• GoHome Professional
uredi zagreb zadnjih 7 dana što skuplje prizemlje - GoHome
  • uredi zagreb zadnjih 7 dana što skuplje prizemlje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi zagreb zadnjih 7 dana što skuplje prizemlje

  • Za upit "uredi zagreb zadnjih 7 dana što skuplje prizemlje" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 2.087 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosječna cijena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • potkrovlje
    • lift
    • ilica
    • 1.kat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 465 656 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ZAGREB, Donji Grad, 2.600.000 €, 680,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Angelus nekretnine, agencija za nekretnine nudi vam na prodaju zgradu: LOKACIJA: Centar, nedaleko od Ilice i jednog od poznatih zagrebačkih trgova. OPIS: Ova stambeno-poslovna zgrada, 160 m tlocrtne površine, prostire se na četiri etaže. Trenutno se koristi kao poslovni prostor, ali....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Trešnjevka, 150.000 €, 58,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID:15993 Zagreb, Jarun, poslovni prostor Poslovni prostor površine 58m2 u prizemlju zgrade izgrađene sredinom 1980-ih godina. Prostor se sastoji od 3 uredske prostorije, malog spremišta, čajne kuhinje i sanitarnog čvora. Parking oko zgrade je u zoni bez naplate. Prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Trešnjevka, 220.000 €, 184,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

PRILIKA! Prečko, poslovni prostor / ulični lokal u prizemlju s etažom -1 u stambeno-poslovnoj zgradi, površine 94 m2 upisano + 90 m2 u razizemlju koji je spojen sa prostorom Sastoji se od: - prizemlje : dva ulaza s prednje strane, dvije veće prostorije, jedne manje prostorije, hodnik,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uredi zagreb zadnjih 7 dana što skuplje prizemlje'
220.000 €
240.000 €
  Poslovni prostor, ZAGREB, Trešnjevka, 240.000 €, 149,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se poslovni prostor ? Trešnjevka ? jug, Knežija, Zagreb Na prodaju je dvoetažni poslovni prostor smješten na vrlo prometnoj lokaciji u naselju Knežija, Trešnjevka ? jug, u neposrednoj blizini glavnih prometnica. Ukupna površina: cca 149 m² Parking: jedno zajedničko parkirno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com