- zemljista parcele ČEPIN

  • Za upit "zemljista parcele čepin" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 65 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 460 m2
    • do 580 m2
    • 580 m2 (prosječna površina)
    • barem 580 m2
    • 700 m2
  •  Po cijeni
    • do 4200 eura
    • do 5300 eura (prosječna cijena)
    • do 6400 eura
    • do 53 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, ČEPIN, 36.500 €, 2016,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 2016 m² , pravilnog pravokutnog oblika dimenzija 13,60 x 150 m . Parcela se nalazi u mirnom i uređenom dijelu Čepina, idealnom za one koji traže mir i privatnost, a ipak žele biti blizu svih potrebnih sadržaja. Zemljište ima direktan pristup....

 
 
 
  Zemljište, ČEPIN, 65.000 €, 570,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

U Čepinu, na odlično povezanoj lokaciji u blizini obilaznice, prodaje se zemljište površine cca 570 m² s postojećom starijom kućom približno 120 m² stambenog prostora te pripadajućim pomoćnim objektima. Nekretnina je idealna za kupce koji traže projekt potpune adaptacije ili žele....

 
 
 
  Zemljište, ČEPIN, 25.000 €, 467,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

GRAĐEVINSKE PARCELE NA MIRNOJ STAMBENOJ LOKACIJI U ČEPINU!!! ULICA IVANE BRLIĆ MAŽURANIĆ!! POVRŠINA 467 M2!!! FRONTA CCA 12m!! DOSTUPNA KOMPLETNA KOMUNALNA INFRASTRUKTURA (VODA, STRUJA, ODVODNJA)!!! MIRNA ZONA GRADNJE!!! VLASNIK DAJE KUPCU I IDEJNO RJEŠENJE ZA IZGRADNJU STAMBENE KUĆE!!....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele čepin'
20.000 €
300.000 €
300.000 €
 
+22%

Promjena cijene sa 45.000 € na 55.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, ČEPIN, 55.000 €, 1000,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.06.2025 - 45.000 €
21.05.2026 - 55.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2025.,

www.eurovilla.hr

Čepin, centar, na prodaju zemljiište 1000 m2, s frontom od 15 m2. Ovo je odlična prilika za investiciju tj. gradnju. Postoji mogućnost kupnje i dodatnog zemljišta koje je u nastavku i izlazi na drugu ulicu, ukupno bi onda bilo 2679 m2, na tom drugom zemljištu su dvije manje kuće u....

 
 
 
  Zemljište, ČEPIN, 18.000 €, 7023,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se poljoprivredno zeljište 7023 m2 kod Čepina. Gabariti placa su 200 m dužine i 33,73 m širine.  Agencijska provizija za kupca iznosi 1.000 eura + PDV. Za dodatne informacije ili ogled nekretnine kontaktirajte nas na sljedeće kontakte: Natalija Antolović (+385) 99 164....

 
 
 
  Zemljište, ČEPIN, 19.000 €, 700,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Čepin, okolica Osijeka ? na prodaju je poljoprivredno zemljište ukupne površine 700 m2.Parcela je izduženog oblika širine približno 7 metara te se nalazi u okruženju obiteljskih kuća i obrađenih parcela. Zemljište je povezano u jednu cjelinu s pristupom s prometnice, što omogućuje....

 
 
 
  Zemljište, ČEPIN, 30.000 €, 580,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Osijek, Čepin atraktivno građevinsko zemljište površine 579 m², idealno za miran obiteljski život ili investiciju.Zemljište je pravilnog oblika, s pristupom cesti i frontom od 10,5 m, što ga čini pogodnim za gradnju obiteljske kuće ili više stambenih objekata (ovisno o uvjetima Za....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 75.000 € na 79.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, ČEPIN, 79.000 €, 2900,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.11.2025 - 75.000 €
19.05.2026 - 79.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.eurovilla.hr

Čepin, Prodaje se zemljište - Čepin, glavna cesta Osijek-ČepinNa prodaju je atraktivno zemljište površine 2.900 m² s fronte 17 metara, smješteno uz glavnu prometnicu između Osijeka i Čepina.Zemljište se sastoji od dva dijela odvojena javnim kanalom, a vodi se kao oranica. Moguća je....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 80.000 € na 70.000 € - 12.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ČEPIN, 70.000 €, 6475,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 80.000 €
12.03.2026 - 70.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Čepinu, ulica Kralja Zvonimira (glavna cesta), u neposrednoj blizini kružnog toka. Parcela ima asfaltirani pristupni put, što omogućuje jednostavan i brz pristup iz smjera glavne prometnice. Kčbr.: 4322/1 Lokacija nudi izvrsnu vidljivost i pristupačnost,....

 
 
 
  Zemljište, ČEPIN, 330.000 €, 19165,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište u Osijeku, na odličnoj lokaciji za gospodarsku namjenu. Zemljište je ukupne površine 19.165 m2 te se nalazi odmah uz Avenue Mall osijek. Više informacija na +385 99 556 6655 Karlo Kubat info@k2nekretnine.com K2 NEKRETNINE QBAT STUDIO d.o.o. .

 
 
 
  Zemljište, ČEPIN, 149.999 €, 1500,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ČEPIN! EKSKLUZIVNO NUDIMO ZA PRODAJU!! GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE UKUPNE POVRŠINE 1500m2!! FRONTA 42m!! DOSTUPNA KOMPLETNA KOMUNALNA INFRASTRUKTURA!! ASFALTIRANI PRILAZ!! MIRNA STAMBENA OBITELJSKA LOKACIJA!! BRZI INFO : 091 283 2930 -MIRNA STAMBENA OBITELJSKA LOKACIJA!! -FRONTA 42m! -POVRŠINA....

 
 
 
  Zemljište, ČEPIN, 2.885 €, 2885,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ZEMLJIŠTE U ČEPINU Prodaje se zemljište površine 2.885 m2 (poduzetnička zona na ulazu od Osijeka) Zemljište se nalazi uz prometnicu (Osječka ulica), cca 8 km od središta grada Osijeka. Cijena 25 Eura/m2 Vlasništvo čisto 1/1, bez tereta. Više informacija možete dobiti na tel.; 098....

 
 
 
  Zemljište, ČEPIN, 25.000 €, 466,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

GRAĐEVINSKE PARCELE NA MIRNOJ STAMBENOJ LOKACIJI U ČEPINU!!! ULICA IVANE BRLIĆ MAŽURANIĆ!! POVRŠINA SVAKE PARCELE IZMEĐU 466 I 497 M2!!! FRONTA CC 12m!!! MOGUĆA POJEDINAČNA KUPNJA!! DOSTUPNA KOMPLETNA KOMUNALNA INFRASTRUKTURA (VODA, STRUJA, ODVODNJA)!!! MIRNA ZONA GRADNJE!!! VLASNIK....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 20.000 € na 25.000 € - 12.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, ČEPIN, 25.000 €, 466,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 20.000 €
12.03.2026 - 25.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

GRAĐEVINSKE PARCELE NA MIRNOJ STAMBENOJ LOKACIJI U ČEPINU!!! ULICA IVANE BRLIĆ MAŽURANIĆ!! POVRŠINA 466 M2!!! FRONTA CCA 12m!! DOSTUPNA KOMPLETNA KOMUNALNA INFRASTRUKTURA (VODA, STRUJA, ODVODNJA)!!! MIRNA ZONA GRADNJE!!! VLASNIK DAJE KUPCU I IDEJNO RJEŠENJE ZA IZGRADNJU STAMBENE KUĆE!!....

 
 
 
  Zemljište, ČEPIN, 45.000 €, 1050,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

Na rubnom dijelu Čepina prodaje se zemljište površine oko 1.050 m² s izrazito dobrom širinom fronte od približno 33 metra, što ga čini praktičnim za planiranje pristupa, pozicioniranje objekta i organizaciju okućnice. Lokacija je mirnija jer se nalazi na rubu naselja, a istovremeno....

 
 
 
  Zemljište, ČEPIN, 105.000 €, 1846,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo gr. zemljište (bila kuća) u centru Čepina kod crkve na okućnici od 1846 m2. Fronta čestice je 22 m. Na zemljištu je bila kuća koja je srušena. Građevinsko zemljište, Čepin, 1846 m2.

 
 
 
 
+40%

Promjena cijene sa 100.000 € na 140.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, ČEPIN, 140.000 €, 150,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 100.000 €
22.04.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2025.,

www.crozilla.com

Čepin, centar, na prodaju su dvije kuće (potencijalno za rušenje) u nizu smještene na zemljištu površine 2679 m², s frontom od 15 m i izlazom na dvije ulice. Postoji mogućnost podjele zemljišta na dva dijela, s mogućnošću kupnje samo polovice zemljišta koje izlazi na jednu ulicu.....

 
 
 
  Zemljište, ČEPIN, 10.000 €, 2509,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

ZEMLJIŠTE U ČEPINSKIM MARTINCIMA!!! PRODAJE SE SAMO 1/2 ZEMLJIŠTA SA STAROM KUĆOM !! Zemljište se nalazi na parceli od 2509m2, a prodaje se samo polovica ukupne površine. Trenutno se ondje nalazi jedna stara kuća za rušenje. - NEPOSREDNA BLIZINA GLAVNIH PRILAZNIH PROMETNICA! - DOKUMENTACIJA....

 
 
 
  Zemljište, ČEPIN, 80.000 €, 2016,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji dvije građevinske parcele oznake 244/3 i 244/23 k.o. Čepin ukupne površine 2016 m2. Nalaze se u gradu Čepin u Ulici Dore Pejačević i prema važećem prostornom planu smještena su u građevinsko područje naselje-neizgrađeno. Zemljišta su smještena na ravnom terenu....

 
 
 
  Zemljište, ČEPIN, 25.000 €, 670,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo novoformirane građevinske parcele u Čepinu, Ulica Ivana Adamovićaizvrsne prometne povezanosti sa Osijekom preko obilaznice i neposredne blizine ulaza na autocestu. Dostupna kompletna infrastruktura. Placevi su površine 672 m2 sa uličnom širinom do 16 metara, te je u ponudi....