- uredi MARINIĆI

  • Za upit "uredi marinići" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, MARINIĆI, 190.300 €, 79,79 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se stan površine 80 m², smješten u prizemlju manje stambene zgrade koja se sastoji od prizemlja, kata i potkrovlja. Zgrada je odmaknuta od glavne ceste, što osigurava mir i sigurnost, osobito za obitelji s djecom i starije osobe. Stan se sastoji od tri prostrane spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 730.000 €, 290,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se obiteljska kuća na Marinićima. Kuća površine 290 m2 izgrađena je 2013.godine. U suterenu se nalazi garsonijera s terasom površine 50 m2. Na prvom i drugom katu se nalaze 2 stana , svaki ima tri sobe i dnevni boravak, tlocrtne površine 120 m2 po stanu . Donji stan ima terasu....

 
 
 
  Apartman, MARINIĆI, 479.000 €, 131,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Viškovo, komforan i luksuzan dvoetažni stan u mirnom okruženju. Dvoetažni stan površine 131 četvorni metar smješten je u novoadaptiranoj zgradi s ukupno četiri stana na Viškovu. Ovaj stan pruža visoku razinu udobnosti i privatnosti, s vlastitim zasebnim ulazom i parkingom za dva automobila.....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 399.000 €, 220,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

MARINIĆI, VIŠKOVO - poslovno stambena zgrada s investicijskim potencijalom U mirnom i cijenjenom dijelu Marinića, na lokaciji koja objedinjuje privatnost, otvoren pogled i izvrsnu povezanost s Rijekom, nalazi se dvojni stambeni objekt koji čini jednu potpuno odvojenu stambenu cjelinu.....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 78.000 €, 65,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja stan za najam u prizemlju kuće, kategoriziran s 4 zvjezdice, ukupne površine 65 m². Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, WC-a, kupaonice, terase i balkona, a uz stan dolaze i dva parkirna mjesta. Stan je novo uređen, kompletno namješten....

 
 
 
 
+24%

Promjena cijene sa 728.000 € na 900.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, MARINIĆI, 900.000 €, 504,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 728.000 €
07.03.2026 - 900.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

MARINIĆI - na prodaju je poslovni prodajno - izložbeni prostor s uredima, sanitarnim čvorom, skladištem i halom u kojoj je visina stropa preko 5m. Moguć je prilaz šleperima. .

 
 
 
  Poslovni prostor, MARINIĆI, 83.000 €, 52,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Poslovni prostor na Marinićima 52 m² u novogradnji. Trenutna namjena je salon za kućne ljubimce s mogućnošću prenamjene u kafić, trgovinu, frizerski ili kozmetički salon. Aluminijska stolarija, klima, granit na podu. Visina plafona 4 m. Vlastiti parking s dva parkirna mjesta ispred....

 
 
 
  Apartman, MARINIĆI, 450.000 €, 220,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Samostojeća kuća P+1 i potpuno uređen apartman od 28 m2 kao zasebna cjelina, garaža i predivna okućnica d 550 m2, na vrlo lijepoj lokaciji. Prizemlje od 60m2 se trenutno koristi u poslovne svrhe i unutarnjim stepeništem je povezano sa gornjom etažom. Na katu je potpuno uređen stan....

 
 
 
  Zemljište, MARINIĆI, 225.000 €, 1899,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Agencija Dogma nekretnine predstavlja jedinstvenu priliku za investiciju na Marinićima! U prodaji imamo atraktivan građevinski teren s dva prilazna puta, pružajući vam fleksibilnost u planiranju i izgradnji vašeg novog doma. Ovaj prostrani teren ne samo da omogućuje gradnju obiteljske....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 1.600.000 €, 650,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

MARINIĆI - na prodaju je samostojeća kuća iznimno kvalitetne gradnje s tri prostrana trosobna stana i jednom garsonjerom u prizemlju. Stanovi su svjetli, s velikim balkonima i natkrivenim terasama, a svaki raspolaže s tri spavaće sobe, dvije kuponice, velikim hodnikom, dnevnim boravkom....