- uredi SLATINE

  • Za upit "uredi slatine" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SLATINE, 470.580 €, 2000,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2025.,

www.indomio.hr

**ČIOVO, SLATINE, EKSKLUZIVNO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 2.000 M2, 100 M OD MORA S POGLEDOM NA MORE!** Ekskluzivno građevinsko zemljište površine nešto veće od 2.000 m2 nalazi se u mjestu Slatine na otoku Čiovu. Jedinstvena lokacija i položaj ovog zemljišta s punim pravom daju mu epitet....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan S5 ? Slatine, 150 m od mora U mirnom dijelu Slatina, svega 150 metara od mora, smješten je dvosoban stan S5 na prvom katu moderne stambene zgrade u izgradnji. Stan ima unutarnju površinu od 53 m² te je pažljivo i funkcionalno raspoređen. Sastoji se od hodnika, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan S6 u novogradnji, na lijepoj lokaciji s pogledom na more. U cijenu svih stanova je uključeno JEDNO natkriveno parking mjesto i svaki objekt dobiva na poklon i OSIGURANJE stana na godinu dana (osiguranje od poplave, požara, provale..)! Stan je lijepo zamišljen sa sljedećim....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 238.000 € na 250.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLATINE, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 238.000 €
09.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Otok Čiovo- Slatine pored Trogira, komforan dvosoban stan od 59,25 m2 smješten 1. katu zgrade u novogradnji s pripadajućim vanjskim parkirnim mjestom i pogledom na more.Sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom (25,72 m2), dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 420.000 €, 113,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Split,Čiovo,Slatine,blizina plaže komforan dvosoban stan 113 m2 (82 m2 stan plus 32 m2 terase) u novogradnji s zajedničkim bazenom. Stan se nalazi na visokom prizemlju ,orijentacije sjever-istok-jug, a sastoji se od dvije velike spavaće sobe,dva kupatila,hodnika,kuhinje sa blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 265.000 €, 55,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju dvosoban stan S8 u maloj zgradi, svega 80m od plaže. Stan ima ukupno 53 m2 unutarnje površine, pogled na more, dvije spavaće sobe, kupaonicu sa podnim grijanjem te kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak povezani sa loggiom od 5m2. Završetak radova je planiran do 11/2026.....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 976.000 €, 500,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.crozilla.com

Slatine, samostojeća dvokatnica 500 m2 na zemljištu od 811 m2 udaljena samo 75 m od mora i plaže s predivnim pogledom na more. Sastoji se od podruma, prizemlja, prvog i drugog kata te zasebne kućice površine 30 m2. Kuća ima 6apartmana i dvorište od caa 400 m2 na kojem se nalazu vrtovi....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 429.000 €, 117,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Split,Čiovo,Slatine,blizina plaže komforan dvosoban stan 117 m2 (84 m2 stan plus 32 m2 terase) u novogradnji s zajedničkim bazenom. Stan se nalazi na 2. katu ,orijentacije sjever-istok-jug, a sastoji se od dvije velike spavaće sobe,dva kupatila,hodnika,kuhinje sa blagovaonicom i velikim....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 315.000 €, 94,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Čiovo,Slatine,dvosoban stan 94m2 u novogradnji sa bazenom.Stan se nalazi na drugom(zadnjem) katu zgrade a orijentacija stana je istok-sjever-zapad.Sastoji se od hodnika,kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom,dvije spavaće sobe i dvije kupaonice i velike terase(15m2). Zgrada se....

 
 
 
  Zemljište, SLATINE, 79.000 €, 538,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Slatine, biser Jadranske obale, sada nude nevjerojatnu priliku za investiciju u vašu budućnost na moru. Smještena na samo 80 metara od šarmantnih plaža, poljoprivredno zemljište / parcela od 540 kvadratnih metara predstavlja idealno mjesto za izgradnju vašeg vlastitog utočišta pod....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • slatine (311)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni