- uredi MARINA

  • Za upit "uredi marina" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MARINA, 395.000 €, 136,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

SENZACIONALNA PONUDA! Posredujemo u prodaji kompletno namještenog stana koji se nalazi u novoizgrađenoj stambenoj zgradi koja se sastoji od 3 stambene jedinice. Stan S1 se nalazi u prizemlju i ima stambenu površinu sa koeficijentom terasa i parkirnih mjesta 136,02 m2. Stan se sastoji....

 
 
 
  Kuća, MARINA, 1.790.000 €, 537,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Ekskluzivno posredujemo u prodaji predivne apartmanske kuće neposredno na plaži-prvi red uz more! Kuća se nalazi na parceli od oko 530m2, a sastoji se od 6 odvojenih apartmanskih jedinica-smještajni kapacitet 4-6 osoba po jedinici. Svaki apartman ima i svoju zasebnu kuhinju, dnevnu....

 
 
 
  Kuća, MARINA, 850.000 €, 215,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.05.2025.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA ? surađujemo s drugim agencijama. Marina, prekrasna vila površine 137,00 m2, s bazenom površine 32,00 m2, savršen spoj tradicije i moderne arhitekture! Villa je smještena u mirnom i tihom, rubnom dijelu naselja, udaljena tek 1,5 km od centra mjesta i mora te dućana,....

 
 
 
  Apartman, MARINA, 196.000 €, 110,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.05.2022.,

www.crozilla.com

Kuća za odmor s pogledom na more. Ova kuća za odmor nalazi se na vrlo mirnoj i idiličnoj lokaciji na parceli od 384 m². Kuća ima tlocrtnu površinu od 110 m² i podrum od cca 15 m². U prizemlju su 3 sobe, kuhinja s blagovaonicom, 2 kupaonice i hodnik. Kuća je građena 90-ih godina, budući....

 
 
 
  Zemljište, MARINA, 158.000 €, 1209,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.07.2024.,

www.ekspert-nekretnine.com

Marina,Vinišće,građevinsko zemljište 1209 m2,sa pogledom na more.Parcela je pravilnog oblika,sa pristupnim putem,stujom i vodom u neposrednoj bilzini.Od mora je udaljena 300 m.Idealno za izgradnju villa.Povoljna cijena.Vlasništvo uredno. .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 96.000 € na 85.280 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, MARINA, 85.280 €, 1066,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 96.000 €
11.04.2026 - 85.280 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta veličine 1066m2 na odličnoj lokaciji, samo 150m udaljeno od mora! Zemljište također posjeduje idejni projekt te već postojeći priključak za vodu. Za više informacija nazovite nas na 0991600400 (Josipa). Kupac plaća agencijsku proviziju,....

 
 
 
  Zemljište, MARINA, 576.000 €, 19200,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište na širem području Marine u blizini građevinske zone. Zemljište je impresivne površine od 19 200m2 , ravno i pravilnog oblika . Na zemljištu su većim dijelom obavljeni radovi čišćenja i uređenja terena , te je na takav način puno pogodnije za privođenje....

 
 
 
  Zemljište, MARINA, 287.100 €, 2871,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.07.2024.,

www.ekspert-nekretnine.com

Vinišće,predio Voluja,građevinsko zemljište 2871m2.Struja i voda u blizini.Do zemljišta vodi makadamski put.Vlasništvo uredno. .

 
 
 
  Kuća, MARINA, Na upit, 246,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.08.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se obiteljska Vila u Sevidu sa bazenom i prekrasnim pogledom na more! Luksuzna vila je u izgradnji a sastojati će se od prizemlja i kata, e od podruma gdje će se nalaziti tehničke prostorije. Prizemlje se sastoji od: - vanjski parking i pristupna rampa (56,20 m2) - garaže....

 
 
 
  Apartman, MARINA, 398.008 €, 92,56 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Stan PR1 nalazi se u prizemlju moderne zgrade u izgradnji i nudi udoban raspored s tri spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom s kuhinjom i blagovaonicom te izlazom na terasu. Stan ima kupaonicu i dodatni odvojeni toalet. Posebnu vrijednost daje vrt s bazenom, što ovaj stan čini....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • marina (2110)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja