- uredi SILBA

  • Za upit "uredi silba" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SILBA, 137.000 €, 1964,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 1964 m2 iznad uvale Zaniski. Nalazi se 200 m od mora i 60 m od širokog pristupnog puta. Od pristupnog puta do zemljišta vodi uži put. Infrastruktura je u blizini (najbliža kuća je udaljena 40-ak metara). Vlasništvo uredno. Građevinsko zemljište, Silba,....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 80.000 €, 617,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Zadar, Silba, građevinsko zemljište s projektom i građevinskom dozvolom koja vrijedi do 1. prosinca 2025. godine za izgradnju stambene zgrade s dva stana i vanjskim bazenom. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za investiciju ili realizaciju privatnog stambenog projekta na atraktivnoj....

 
 
 
  Kuća, SILBA, 530.000 €, 244,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kuće na predivnom otoku Silbi. Otok Silba poznat još pod nazivom " vrata Dalmacije", nalazi se zapadno od Zadra. Veličina otoka je svega 15 kvadratnih kilometara i to je otok očuvane prirode, čistog tirkiznog mora na kojemu su zabranjeni automobili. Kuća se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 54.700 €, 683,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Zemljište na otoku Silba, ograđeno suhozidom. Nekoliko stabala maslina na parceli. .

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 57.000 €, 1259,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Isključivo u Dogma nekretninama! Prodaje se poljoprivredno zemljište na prekrasnom otoku Silbi u Zadarskoj županiji. Ovo zemljište ima površinu od 1259 m² i nalazi se na ravnom terenu, što ga čini vrlo pogodnim za obradu, sadnju ili jednostavno uživanje u prirodi. Do parcele vodi....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 170.000 €, 1400,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.12.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište pravilnog oblika na Silbi , površine 1400 m2 . Udaljenost od mora i lijepe plaže je cca 350 m . Građevinsko zemljište ima pristupni put. Okvirne dimenzije zemljišta su 24 š x 60 d m. Mjesto savršeno za opuštanje, nautičare? Vlasništvo uredno bez tereta....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 323.205 €, 2229,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

SILBA, građevinsko zemljište 2229m2 na odličnoj lokaciji Zemljište se nalazi u samom naselju Silba, na tihoj i mirnoj lokaciji do asfaltiranog puta. Sve komunalije do terena. Čisto i uredno vlasništvo. Mogućnost parceliranja. Dobra prilika za investitore koji se bave izgradnjom apartmana....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 462.000 €, 3576,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.eurovilla.hr

SILBA, UVALA PAPRENICA - Građevinsko zemljište 3.578 m2 s pristupom na cestuProdaje se građevinsko zemljište na prekrasnom otoku Silbi, smješteno u mirnoj i atraktivnoj uvali Paprenica, ukupne površine 3.578 m2.Parcela ima izravan pristup na cestu, što dodatno olakšava buduće planiranje....

 
 
 
  Kuća, SILBA, 890.000 €, 292,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na otoku Silba ? svega nekoliko koraka od mora, u prvom redu uz luku ? prodaje se autentična kamena dvokatnica ukupne korisne površine 292 m² i pripadajućom okućnicom od 180 m². Nekretnina kombinira stambeni i poslovni prostor: u prizemlju je uhodan restoran s potpunim inventarom....

 
 
 
  Kuća, SILBA, 900.000 €, 292,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija na prekrasnom otoku Silbi, svega nekoliko koraka od mora, nalazi se ova jedinstvena kamena dvokatnica ukupne površine 292 m² koja predstavlja savršenu priliku za investiciju, turizam ili nastavak uspješnog ugostiteljskog poslovanja. Nekretnina....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • silba (67)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?