- uredi OTOK VIR

  • Za upit "uredi otok vir" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VIR, 175.000 €, 62,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani stan u mjestu Vir, u dijelu Torovi, koji se nalazi na mirnoj lokaciji svega 800 metara od mora. Stan je smješten na prvom katu zgrade novogradnje s ukupno dva kata + prizemlje, a završetak gradnje planiran je početkom 2025. godine. Ova nekretnina veličine 61,84....

 
 
 
  Zemljište, VIR, 153.000 €, 3054,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja poljoprivrednog zemljišta Vir Na prodaju poljoprivredno zemljište na otoku Viru. Idealno za dugoročno ulaganje. Površina: 3054 m Cijena: 50 / m Ukupno: 153.000 Namjena: poljoprivredno zemljište Lokacija: mirno područje Zemljište ima osiguran pristupni put koji se nalazi neposredno....

 
 
 
  Kuća, VIR, 415.000 €, 143,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

Početak gradnje 01.10.2021. Prodaju se dvije vile s bazenom na otoku Viru, moderne gradnje, suvremeno opremljene. Vila je udaljena 350 m od mora, jednako toliko je udaljena od trgovine, restorana, kafića, pekare. Udaljenost od centra mjesta je 1 kilometar. Ova nekretnina se sastoji....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 350.000 € na 325.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VIR, 325.000 €, 114,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 350.000 €
06.05.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

NA PRODAJU PRIZEMNICA 120 m OD MORA, ATRAKTIVNA LOKACIJA Prodaje se prizemnica površine 114 m, smještena u mirnoj ulici te atraktivnoj lokaciji, svega 120 metara od mora! Sastoji se od: ulaznog trijema hodnika dvije prostrane spavaće sobe kupaonice dnevnog boravka s kuhinjom (renovirana....

 
 
 
  Kuća, VIR, 490.000 €, 129,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.08.2024.,

www.euro-immobilien.hr

KUĆA S DVIJE DVOETAŽNE STAMBENE JEDINICE, NOVOGRADNJA - VIR Nekretnina se sastoji od dvije dvoetažne stambene jedinice koje se prostiru na prizemlje i 1. kat. Cijena je za jednu stambenu jedinicu! OPIS NEKRETNINE : S1 - PRIZEMLJE (predprostor (2,33 m2), WC (1,55 m2), stubište (2,69....

 
 
 
  Apartman, VIR, 350.000 €, 126,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Kuća na odličnoj lokaciji samo 40 m od mora! Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji prodaje se dvojna kuća s dva potpuno odvojena i kompletno uređena apartmana. Svaki apartman sadrži: 2 spavaće sobe Kuhinju s blagovaonicom i dnevnim boravkom Natkrivenu terasu s vlastitim ulazom Okućnica....

 
 
 
  Apartman, VIR, 499.000 €, 244,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je atraktivna apartmanska kuća smještena na otoku Viru, idealna za turističko iznajmljivanje ili kao mirno utočište za obiteljski odmor. Kuća se prostire na ukupnoj stambenoj površini od 244 m, dok zemljište na kojem se nalazi iznosi 316 m. Riječ je o kvalitetno građenoj....

 
 
 
  Zemljište, VIR, 67.500 €, 2700,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.01.2019.,

www.bova.hr

VIR, VIRIĆ ? prodajem poljoprivredno zemljište 2700 m2, uz javni put, južna strana, pogled na more, udaljenost do kuća 60 metara, udaljenost do plaže 70 metara, POVOLJNO ? 25,00 eura m2 ? moguć dogovor !!! .

 
 
 
  Zemljište, VIR, 24.000 €, 600,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.06.2023.,

www.bova.hr

VIR ? Prodaje se poljoprivredno zemljište u predjelu Ravnice površine 600 m2 ? prvi red do kuća i građevinske zone ; jako lijepa pozicija; Sa zemljišta se pruža pogled na more ; Udaljenost od mora je 400 metara ; Zemljište je pravilnog oblika; Prilaz na zemljište sa puta širine 5....

 
 
 
  Zemljište, VIR, 172.000 €, 8600,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.06.2023.,

www.bova.hr

VIR ? Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 8600 m2 PRVI RED DO MORA u blizini svjetionika; Sa zemljišta se pruža otvoren pogled na more; Prilaz na zemljište s asfaltne ceste; Jako lijepa pozicija; Vlasništvo uredno 1/1; Cijena 20 eura / m2 ? još je moguć dogovor oko cijene.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • otok vir (4123)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)