- uredi OKOLICA TROGIRA

  • Za upit "uredi okolica trogira" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, MARINA, 435.000 €, 1468,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju građevinsko zemljište u Sevidu ? 1.468 m² s građevinskom dozvolom Prodaje se atraktivna građevinska parcela površine 1.468 m², smještena u Sevidu, svega 60 metara od mora. Zemljište se nalazi u trećem redu od obale, uz predivnu, mirnu uvalu, do koje se s parcele može doći....

 
 
 
  Kuća, MARINA, 290.000 €, 115,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Šarmantna kamena kuća za odmor u mirnom dijelu Vinišća ? udaljena cca 650 m od mora Posredujemo u prodaji prekrasne kamene kuće za odmor, smještene u slikovitom i mirnom dijelu Vinišća, na svega oko 650 metara od mora. Ova jedinstvena nekretnina rezultat je pažljive renovacije stare....

 
 
 
  Kuća, OKRUG DONJI, 1.300.000 €, 322,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se vila sa bazenom na Čiovu,smještena u naselju od osam luksuznih vila. Otok Čiovo,poznat po svojim plažama, idealno je mjesto za odmor i zabavu.Nalazi se kraj Trogira sa kojim je povezan mostom.Blizina zračne luke,te izuzetna lokacija otoka Čiova,između Splita,Trogira i Okruga,čine....

 
 
 
  Zemljište, OKRUG DONJI, 200.000 €, 356,00 m2 cca 560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju stavljamo građevinsko zemljište u Okrugu Gornjem, površine 356 m2. Za zemljište je izrađen arhitektonski projekt za stambenu zgradu od tri stambene jedinice. Građevinska brutto površina objekta iznosi 210,09 m2, a površina tlocrta 88,58 m2 Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
  Zemljište, MARINA, Poljica, 200.000 €, 850,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.07.2024.,

www.ekspert-nekretnine.com

Marina,Poljica,građevinsko zemljište 850 m2,samo 170 m udaljeno od mora i plaže.Parcela ima relativno pravilan oblik,te asfaltni pristupni put kao i vodu i struju u neposrednoj blizini. Vlasništvo uredno. .

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 185.000 € na 172.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, MARINA, 172.000 €, 610,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 185.000 €
16.05.2026 - 172.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta na odličnoj lokaciji-svega 200m udaljeno od mora te u blizini svih sadržaja. Zemljište ima i projekt za zgradu sa šest stanova-prizemlje i dva kata, neto ukupne stambene površine 443m2. S prvog i drugog kata će se pružati i pogled na more.....

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 343.000 €, 94,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA MODERAN STAN S TERASAMA MANJE OD 150 m OD PLAŽE OKRUG GORNJI Na prodaju je moderan stan u visoko kvalitetnoj novogradnji u Okrugu Gornjem, udaljen svega manje od 150 metara od mora i plaže. Zgrada je u završnoj fazi izgradnje, a dio stanara je već uselio što potvrđuje....

 
 
 
  Stan, SEGET DONJI, 235.000 €, 66,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Seget Donji,komforan dvosoban stan 66 m2 u novogradnji,na prvom katu ,jug-istok-sjever orijentiran,sa velikom lođom (13.5 m2) sa koje ima otvoren pogled na more i otoke u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj 1100 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe,hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, MARINA, 550.000 €, 100,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2025.,

www.c21futura.com

VRSAR, KUĆA SAMO 50 METARA OD MARINE S OTVORENIM POGLEDOM NA MORE Na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini prekrasne luke malog gradića Vrsara na zapadnoj obali Istre nalazi se ova kuća na kraju niza. Kuća se trenutno sastoji od prizemlja, te dva kata. Na zadnjoj etaži postoji....

 
 
 
  Kuća, MARINA, 1.150.000 €, 370,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.05.2025.,

www.broker.hr

Nekretnina od 370 m2 stambene površine raspoređena je na tri etaže. Kuća je položena na zemljištu od 1160 m2 u drugom redu do mora od kojeg je udaljena oko 80 m. Raspoređena na tri etaže, nekretnina je podijeljena na tri stambene jedinice od kojih svaka ima svoj privatni ulaz. U prizemlju....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • okolica trogira (7591)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!