- uredi POLIČNIK

  • Za upit "uredi poličnik" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, POLIČNIK, 560.760 €, 171,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivne vile s bazenom, Stambeni park Velebit, Poličnik - Zadar Predstavljamo Stambeni park Velebit, devet luksuznih vila u mjestu Poličnik, na ulazu u Zadar, čije su glavne odlike udobnost, ugodna atmosfera i održivost. Novo luksuzno naselje u izgradnji s pogledom na Velebit....

 
 
 
  Zemljište, POLIČNIK, 191.000 €, 1912,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026. - 191.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi izvrsno građevinsko zemljište površine 1912 m2 u Poličniku. Parcela se nalazi unutar građevinske zone te je gradnja dozvoljena. Pristupni put je osiguran, priključci za struju i vodu su udaljeni 40 metara. Parcela se nalazi na prelijepom mjestu koje odiše mirom i tišinom....

 
 
 
  Zemljište, POLIČNIK, 81.000 €, 650,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2023.,

www.indomio.hr

U Murvici, u blizini atraktivnog grada Zadra prodaje se građevinsko zemljište površine 650 m2. Murvica je naselje u sastavu općine Poličnik i smješteno je 8 km sjeveroistočno od Zadra. Udaljenost od zračne luke je cca 12 min vožnje. Parcela je pravokutnog oblika i do nje vodi predviđeni....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 360.000 €, 100,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća u rohbau stanju, parcela je veličine 1313 m2, te je podijeljena na dva terena i nalazi se u Gornjem Poličniku. Projekt je napravljen i za drugu kuću za koju se dobila građevinska dozvola, pa se može odmah početi s gradnjom. Kuća se sa sastoji od prizemlja i prvog kata.....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 700.000 €, 230,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, MURVICA GORNJA - Kamena vila s bazenom! Biznis investicija! Prodaje se rustikalna kamena vila s bazenom. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, odvojena blagavaonica i kuhinja, čak dvije kupaonice, jedna spavaća soba te vešeraj. A na katu imamo čak 5 prostranih spavaćih soba....

 
 
 
  Zemljište, POLIČNIK, 33.000 €, 2199,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

PoličnikPrilikaprodaje se poljoprivredno zemljište površine 2199 m2;pristup moguć sa susjedne parcele;mogućnost kupnje dijela susjedne parcele koja ima direktan pristup javnoj prometnici;zemljište je pravilnog oblika;vlasništvo uredno;moguć dogovor oko....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 1.700.000 €, 560,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Ekskluzivna vila s najvećim privatnim bazenom u regiji Visočani Predstavljamo jedinstvenu nekretninu u Visočanima luksuznu vilu koja spaja eleganciju, prostranost i izvanredan investicijski potencijal. S ukupnom stambenom površinom od 560 m na zemljištu od čak 2.200 m, ova vila pruža....

 
 
 
  Zemljište, POLIČNIK, 83.300 €, 833,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, MURVICA - Građevinsko zemljište 833 m² Prodaje se građevinsko zemljište u Murvici ? idealno za gradnju vile ili kuće za odmor U mirnom naselju Murvica, nadomak Zadra, prodaje se građevinsko zemljište koje pruža savršene uvjete za izgradnju vašeg budućeg doma iz snova ili luksuzne....

 
 
 
  Zemljište, POLIČNIK, 235.000 €, 2140,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 2.140 m² u Murvici, Zadarska županija. Parcela je pravilnog oblika, smještena u mirnom okruženju, idealna za izgradnju obiteljske kuće ili vile za odmor. Glavne značajke: Površina: 2.140 m² Namjena: Stambena izgradnja Pristup: Asfaltirani....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 415.000 €, 170,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ZADAR, MURVICA Moderna kuća s prostranim dvorištem Novogradnja! U mirnom naselju Murvica, prodaje se moderna prizemnica. Kuća se prostire na 120 m stambene površine i odlikuje se promišljenim rasporedom prostorija. Prostrani dnevni boravak povezan je s kuhinjom i blagovaonicom, stvarajući....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • poličnik (1150)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni