- uredi SABORSKO

  • Za upit "uredi saborsko" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-2%

Promjena cijene sa 120.000 € na 118.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SABORSKO, 118.000 €, 77,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 120.000 €
25.02.2026 - 118.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća na lokaciji NP Plitvička jezera, površine 77m2 u roh-bau stanju. Kuća ima građevinsku i uporabnu dozvolu te već spreman tlocrt unutrašnjosti ukoliko ste zainteresiran za nešto gotovo . Struja i voda su provedene. Ukupna površina terena 1853m2 (unutar NP Plitvička jezera), od....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 60.000 €, 70,00 m2 cca 860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo kuću obnovljenu i useljivu 70 m2 u Ličkoj Jesenici nedaleko od mjesta Saborsko . Predivna prizemnica za život i, kao i za vikendicu . Kuća se sastoji od hodnika , manje ostave , kupaonica s toaletom , kuhinja , dnevni boravak , prostrana spavaća soba , iz sobe se ulazi....

 
 
 
  Zemljište, SABORSKO, 75.000 €, 22194,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OGULIN, BLATA - ZEMLJIŠTE U PRIRODI 22.194 m2 Poljoprivredno zemljište ima površinu 22.194 m2. Zemljište ima pristupni put. Teren se nalazi na tihoj i mirnoj poziciji, pružajući vam priliku za opuštanje i uživanje u prirodi. Zemljište ima izvanredan pogled na zelenilo oko sebe. NEKRETNINA....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 80.000 €, 136,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

SABORSKO - samostojeća obiteljska kuća stambene površine 132 m2, sastoji se od prizemlja i potkrovlja, dva odvojena stana s posebnim ulazom. U prizemlju je predsoblje, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa blagovaonicom ( otvoreni tip ), kuhinja sa smočnicom i kupatilo. U potkrovlju....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 75.000 €, 100,00 m2 cca 750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OGULIN, LIČKA JESENICA - KUĆA U PRIRODI + ZEMLJIŠTE!!! Samostojeća kuća + garaža + velika okućnica + 5.513 m2 zemljišta. U prizemlju kuće se nalazi jednosoban stan s dnevnim boravkom, kuhinjom, hodnikom, kupaonom i wc-om. Na katu je potkrovlje koje je potrebno urediti, a trenutno....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 130.000 €, 134,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

U srcu netaknute prirode, u mirnom mjestu Lička Jesenica, nedaleko od Saborskog, smjestilo se ovo posebno imanje koje pruža ono što danas svi traže ? mir, prirodu i osjećaj doma. Buditi se uz cvrkut ptica, udisati svjež planinski zrak i imati rijeku na svega stotinjak metara od kuće....

 
 
 
  Zemljište, SABORSKO, 10.000 €, 1291,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevno zemljište s ucrtanom kućom i 3 gospodarska objekta. Vrlo lijepa lokacija u blizini Blaćanskog jezera. Cijena 10.000,00 € .

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.crozilla.com

Na osamljenoj lokaciji nedaleko rijeke Jesenice prodaje se kuća na 2410 m2 okućnice. .

 
 
 
  Zemljište, SABORSKO, 570.000 €, 16403,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Saborsko, građevinsko zemljište 16403 m2, 1 km do Plitvičkih Jezera na odličnoj lokaciji.Mogućnost gradnje više objekata. Svi priključci u neposrednoj blizini.Saborsko je općina i naselje u Karlovačkoj županiji, smješteno u Gorskoj Hrvatskoj, na rubu Male Kapele, nedaleko od granice....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Saborsko je smješteno u središnjem dijelu Hrvatske. Naselje je koje ima urbani karakter i administrativno je središte čitavog kraja, a obilježava ga i činjenica da se nalazi unutar granica Nacionalnog parka Plitvička jezera, te da obiluje prirodnim ljepotama i znamenitostima. Od prirodnih....