- uredi RUBEŠI

  • Za upit "uredi rubeši" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, RUBEŠI, 48.000 €, 727,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar Nekretnina iz svoje ponude izdvaja prodaju građevinskog zemljišta površine 727 m2 na traženoj lokaciji na području Grada Kastva. Smješteno je na odličnoj lokaciji na Rubešima, u neposrednoj blizini naselja i potrebnih sadržaja. Zemljište je ravno i pravilnog oblika a....

 
 
 
  Stan, RUBEŠI, 565.000 €, 150,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

KASTAV, RUBEŠI - dvoetažni stan 150m2, DB+3S s pogledom na more i garažom + okoliš 200m2- SE Ovaj dvoetažni stan ima južnu orijentaciju, što omogućuje obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Smješten na brežuljku, nudi zadivljujući pogled na okolni krajolik i more. STAMBENI....

 
 
 
  Stan, RUBEŠI, 150.000 €, 132,90 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je roh-bau etaža u kući s tri stana, smještena na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Rubešima, idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Etaža raspolaže s: 132,90 m² neto površine 123,35 m² stambenog dijela ukupno 146,73 m² bruto površine Najveća vrijednost ove nekretnine....

 
 
 
  Apartman, RUBEŠI, 395.000 €, 119,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na odličnoj lokaciji, tromeđu Kastva, Matulja i Rubeša nudimo na prodaju odličan dvoetažni stan u novogradnji. Moderno je uređen i opremljen, klimatiziran, ukupne površine 119 m2, a sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, hodnika, WC-a, kupaone i lođe....

 
 
 
  Stan, RUBEŠI, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U novoj zgradi prodaje se stan na 1. katu. Sastoji se od ostave (1.04 m2), kupaonice (5.24 m2), spavaće sobe (11.64 m2), dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonicom (23.07 m2), lođe (5m2) i spremišta (5.93 m2). Ukupna kvadratura stana i spremišta: 51.92 m2. Stan se prodaje namješten.....

 
 
 
  Zemljište, RUBEŠI, 635.000 €, 5298,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Nadomak Kastva, smjestilo se ovo naselje sačinjeno od obiteljskih kuća sa uređenim okućnicama i lijepim pogledom na Kvarner. Rubeši- prodajemo građevinsko zemljište površine 5298m2 predviđeno za izgradnju obiteljskih kuća. Moguća je parcelacija te kupnja manje kvadrature zemljišta.....

 
 
 
  Stan, RUBEŠI, 350.000 €, 140,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo komforan trosoban stan koji čini cijelu etažu zgrade na odličnoj lokaciji. Uređenje će biti ključ u ruke. Sprovedeno je podno grijanje koje može biti na struju, dizalicu topline ili plin. Napravljena je priprema za klimu koja će biti u svakoj sobi i u dnevnom dijelu. Keramika....

 
 
 
  Kuća, RUBEŠI, 990.000 €, 362,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Kastav - Na prodaju je obiteljska kuća koja se nalazi na vrlo traženoj lokaciji, u blizini vrtića, trgovine, autobusne Sastoji se od 3 stana (suteren, prizemlje i kat), garaže, konobe te velike okućnice s koje se pruža lpogled na more. Stan u suterenu je dvosobni od 70 m2, stan....

 
 
 
  Kuća, RUBEŠI, 779.000 €, 362,33 m2 cca 2150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

HITNA prodaja! REMAX centar nekretnina prodaje jedinstvenu samostojeću kuću sa velikom uređenom okućnicom i mogućom gradnjom. Izvrsna lokacija s pogledom na cijeli Kvarner, mirno okruženje, 1km do mora. Ukupna površine parcele je 1618m2, kuća tlocrtno/izgrađeni dio zauzima 138m2 i....

 
 
 
  Stan, RUBEŠI, 150.000 €, 132,90 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

KASTAV, RUBEŠI - roh-bau etaža s velikom terasom i pogledom! Na prodaju je roh-bau etaža u kući s tri stana, smještena na mirnoj lokaciji u Rubešima. Kuća ima akt o legalnosti, što budućem vlasniku daje sigurnu pravnu osnovu za sve daljnje radove i uređenja. Etaža ima 132,9 m² neto....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • rubeši (28)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja