- uredi SKRADIN

  • Za upit "uredi skradin" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SKRADIN, 650.000 €, 234,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Kuća s bazenom u 1. redu :::. U centru Skradina, u1. redu do Marine na mirnoj lokaciji, nalazi se stambeno-poslovna zgrada. Sastoji se od suterena, prizemlja i potkrovljate raspolaže s 3 stambene jedinice i poslovnim prostorom ugostiteljske namjene tipa konoba. U suterenu je....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 93.000 €, 1163,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju građevinsko zemljište površine 1.163 m2 u Sonkoviću, predio Dragovići. Teren je pravilnog oblika, ima pristpuni put, a sva potrebna infrastruktura se nalazi odmah pored. Nalazi se u neizgrađenom dijelu građevinske zone. Lokacija je idealna za gradnju obiteljske....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 350.000 €, 222,00 m2 cca 1580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Kuća za adaptaciju u centru Skradina :::. U centru živopisnog mjesta Skradin, uz glavnu prometnicu nalazi se kamena kuća pogodna za poslovno-stambenu namjenu, ukupne korisne površine 222m2. Sastoji se od prizemlja i kata, a nalazi se na parceli od 223m2. U prizemlju je konoba....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 36.000 €, 1270,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju se nudi atraktivno građevinsko zemljište smješteno u blizini poznatog lokaliteta Bribirska glavica, svega 390 metara od glavne ceste i 15 km od ulaza na autocestu čvor Pirovac. Zemljište se nalazi u građevinskoj zoni kao neizgrađeno građevinsko područje, što ga čini idealnim....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.terradalmatica.hr

Ana je poslovna žena sa višegodišnjim poslovnim iskustvom i teoretskim znanjem stečenim na Veleučilištu u Šibeniku. Njezina stručnost uključuje puno poslovnog iskustva, marketing, izražene vještine pregovaranja, te dobro poznavanjem tržišta nekretnina. Ana je izvrstan slušatelj koji....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 150.000 € na 130.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SKRADIN, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 150.000 €
28.02.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Stara kamena kuća u Skradinu :::. Blizu samog centra Skradina nalazi se autohtonakamena prizemnica. Udaljena je od prometnice oko 30m, a moguć je pristup pješice, biciklom i motorom, dok za automobil nema dovoljno širine. Poseban ulaz vodi do konobe u suterenu, površine oko 27m2.....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 694.000 €, 189,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE SE JAVITE NA 0914070777 *** Ekskluzivno, samo u našoj ponudi, prodaje se predivna opremljena vila s bazenom koja predstavlja izvanrednu priliku za turističku investiciju. Vila se nalazi na moru, u neposrednoj blizini lokalne marine u Skradinu, što je....

 
 
 
 
+22%

Promjena cijene sa 86.000 € na 105.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SKRADIN, 105.000 €, 91,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 86.000 €
16.05.2026 - 105.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Kuća u Sonkoviću :::. U selu Sonković kod Skradina nalazi se samostojeća kuća. Kuća je P+k ukupne površine cca 91 m2. U prizemlju se nalazi jednosoban stan od 43m2, sastoji se od hodnika, ostave, kuhinje s blagovaonicom i dnevne sobe, jedne spavaće sobe te kupaonice 5m2 koja....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 350.350 €, 6370,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Šibenik, Skradin, građevinsko zemljište pravilnog oblika unutar neizgrađenog građevinskog podruc?ja. Ukupne površine 6370 m2.Zemljište se sastoji od nekoliko čestica te je moguća gradnja stambenih i komercijalnih sadržaja. Zbog veličine zemljišta, moguća parcelizacija u više manjih....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 32.963 €, 4709,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Voćnjak s bademima u Dubravicama :::. Na poljoprivrednom zemljištu u Dubravicama zasađen je voćnjak sa oko 175 stabala badema. Parcela je ukupne površine od 4.709m2. Bademi su stari oko 6 godina, a zemlja je plodna i obradiva. Uz parcelu se nalazi i širok makadamski put za pristup....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • skradin (162)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.