- uredi MANDRE

  • Za upit "uredi mandre" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MANDRE, 338.328 €, 87,60 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.06.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaju se novi apartmani / kuće u nizu s bazenom i dvorištem u Mandrama na otoku Pagu. Ukupno 87,60 m² zatvorenog stambenog prostora, raspoređenog kroz dvije etaže, prizemlje i kat. Donja etaža obuhvaća dnevni boravak, kuhinju i blagovaonicu otvorenog koncepta ? 31.80 m², kupaonicu....

 
 
 
  Stan, MANDRE, 352.000 €, 110,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Novogradnja, trosoban stan s bazenom, prizemlje, 110 m², vrt, Mandre, Pag .

 
 
 
  Stan, MANDRE, 309.640 €, 77,41 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

PAG, MANDRE - Moderna novogradnja 80 metara od plaže! S6 Prodaje se atraktivan stan S6 u novogradnji smještenoj u Mandrama, samo 80 metara od prekrasne plaže. Zgrada sadrži ukupno osam modernih stanova, građenih s naglaskom na kvalitetu, udobnost i suvremeni stil života. Stan S6 nalazi....

 
 
 
  Kuća, MANDRE, 850.000 €, 230,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Moderna vila s bazenom, 300 m do plaže, Mandre, Pag .

 
 
 
  Kuća, MANDRE, 990.000 €, 163,00 m2 cca 6070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Pag, Mandre - kuća (163m2) s bazenom i okućnicom od 518 m2, 1. red do mora! Nekretnina je izgrađena 2018. godine a uključuje: Kuća : Prizemlje: spavaća soba, kuhinja, kupaonica i terasa. Kat: dvije spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonica i balkon s....

 
 
 
  Stan, MANDRE, 370.000 €, 80,50 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.c21.hr

MANDRE, EKSKLUZIVNA PRODAJA 3,5 SOBNI STAN, 2 RED DO MORA, PREDIVAN POGLED NA MORE! Posredujemo u prodaji lijepo uređenog i održavanog 3,5 sobnog stana sa predivnim pogledom na more, na 1.katu stambene zgrade, 2.red do mora udaljenost od mora cca 40 metara. Stan se nalazi u stambenoj....

 
 
 
  Kuća, MANDRE, 585.000 €, 130,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

MANDRE VRHUNSKA NOVOGRADNJA BLIZU MORA SA NEPONOVLJIVIM POGLEDOM Luksuzna novogradnja u Mandrama, na predivnom otoku Pagu, predstavlja idealnu priliku za život u luksuzu uz spektakularan pogled na more. Ova ekskluzivna ponuda obuhvaćuje tri prekrasne kuće u nizu, svaka sa svojim privatnim....

 
 
 
  Stan, MANDRE, 370.000 €, 116,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se luksuzni stan s bazenom u Mandrama na otoku Pagu Lokacija: - Mandre, otok Pag - U blizini kristalno čistog mora i prekrasnih plaža - Mirna lokacija, a opet u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja Opis stana: - Stan se nalazi u kući sa dva stana - Ukupna površina stana....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 293.000 € na 288.156 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MANDRE, 288.156 €, 49,00 m2 cca 5880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 293.000 €
14.03.2026 - 288.156 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

PAG, MANDRE - stan u novogradnji, prvi red do mora, s privatnim parkingom i terasom Na prodaju je udoban stan u novogradnji smješten na 1. katu stambene zgrade, u prvom redu do mora ? svega 10 metara od obale. Stan se sastoji od hodnika, jedne spavaće sobe, kupaonice, te velikog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, MANDRE, 590.000 €, 106,00 m2 cca 5570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se kuća okružena zelenilom na atraktivnoj lokaciji u Mandrama, samo nekoliko minuta hoda od plaže. Kuća ima tri etaže, ukupna tlocrtna površina je 106 m2. U suterenu je dvosobni apartman površine 40,54 m2 te konoba/spremište površine 19,48 m2. U visokom prizemlju je jedan....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • mandre (600)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com