- uredi PAKLENICA

  • Za upit "uredi paklenica" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PAKLENICA, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se moderan jednosoban stan netto površine 53 m² smješten na prvom katu kvalitetno građene novogradnje. Stan je funkcionalno i pažljivo projektiran te se sastoji od ulaznog prostora, kupaonice, spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, lođe....

 
 
 
  Apartman, PAKLENICA, 380.000 €, 106,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se prostran i moderno koncipiran trosoban stan netto površine 106 m², smješten na drugom katu kvalitetne stambene zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, zasebnog WC-a, tri spavaće sobe te prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom. Posebnu....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 49.999 €, 527,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u **Starigradu Paklenici**, ukupne površine **527 m²**. Zemljište se nalazi unutar građevinske zone, pravilnog je pravokutnog oblikate je orijentirano prema moru. ### Mogućnosti gradnje: * Tlocrtna izgrađenost: do **158 m²** * Ukupno bruto....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 75.000 €, 612,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je izuzetno atraktivno građevinsko zemljište u Selinama, Starigrad Paklenica, površine 612 m², savršeno za izgradnju luksuzne obiteljske vile ili turističkog objekta. Ova lokacija je prava oaza mira, idealna za one koji žele investirati u turizam, a ujedno uživati u blizini....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 145.000 €, 1531,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Seline, prodaje se građevinsko zemljište koje se nalazi na 3km od Starigrada - Paklenice u smjeru Zadra. Zemljište je smješteno vrlo blizu ulaza u Nacionalni Park Paklenica te samim tim ima i veliki potencijal za turističku namjenu, ali je pogodno i za izgradnju obiteljske kuće ili....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 2.500.000 €, 13100,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo pri prodaji atraktivnog građevinskog zemljišta u Starigradu - NP Paklenica, površine 13.100m2. Zemljište se nalazi prvi red do mora. Priključci struje i vode odmah do parcele, kanalizacija će uskoro biti provedena. U postupku je parcelizacije pa se može kupiti i samo dio....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 60.000 €, 480,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 480 m² u Selinama, u srcu općine Starigrad. Parcela se nalazi svega 400 metara od mora i otprilike 20 minuta hoda od ulaza u Nacionalni park Paklenica ? savršena kombinacija planine i mora na jednoj lokaciji. Teren je ravniji, bez....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 80.000 €, 728,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je izuzetno atraktivno građevinsko zemljište u Selinama, Starigrad Paklenica, ukupne površine 728 m², idealno za izgradnju luksuzne obiteljske kuće ili investicijski objekt za turizam. Ova lokacija nudi ne samo blizinu mora, već i savršenu povezanost s prirodnim ljepotama,....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 320.000 €, 4550,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Starigrad Paklenica MAXXIA Exclusive - isključivo pravo posredovanja Zemljište površine 4550 m2 udaljeno cca 30 m od mora i plaže. Površina od 2460 m2 zemljišta je građevinska, dok je površina od 1998 m2 u poljoprivrednoj zoni. Spektakularan pogled na more i otoke. Vrlo čisto more....

 
 
 
  Kuća, PAKLENICA, 2.400.000 €, 315,00 m2 cca 7620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna moderna vila na izuzetnoj lokaciji s panoramskim pogledom na more i Velebit. Smještena je samo 400 metara od mora i 100 metara od ulaza u Nacionalni park Paklenica, što je čini rijetkim spojem mora i netaknute prirode. Vila se prostire na tri etaže i ima ukupnu....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • paklenica (37)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni