- uredi RAVA

  • Za upit "uredi rava" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, RAVA, 1.500.000 €, 540,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Iž, Veli Iž, luksuzna obiteljska vila na samom moru. U mirnoj zaštićenoj vali, okružena mediteranskim raslinjem. Bazen 4 x 10 m te vrt pov. 500 m upotpunjuju jedinstven užitak boravka i življenja na moru. Prostire se na dvije etaže + potkrovlje, ukupno 540 m stambene površine,....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 48.500 € na 50.500 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, RAVA, 50.500 €, 402,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 48.500 €
20.05.2026 - 50.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju izvrsno građevinsko zemljište s OTVORENIM POGLEDOM NA MORE I OTOKE, površine 402 m2. Pristupni put je asfaltni, priključak za struju je u neposrednoj blizini parcele. More je udaljeno svega 200 metara a prelijepa plaža 300 metara. Otok Iž je povezan svakodnevnom trajektnom....

 
 
 
  Zemljište, RAVA, 115.000 €, 705,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 705 m na otoku Velom Ižu, u blizini mora. Zemljište se nalazi unutar građevinske zone, s pristupom direktno s ceste. Otok je poznat po svojoj tišini, čistom moru i autentičnom dalmatinskom ugođaju. Za sve dodatne informacije ili dogovor oko....

 
 
 
  Kuća, RAVA, 240.000 €, 94,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.crozilla.com

OTOK IŽ, VELI IŽ Autentična renovirana kamena kuća u staroj jezgri, 70m od mora U jednoj od najšarmantnijih i najmirnijih uličica Veli Iž, u zaštićenoj povijesnoj jezgri poznatoj kao Božavkini dvori, smještena je ova potpuno obnovljena kamena kuća koja spaja izvorni otočni karakter....

 
 
 
  Zemljište, RAVA, 245.000 €, 1142,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja: Otok Iž- Atraktivno građevinsko zemljište u mjestu Veli Iž Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište pravilnog oblika, smješteno u samom srcu mjesta Veli Iž, tek 100 metara od mora. Parcela se nalazi u mirnoj ulici, okružena obiteljskim kućama,....

 
 
 
  Zemljište, RAVA, 34.800 €, 435,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.crozilla.com

Veli Iž, otok Iž - građevinsko zemljište 435 m2, 400 m od mora Građevinsko zemljište površine 435 m2 smješteno u Velom Ižu, na mirnoj lokaciji, udaljeno 400 m od mora i 250 m od centra mjesta. Parcela ima relativno pravilan oblik, dimenzija cca 20 m x 20 m, što....

 
 
 
  Zemljište, RAVA, 43.470 €, 414,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište na Velom Ižu od mora udaljeno svega 350 m. Infrastruktura u neposrednoj blizini zemljišta. ID CODE: Z-K-828 Madria Invest Mob: 091 502 4434 Tel: +385 23 229 300 E-mail: madriainvest@madria.hr www.madria.hr .

 
 
 
  Stan, RAVA, 239.000 €, 94,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se šarmantna kamena kuća u nizu smještena na Velom Ižu, udaljena svega 100 metara od mora. Prostire se na tri etaže, ukupne stambene površine 94 m2, s dodatnim dvorištem od približno 15 m2 koje pruža ugodan prostor za opuštanje. U prizemlju se nalazi kuhinja, blagovaonica....

 
 
 
  Kuća, RAVA, 262.000 €, 94,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

Otkrijte ovu autentičnu mediteransku kamenu kuću na Velom Ižu, smještenu samo 150 metara od mora i centra ovog malog dalmatinskog mjesta na bajkovitom otoku zadarskog arhipelaga, Ižu!Izgrađena sredinom prošlog stoljeća, ali u svojoj nedavnoj povijesti, nekoliko puta temeljito renovirana....

 
 
 
  Zemljište, RAVA, 880.000 €, 4450,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji građevinskog zemljišta na izuzetnoj lokaciji u zadarskom arhipelagu, na otoku Ižu, samo 70m od mora. Iž - Toliko ljepote stane u samo dva slova. U zagrljaju Dugog otoka i Ugljana otok Iž prekrasan je dio zadarskog arhipelaga u kojem caruju mir,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • rava (116)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr