- uredi POPOVAČA

  • Za upit "uredi popovača" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, POPOVAČA, 70.000 €, 144,00 m2 cca 490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.06.2025.,

www.indomio.hr

Kuća visoka prizemnica stambene površine od 144 m2, dvorište i oranica površine od 2038 m2 u Popovači. Kuća se sastoji od 2 sobe, kuhinje sa dnevnim boravkom, kupaonice+wc-a u prizemlju,2 neuređene sobe u potkrovlju,kuhinje sa pivnicom,vinskim podrumom i jednim zasebnim wc-om u podrumu....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 110.000 €, 352,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.indomio.hr

uća visoka prizemnica sa podrumom ukupne površine od 352 m2 i okućnica površine od 1217 m2 u Voloderu. Kuća se sastoji od 9 soba,2 kuhinje, 2 kupaonice+2wc-a, garaže,5 spremišta, 3 balkona i terase . Struja,voda,septička jama,klasično grijanje (drva),telefonska linija. Kuća je izgrađena....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 69.000 €, 50,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja kuće / vikendice Popovača Prodaje se kuća u Popovači koja je trenutno u završnoj fazi adaptacije. Kuća je idealna kao mala obiteljska kuća, vikendica ili za miran život izvan gradske gužve. Objekt je velikim dijelom renoviran, a trenutno je u tijeku završetak radova na fasadi.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 380.000 € na 360.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POPOVAČA, 360.000 €, 167,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 380.000 €
25.04.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se imanje u Voloderu ? 9.770 m², dvije hrastove kuće, bazen, vinograd i voćnjak Prodaje se prekrasno imanje u Voloderu na ukupnoj površini od 9.770 m², smješteno u mirnom prirodnom okruženju. Imanje se sastoji od dvije drvene hrastove kuće, bazena, voćnjaka, vinograda te dodatnog....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 174.900 €, 218,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Samostojeća kuća stambene površine 218 m2 s dvije garaže na zemljištu površine 3498 m2 u Popovači. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i kata: Podrum: - uređeni vinski podrum s klima uređajem - podrum koji se koristi kao skladište Prizemlje - dnevni boravak - kuhinja - blagovaonica....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 28.000 € na 24.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POPOVAČA, 24.000 €, 36,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 28.000 €
14.03.2026 - 24.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je šarmantna mala kućica iz 1965. godine, smještena u mirnom i zelenom dijelu Popovače, idealna za vikendicu, kuću za odmor i šuma agacije. Nekretnina se nalazi na lijepoj zelenoj parceli s velikom okućnicom okruženoj prirodom i šumom, što pruža osjećaj privatnosti i potpunog....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 160.000 €, 250,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je predivna obiteljska kuća ? visoka prizemnica ukupne površine 250 m², smještena u Gornjoj Gračenici, slikovitom moslavačkom naselju poznatom po mirnom okruženju, prirodi i vinskoj tradiciji. Kuća se nalazi na samom kraju slijepe ulice, što osigurava potpunu privatnost,....

 
 
 
  Zemljište, POPOVAČA, 25.000 €, 7478,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.06.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište površine od 7478 m2 u Stružcu. Zemljište se sastoji od 2 parcele blizu jedna drugoj. Prva parcela je površine od 6170 m2 i na njoj se nalazi gospodarska zgrada i pomoćne zgrade, a druga parcela je površine od 1308 m2. Zemljišta imaju pristup koliniku. Struja,voda,telefonska....

 
 
 
  Zemljište, POPOVAČA, 21.000 €, 1907,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.06.2025.,

www.indomio.hr

Zemljište u građevinskoj zoni ukupne površine od 1907 m2 u Popovači . Zemljište ima neposredan pristup asfaltiranoj cesti. Sastoji se od 2 parcele od kojih je jedna površine od 601 m2 , a druga površine od 1306 m2. Struja,voda,gradski plin na cesti. .

 
 
 
  Zemljište, POPOVAČA, 7.000 €, 1850,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.06.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište površine od 1850 m2 u Stružcu. Zemljište se sastoji od 2 parcele blizu jedna drugoj. Prva parcela je površine od 538 m2 i na njoj se nekad nalazila kuća i pomoćne zgrade, a druga parcela je površine od 1312 m2. Zemljišta imaju pristup koliniku. Struja,voda na....