- zemljista parcele ŽDRELAC

  • Za upit "zemljista parcele ždrelac" pronađeno 146 nekretnina - prosječna cijena 170 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 900 m2
    • do 1120 m2
    • 1120 m2 (prosječna površina)
    • barem 1120 m2
    • 1350 m2
  •  Po cijeni
    • do 12000 eura
    • do 15000 eura (prosječna cijena)
    • do 18000 eura
    • do 154 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, ŽDRELAC, 580.000 €, 5778,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PAŠMAN, ŽDRELAC - građevinski teren 5778m2 s pogledom na more za stambenu zgradu ? stanove /apartmane / obiteljsku kuću / villu / kuću za iznajmljivanje - odmor s bazenom Građevinsko zemljište je udaljeno 200m zračne linije od mora, ima otvoreni pogled na more i južnu orijentaciju.....

 
 
 
 
-26%

Promjena cijene sa 180.000 € na 134.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ŽDRELAC, 134.000 €, 639,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 180.000 €
01.05.2026 - 134.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pašman - Ždrelac, prodaje se zemljište sa projektom i građevinskom dozvolom za samostojeću vilu katnicu od 250,15 m2 površine odnosno 192,71 m2 korisne površine, na zemljištu od 639 m2. Vila se sastoji se od prizemlja i kata. Prizemlje: dnevni boravak + kuhinja + blagovaona, predsoblja,....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 197.800 €, 1199,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, mjesto Ždrelac. Površina iznosi 1199 m2. Pravilnog je oblika. Infrastruktura prolazi asfaltnom cestom 20 metara dalje. Zemljište ima pristupni put. Udaljenost od mora je 450 metara. U blizini je trgovina i nekoliko restorana. Okruženje....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 305.000 €, 5091,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2025.,

www.crozilla.com

Poljoprivredno Zemljište površine 5091 m2 nalazi se u mjestu Banj na otoku Pašman (južna strana koja gleda prema Dugom otoku). Zemljište je pravilnog oblika i dimenzija, na njemu se nalazi maslinik, ima pristupni put, struja uz parcelu. Više informacija....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 66.000 €, 546,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, mjesto Ždrelac. Nalazi se ispod glavne otočke ceste.Udaljenost od mora je 150 metara. Površina iznosi 546 m2. Infrastruktura prolazi asfaltnom cestom uz parcelu. U mjestu je trgovina i nekoliko restorana. Okruženje je nekoliko obiteljskih....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 297.228 €, 4371,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2024.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA - ZEMLJIŠTE S MASLINAMA - ŽDRELAC Prodajemo poljoprivredno zemljište s potencijalom prenamjene u građevinsko obzirom da graniči sa građevinskom zonom. Zemljište ima 4371m2. Na zemljištu se nalazi velik broj stabala maslina. S obzirom na veliku kvadraturu, blizinu prometnice....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 90.000 €, 635,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište, 635 m2, Ždrelac, Pašman Ovo građevinsko zemljište površine 635 m2 smješteno je u Ždrelcu na otoku Pašmanu, pružajući jedinstvenu priliku za razvoj u mirnom i atraktivnom okruženju. Zemljište je klasificirano kao građevinsko, što otvara mogućnosti za izgradnju....

 
 
 
 
-23%

Promjena cijene sa 130.000 € na 100.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ŽDRELAC, 100.000 €, 650,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 398.000 €
25.12.2025 - 350.000 €
28.12.2025 - 300.000 €
14.03.2026 - 160.000 €
22.04.2026 - 150.000 €
01.05.2026 - 130.000 €
22.05.2026 - 100.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište 150m od mora(plaža Matlovac)ukupne povrđine 650m2.dimnezije 16.5x40m Pristup je sa asfaltiranog puta. Priključci struja i voda su uz parcelu. Vlasništvo 1/1 Građevinsko zemljište 650m2, Ždrelac,150m od mora,plaža Matlovac.

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 240.000 €, 1122,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostrana građevinska parcela površine 1.122 m² smještena u mirnom naselju Ždrelac. Zemljište je pravilnog, pravokutnog oblika, što ga čini idealnim za planiranje gradnje obiteljske kuće, vile s bazenom ili turističkog objekta. Ključne karakteristike: Površina: 1.122....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 180.000 €, 1576,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište smješteno u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja Ždrelac na otoku Pašmanu. Zemljište se nalazi samo 280 m od mora i plaže te u blizini glavne prometnice. Zemljište ima 1.576 m2 te je gotovo pravilnog oblika, širine 30 m i prosječne duljine48....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 160.825 €, 919,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, mjesto Ždrelac, površine 919m2. Udaljenost do mora zračne linije cca 300 metara, pravokutan oblik. Sva infrastruktura u neposrednoj blizini. U ponudi i teren površine 1.236m2 Vlasništvo uredno! ŽDRELAC-građevinsko zemljište blizu....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 93.300 €, 933,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište na otoku Pašmanu, mjesto Ždrelac, ukupne površine 933m2 od čega je 550m2 građevinska zona neizgrađeni dio, a 383m2 nije građevinsko. Udaljenost do mora cca 370metara. Asfaltni pristupni put, južna strana. ŽDRELAC-građevinsko+poljoprivredno zemljište!.

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 97.240 €, 748,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se građevinske parcele u naselju Ždrelac na otoku Pašmanu. Sve parcele nalaze se jedna do druge i imaju pristupni put. Infrastrukturni priključci nalaze na susjednoj parceli. Udaljenost od zemljišta do plaže je cca. 250 m. Prodaju se pojedinačno 3 parcele od cca. 750 m2 -....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 250.000 €, 1122,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja zemljišta 1122 m² u Ždrelcu, Ugljan ? Idealna lokacija za gradnju! Na prodaju je prostrano zemljište površine 1122 m² u mirnom naselju Ždrelac, na otoku Ugljan. Ova atraktivna parcela pruža odličnu priliku za izgradnju obiteljskog doma, vile ili turističkog objekta. S obzirom....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 130.000 €, 505,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 505 m² u mjestu Ždrelac na otoku Pašman. Zemljište dolazi s gotovim projektom i pravomoćnom građevinskom dozvolom za modernu kuću s bazenom ukupne površine 180 m². Projekt predviđa: modernu obiteljsku kuću privatni bazen prostranu terasu uređeno....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 400.000 €, 2523,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 2523 m2 nalazi se u mjestu Ždrelac na otoku Pašmanu. Zemljište je pravilnog oblika i dimenzija. Sva infrastruktura je uz parcelu. Nalazi se na odličnoj lokaciji. Udaljenost od mora i plaže je 300 metara. Više informacija dajemo na upit. OTOK PAŠMAN-ŽDRELAC,....