- uredi MALA GORICA

  • Za upit "uredi mala gorica" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MALA GORICA, 260.000 €, 400,00 m2 cca 650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, KUĆA, Sveta Nedelja, Srebrnjak .

 
 
 
  Poslovni prostor, MALA GORICA, 1.950.000 €, 564,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Velika Gorica, Sisačka 41, prodaje se hala tlocrtno 564 m2 sa gospodarskim dvorištem 5431 m2 za razne namjene. Idealno za auto salon sa servisom. (Zatvoreni Prostor za prodaju automobila u izlogu može biti cca 250 m2, uredski prostor 100 m2, prostor za servisnu radionicu 200 m2, mogućnost....

 
 
 
  Zemljište, MALA GORICA, 36.600 €, 6100,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinsko zemljište površine nešto više od 6100 m2 u komadu. Trenutno se sastoji od dvije čestice 331/2 i 331/3 u k.o. Brest Pokupski, ali uskoro će biti spojeno u jednu česticu. Lokacija je naselje Mala Gorica u sastavu grada Petrinje na magistralnoj cesti koja povezuje....

 
 
 
  Kuća, MALA GORICA, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je održavana drvena kuća s prostranim zemlijštem.Na imanju se nalazi garaža s osidanim roštiljem, ljeta kuhinja te dvije vrtne kućice. Prostrani vrt s 30 voćaka nudi mnogo prostora I mogućnosti za opu?tanje. Mirna lokacija odu?evljava blizinom prirode. Rijeka Kupa udaljena....

 
 
 
  Zemljište, MALA GORICA, 15.000 €, 1529,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište ukupne površine od 1529 m2 u Maloj Gorici. Zemljište se sastoji od 1 katastarske čestice. Širina parcele je 27 metra. Priključci su na cesti. Građevinsko zemljište, Mala Gorica, 1529 m2.

 
 
 
  Stan, MALA GORICA, 356.090 €, 101,74 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se četverosobni stan neto obračunske površine 101,74 m2 na 1. katu novogradnje bez lifta. Useljenje je predviđeno za jesen 2026. godine. Stan B-S2 sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 3 spavaće sobe, 2, kupaonice, ulaznog hodnika, hodnika i loggie. Stanu....

 
 
 
  Stan, MALA GORICA, 196.500 €, 53,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Idealna ponuda dvosobnog stana površine 52,49 m2 s vrtom i dva parkirališna mjesta Kvalitetno održavan i opremljen dvosobni stan u maloj stambenoj zgradi u naselju Kurilovec. Izvrsna povezanost sa centrom grada i brza dostupnost na zaobilaznicu. Mirni i ugodan kvart za život i obitelj.....

 
 
 
  Stan, MALA GORICA, 314.370 €, 89,82 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosobni stan neto obračunske površine 89.82 m2 na 2. katu novogradnje bez lifta. Useljenje je predviđeno za jesen 2026. godine. Stan B-S3 sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice, ulaznog hodnika, balkona i loggie. Stanu pripadaju....

 
 
 
  Stan, MALA GORICA, 317.135 €, 90,61 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosobni stan neto obračunske površine 90,61 m2 na 1. katu novogradnje bez lifta. Useljenje je predviđeno za jesen 2026. godine. Stan A-S2 sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice, ulaznog hodnika, balkona i loggie. Stanu pripadaju....

 
 
 
  Stan, MALA GORICA, 319.970 €, 91,42 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosobni stan neto obračunske površine 91,42 m2 na 1. katu novogradnje bez lifta. Useljenje je predviđeno za jesen 2026. godine. Stan B-S1 sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice, ulaznog hodnika, balkona i loggie. Stanu pripadaju....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • mala gorica (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?