- uredi SEGET

  • Za upit "uredi seget" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SEGET, 250.000 €, 910,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Seget Vranjica,građevinsko zemljište 910 m2 pravokutnog oblika.Nalazi se samo 120 m od mora.Zemljišta ima javni pristupni put.Sva potrebna infrastruktura se nalazi u neposrednoj blizini zemljišta.Nalazi se u blizini svih potrebnih sadržaja(trgovina..) Za više informacija kontaktirati....

 
 
 
  Stan, SEGET, 231.000 €, 71,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.10.2024.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan S5 na prvom katu stambene zgrade, 250 metara od mora i plaže, Seget Donji. Zgrada se nalazi u Segetu Donjem, 250 metara od mora i plaže, centar Trogira je udaljen svega 2 km. U blizini se nalaze dućani, kafići, restorani. Zgrada ima garažu i lift. Stan S5 na prvom katu....

 
 
 
  Stan, SEGET, 400.000 €, 106,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus nekretnine Vam nude na prodaju stan-apartman u NOVOGRADNJI na atraktivnoj lokaciji, udaljen svega 600 m od mora LOKACIJA: Mjestašće Seget se nalazi na malom poluotoku Vranjica, 5 km zapadno od UNESCO-va grada Trogira. Od zračne luke Split-Kaštela udaljena je 8 km, od samog....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 870.000 €, 400,00 m2 cca 2180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća u Segetu Na prodaju je prostrana kuća na atraktivnoj lokaciji u Segetu, idealna za obiteljski život ili turistički najam. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog kata, drugog kata i potkrovlja, a svi katovi povezani su unutarnjim stepeništem. Uz kuću se nalazi dvorište....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 450.000 €, 180,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2023.,

www.simicdom.com

Prodaje se kuća s tri apartmana na području Trogira. Apartman u prizemlju ima površinu 37 m2, a sastoji se od sobe, kuhinje i kupaonice. Apartman na prvom katu ima površinu 50 m2, a sastoji se od kuhinje, dvije sobe, kupaonice, hodnika i balkona površine 20 m2 s kojeg se pruža prekrasan....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.500.000 €, 200,00 m2 cca 7500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na parceli od 1305 m² smještena je luksuzna nekretnina koja pruža potpunu privatnost zahvaljujući zelenoj ogradi i kamenim zidovima koji je okružuju. Vila je okružena njegovanim vrtom s mediteranskim biljem, voćnjakom te dječjim igralištem, a ispred kuće nalazi se nekoliko parkirnih....

 
 
 
  Apartman, SEGET, 190.000 €, 78,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2022.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman visoko prizemlje novogradnje jugo istočne orijentacije, na odličnoj lokaciji 100 metara od mora i plaže. Zgrada ima lift, zajednički bazen i mogućnost kupnje mjesta u garaži. Površina apartmana iznosi 78 m2 te se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.200.000 €, 192,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Ova prekrasna vila u izgradnji s pogledom na more nalazi se u Segetu Gornjem. Zbog položaja na padini, vila nudi spektakularan i nesmetan pogled na more, Trogir, Čiovo i okolne otoke. Za svega 10 minuta vožnje automobilom možete doći do zračne luke, te za 20 minuta do grada Splita.....

 
 
 
  Stan, SEGET, 355.000 €, 131,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman na četvrtom katu novogradnje jugo zapadno sjeverne orijentacije, na odličnoj lokaciji 100 metara od mora i plaže. Zgrada ima lift, zajednički bazen i mogućnost kupnje mjesta u garaži. Površina apartmana iznosi 131,5 m2 m2 te se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.390.000 €, 250,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2024.,

www.simicdom.com

Na prodaju je predivna vila s bazenom smještena u mirnom mjestu pored Trogira, Seget Vranjici. Vila je smještena na povišenoj lokaciji s koje se pruža spektakularan panoramski pogled na more i otoke, a udaljena je samo 400m od mora. Ovaj ekskluzivni projekt je detaljno razrađen da....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • seget (862)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja