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 40.000 €, 1300,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U pitoresknoj uvali Soline na otoku Krku, općina Dobrinj, posredujemo u prodaji izuzetno kvalitetnog poljoprivrednog zemljišta ukupne površine 1.300 m2. Nekretnina se sastoji od dvije povezane čestice koje zajedno čine pravilnu i potpuno ravnu cjelinu, što je rijetkost na ovom području.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 235.000 €, 1118,21 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Teren površine 1118,21 m² smješten je na samom ulazu u selo Kras na otoku Krku. Nalazi se u građevinskoj zoni i već posjeduje uvjete gradnje dobivene prije nekoliko godina, što omogućuje brži početak gradnje. Teren je ograđen tradicionalnim suhozidom, ima jednostavan pristup s ceste,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 45.000 €, 827,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Poljoprivredno zemljište na lijepoj lokaciji 400 m od mora, parcela 827 m2 u blizini mora i preljepih divljih plaža ( Murvenica, Vetrna, Petrinja), okolica Šila, 5 min do centra Šila i dućana. Pristup do parcele automobilom.1 km centar Šila. Zona će se uskoro proširivat....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 230.000 €, 2030,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, Građevinsko zemljište u mjestu Kras, centar mjesta, površine 2030 m2, odlične izgradivosti ( 3 etaže i moguće više stambenih jedinica!), pogodno za kuće sa bazenom ili kuće u nizu ( moguće 6-9 kućica) ili 2- 3 samostojeće kuće.! Grad Krk 10 min, aerodrom Rijeka 20 min udaljenosti,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 95.000 €, 800,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je građevinsko zemljište od 800m2 idealno za gradnju obiteljske kuće, na mirnoj lokaciji, okruženoj zelenilom sa pogledom na more!! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata agencijske provizije....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 55.000 €, 1072,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2024.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište od 1.072m2 ograđen sughozidom, udaljenosti 6km Malinske. Zemljište ima projekt za gradnju poljoprivrednog objekta površine 30m2. Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja ID KOD AGENCIJE: T767 Daniel....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 189.000 €, 520,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja građevinskog zemljišta površine 520 m2, s pogledom na more, 400 m od plaže. Zemljište je idealno za izgradnju obiteljske kuće s bazenom tlocrtne površine 80 m2, etažnosti podrum, prizemlje i kat. Zemljište se nalazi u zoni stambene gradnje, asfaltni....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 650.000 €, 1200,00 m2 cca 540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1200 m2 u blizu mora i centra mjesta Šilo na otoku Krku. Teren je pravilnog oblika. Pogodan je za ravnomjernu parcelaciju i smještanje većeg broja objekata, primjerice objekta s 9 stambenih jedinica ili 1-2 samostojeće kuće s bazenom. Na parceli....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 59.500 €, 937,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo poljoprivredno zemljište uz samo more i plažu. Parcela ima 937 m2. Pristup zemljištu cca 200 m pješačkom stazom ili morskim putem. ID KOD AGENCIJE: 300421005-598 Andrea Mustać Prodajni predstavnik Mob: +385 91 641 3156 Tel: +385 51 551 871 Licenca: 21/2015 E-mail: a.mustac@remax-opatija.hr....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 41.000 €, 1300,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište. Zemljište se sastoji od dvije spojene parcele koje zajedno čine cjelinu pravilnog oblika. Površina terena je ravna i geodetski označena, što olakšava svaku buduću obradu ili uređenje. Do zemljišta vodi širok i ravan pristupni put koji se nastavlja....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 125.000 €, 505,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Soline okolica, Građevinsko zemljište u mirnom dijelu, projekt za dvojnu kuću, na 3 etaže, sa lijepim pogledom na more i u mirnom zelenom okruženju. Moderan projekt, elegantnog dizajna, sa bazenom, klimom, podnim grijanjem, vrhunska oprema i stolarija, Pdv u cijeni! Cijena:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 213.000 €, 715,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 715 m² na mirnoj lokaciji u mjestu Čižići, jednom od najbrže rastućih turističkih naselja na otoku Krku. Parcela je pravilnog oblika i spremna za gradnju. Ključne prednosti parcele: Kompletna infrastruktura: Svi potrebni priključci nalaze....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 60.000 €, 300,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

_______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata agencijske provizije određeni su Općim uvjetima poslovanja (https://oneadria.com/o-nama1/opci-uvjeti-poslovanja). ID KOD AGENCIJE: 6562 Paolo Derenčinović....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 252.500 €, 1000,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ugodnom okruženju koje nudi savršen balans između privatnosti i blizine jadranske obale, smještena je ova vrijedna nekretnina idealna za realizaciju stambenog projekta. Pozicija zemljišta pažljivo je odabrana kako bi budućim vlasnicima omogućila brz i jednostavan pristup moru, dok....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 152.000 € na 149.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 149.000 €, 640,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.07.2025 - 152.000 €
18.05.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja građevinsko zemljište s važećom građevinskom dozvolom za urbanu vilu površine 140 metara. Vila bi imala dvije etaže i sve potrebne sadržaje. Projekt je također napravljen, no budući vlasnik može pojedinosti urediti prema svojim potrebama. Dobrinj....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 153.000 € na 155.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOBRINJ, 155.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 153.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.njuskalo.hr

SOLINE, u ponudu smo dobili građevinsko zemljište s kompletnom dokumentacijom za gradnju samostojeće kuće s bazenom. Površine je 451m2. Na teren je dovedena voda, te je za struju predan zahtjev. Udaljeno je 2 kilometra od mora. Hlapa se nalazi u sjeveroistočnom dijelu otoka Krka,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, Na upit, 4409,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Asfaltiran prilaz, Blizina mora, Blizina plaže, U mirnom djelu otoka, Vlasnički list. Otok Krk, Uvala Soline! Građevinsko zemljište ukupne površine 4409 m2 s asfaltiranim pristupnim putom nalazi se u mjestu u uvali Soline. Voda i struja nalaze se u blizini. Zemljište se nalazi u mirnom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 337-366 (od ukupno 367)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.