- uredi SMOKVICA

  • Za upit "uredi smokvica" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SMOKVICA, 1.800.000 €, 360,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom okruženju u blizini grada Korčule smještena je suvremena vila modernih linija i profinjenog minimalističkog dizajna interijera i eksterijera. Nekretnina nudi lijep otvoren pogled na Korčulanski kanal, poluotok Pelješac, vrh Svetog Ilije, otočić Badiju i zeleno okruženje,....

 
 
 
  Stan, SMOKVICA, 550.000 €, 109,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji prekrasnog, vrlo prostranog i iznimno kvalitetnog stana u zgradi koja će biti gotova do travnja 2025. godine. Stan je smješten u visokom prizemlju manje zgrade koja je 70m zračne linije od mora ili 250m cestom. Zgrada je smještena u jako šarmantnoj uvali u blizini....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 2.280.000 €, 533,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

Vila direktno uz more, s bazenom, na prodaju Na prodaju nudimo modernu vilu smještenu na Korčuli, u prvom redu do mora, odnosno odmah do mirne stjenovite plaže. Zbog takve lokacije, kuća se, naravno, može pohvaliti i očaravajućim pogledom na more kojeg nije moguće zakloniti. Osim....

 
 
 
  Stan, SMOKVICA, 477.825 €, 138,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji prekrasnog, upravo završenog i vrlo prostranog stana na iznimno mirnoj lokaciji manje uvale u blizini grada Korčule. Stan se proteže etažama prvog i drugog kata u zgradi koja inače ima samo 4 stana. Ukupna mu je neto površina 138m2, a što uključuje unutarnji....

 
 
 
  Zemljište, SMOKVICA, 180.500 €, 722,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Građevinsko zemljište 722 m² ? Blaće, otok Korčula .

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 1.200.000 €, 142,00 m2 cca 8450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na iznimnoj i rijetko dostupnoj lokaciji, tik uz kristalno čisto more i svega nekoliko koraka od povijesne jezgre grada Korčule, smjestila se ova autentična kamena vila koja savršeno spaja eleganciju, privatnost i prestižnu poziciju. Vila se sastoji od dva potpuno uređena i opremljena....

 
 
 
  Stan, SMOKVICA, 220.000 €, 124,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stambena jedinica u dvojnom objektu smještenom u Brni, u drugom redu do mora. Nekretnina ima korisnu površinu od 124 m² i proteže se na dvije etaže (prizemlje + kat), pri čemu svaka etaža predstavlja zaseban stan. Okućnica iznosi otprilike 100 m². Prizemlje obuhvaća stan....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 60.000 €, 90,00 m2 cca 670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Prekrasne kamene kuće u Smokvici s pogledom na vinograd .

 
 
 
  Zemljište, SMOKVICA, 10.000 €, 250,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne površine 250 m2 u polju nedaleko od mjesta Smokvica, otok Korčula. Do zemljišta vodi pristupni put širine 3m, zemljište je okruženo vinogradima Pošipa. Upravo je Smokvica dom čuvenog bijelog vina Pošipa. Ako tražite poljoprivredno zemljište,....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 1.350.000 €, 250,00 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Smještena u zaštićenoj, sunčanoj uvali Brna, ova novoizgrađena vila nije građena da se ističe, već da se s prirodom poveže u tišini, linijama i orijentacijom. Njezini jasni, horizontalni volumeni, pomišljeni od pokretačkog duha dr. sc. Igora Franića (autor Muzeja suvremene umjetnosti....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • smokvica (234)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?