- uredi MIHOTIĆI

  • Za upit "uredi mihotići" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, MIHOTIĆI, 199.000 €, 1073,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

MATULJI, Mihotići- građevinsko zemljište 863 m2 Nalazi se na mirnoj lokaciji sa pogledom na more. Infrastruktura do terena. Mogućnost izgradnje obiteljske kuće. .

 
 
 
  Kuća, MIHOTIĆI, 480.000 €, 160,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2025.,

www.smart-invest.hr

MATULJI - MIHOTIĆI Na prodaju je lijepa samostojeća obiteljska kuća s djelomičnim pogledom na more. Sastoji se od prizemlja u kojem se nalaze: prostrani ulazni hodnik, kuhinja sa blagovaonicom, dnevni boravak, spavaća soba, kupaonica i ostava. Na katu se nalazi predsoblje koje služi....

 
 
 
  Zemljište, MIHOTIĆI, 1.050.000 €, 6577,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MIHOTIĆI - građevinsko zemljište s idejnim planom za 7 ekskluzivnih villa s bazenom!!! PRILIKA!!! Građevinsko zemljište površine 6.577 m2 s idejnim planom za 7 ekskluzivnih villa s bazenom. Teren se nalazi na tihoj i mirnoj poziciji odmah do asfaltnog puta. Sve komunalije....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Matulji, Mihotići, stan 98 m2 s terasom 35 m2 Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade s tri stana, a sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone, kupaone, tuš + toalet, hodnika, pripadak kotlovnica i spremište ukupne površine 98,72 m2. Prodaje se potpuno....

 
 
 
  Zemljište, MIHOTIĆI, 188.000 €, 941,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s pogledom na more ? Mihotići (granica Matulja i Opatije), 941 m² Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 941 m², smješteno na izvrsnoj lokaciji ? na granici Matulja i Opatije, u naselju Mihotići. Parcela se nalazi na blagoj kosini, što omogućuje....

 
 
 
  Zemljište, MIHOTIĆI, 250.000 €, 2496,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Matulji-građevinsko zemljište površine 2496 m2 s djelomičnim pogledom na more. Mogućnost gradnje 2 obiteljske kuće. .

 
 
 
  Zemljište, MIHOTIĆI, 230.000 €, 1856,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište , Mihotići Posredujemo u prodaji većeg građevinskog terena u Mihotićima. Teren je kaskadan sa mogućnošću građenja stambene zgrade ( P+2 ). Sva potrebna infrastruktura je na terenu. Nalazi se u blizini centra Matulje te svih potrebnih sadržaja za život. S izgradnjom....

 
 
 
  Zemljište, MIHOTIĆI, 260.000 €, 2496,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

MATULJI, MIHOTIĆI - Zemljište s pogledom na more Iz ponude izdvajamo građevinsko zemljište površine 2.496 m² smješteno u S-4 građevinskoj zoni. Zemljište je idealno za izgradnju vile ili obiteljske kuće, a uz parcelizaciju moguće je realizirati projekt za dvije zasebne nekretnine.....

 
 
 
  Zemljište, MIHOTIĆI, 196.000 €, 982,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Opatija, Matulji - Iz ponude Remax Centar Nekretnina izdvajamo građevinsko zemljište površine 982 m2 s idejnim projektom s još 5 luksuznih vila s pogledom na more. Lokacija se nalazi na oko 10 min do Opatije te manje od 2 km od centra Matulja. .

 
 
 
  Kuća, MIHOTIĆI, 1.250.000 €, 495,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MATULJI - Kuća s uhodanim poslovanjem u turističkom najmu Smještena u blizini mora, ova kuća idealna je za osobnu upotrebu, poslovne aktivnosti ili turistički najam. S luksuznim interijerima, prilagodljivim prostorima i izvrsnom lokacijom, nudi brojne mogućnosti. Kat ? Luksuzni....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • mihotići (135)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr