- uredi OKOLICA POREČA

  • Za upit "uredi okolica poreča" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 2.157 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosječna cijena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • balkon
    • novogradnja
    • 1.kat
    • ekskluzivan
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 293.120 € na 300.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, VABRIGA, 300.000 €, 146,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 293.120 €
13.03.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

REMAX centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja- poslovni prostor i Taru predviđen za liječničku, zubarsku ili fiziotarapeutsku ordinaciju. Prostor se prodaje u Roh-Bau stanju, tako da si kupac može u potpunosti prostor prilagoditi svojim potrebama, sam sa svojim izvođačima ili u....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRTONIGLA, 830.000 €, 274,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je poslovni prostor u malom istarskom gradiću Brtonigla. Poslovni prostor je konoba koja se sastoji od 274,71 m2 i dvorišta od 280 m2. Na prvom katu se nalaze tri spavaće sobe sa kupanom ukupne kvadrature od 73,57 m2. Također na prodaju su i dva stana sa posebnim ulazom....

 
 
 
  Poslovni prostor, VABRIGA, 820.000 €, 281,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U bližoj okolici Poreča prodaju se restoran i stan nedaleko od mora, na dobroj lokaciji te odličnim poslovanjem. U prizemlju se nalazi poznati restoran s ukupno 281 m2, dok se na katu nalaze jedan veliki stan od 164 m2 s tri spavaće sobe i jedan od 63 m2 s dvije spavaće sobe. U sklopu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uredi okolica poreča'
410.400 €
Na upit
830.000 €
  Poslovni prostor, VABRIGA, 300.000 €, 147,00 m2 cca 2040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Poslovni prostor u prizemlju ? novogradnja, 147,38 m² U prizemlju moderne stambeno-poslovne zgrade B, koja se sastoji od 12 stambenih jedinica i 2 poslovna prostora, nalazi se ovaj funkcionalno osmišljen poslovni prostor ukupne površine 147,38 m². Projektiran je za profesionalno poslovanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, TAR, 300.000 €, 150,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Moderan poslovni prostor površine 150 m² smješten u prizemlju stambeno-poslovne zgrade koja je trenutno u izgradnji u Taru. Prostor se nalazi na frekventnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na more, idealan za trgovinu, ured ili uslužne djelatnosti. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BRTONIGLA, 70.000 €, 33,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

Smješten u središtu slikovite Brtonigle, ovaj komercijalni prostor u prizemlju od 33,13 m² predstavlja vrijednu priliku za poduzetnike i investitore. Prostor se sastoji od tri prostorije koje se mogu preurediti prema različitim poslovnim potrebama ? bilo da se radi o trgovini, uredu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VABRIGA, 300.000 €, 150,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

TAR - POSLOVNI PROSTOR U PRIZEMLJU ? 150 m² ? IDEALNO ZA ORDINACIJU, POLIKLINIKU ILI RAZNE DJELATNOSTI Na atraktivnoj i vrlo frekventnoj lokaciji u mjestu Tar nalazi se prostrani poslovni prostor ukupne površine 150 m², smješten u prizemlju moderne stambeno-poslovne zgrade. Zahvaljujući....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRTONIGLA, 650.000 €, 350,00 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Brtonigla Na samo par koraka od centra Brtonigle, nalazi se ova konoba sa sobama za turistički najam! Ukupna površina objekta iznosi 330 m2. Prvi dio objekta ukupne je površine 273 m2 a sastoji se od poslovnog prostora koji je trenutno u funkciji konobe s natkrivenom terasom....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAŠTELIR, 1.200.000 €, 727,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Poreč, prodaje se poslovna građevina s namjenom: market sa skladištem, Caffe bar, Reistran, Turistička agencija i Frizerski salon. Površina građevinske parcele iznosi 2353 m2, dok ukupna neto površina građevine iznsoi 727, 75 m2. Sastoji se podruma, prizemlja i kata. ID CODE:....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, TAR ? EKSKLUZIVAN POSLOVNI PROSTOR U NOVOGRADNJI | 150 m² U samom centru Istarskog mjesta Tar, u prizemlju moderne i arhitektonski atraktivne novogradnje, nalazi se ovaj prostrani poslovni prostor od 150 m² koji predstavlja izuzetnu priliku za razvoj uspješnog poslovanja na....

 
 
 
  Poslovni prostor, VIŠNJAN, Na upit, 500,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

NA PRODAJU - jedinstveno imanje s više objekata, Strpačići (Višnjan), Istra - 19.321 m²Istra, Višnjan, na prodaju je izuzetno atraktivno imanje smješteno u mirnom selu u općini Višnjan. Nekretnina obuhvaća veliku parcelu površine 19.321 m² s više legalnih objekata i nekadašnjim restoranom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRSAR, Na upit, 1250,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

Izvanredna prilika očekuje vas u Vrsaru, očaravajućem obalnom gradiću gdje se povijest, priroda i suvremeni luksuz savršeno stapaju. Samo 400 metara od živopisnog centra grada, netaknutih plaža i prestižne marine Vrsar, ova prostrana nekretnina nudi jedinstvenu kombinaciju hotela,....