- uredi LEPOGLAVA

  • Za upit "uredi lepoglava" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, LEPOGLAVA, 124.000 €, 200,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2025.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k614) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Kuća, LEPOGLAVA, 23.500 €, 52,00 m2 cca 450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivno posredovanje, samo kod nas! Kuća za odmor ukupne neto stambene površine 52.3 m2 na zemljištu površine 743 m2. Priključak vode, struja: 3 m od parcele, kanalizacija: septička. Pristup: asfaltiranom cestom i makadamskim putem (650 m). Vinograda nema, ostavljeni su betonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, LEPOGLAVA, 33.000 €, 22,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

LEPOGLAVA, odličan poslovni prostor od 22 m u prizemlju novi zgrade. Jedna prostorija sa sanitarnim čvorom, osigurana dva parkirna mjesta. Odličan poslovni prostor za knjigovodstveni servis, manji dućan, kozmetički salon, kladionicu i slično. Obzirom da se isti veže za prostor do....

 
 
 
  Zemljište, LEPOGLAVA, 23.534 €, 3362,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

Građevinsko zemljište, u predjelu Gorica, u Lepoglavi, ukupne površine 3.362 m2. Širina uz prometnicu 19 m. Dužina 130 m. Sva infrastruktura na prometnici do parcele. .

 
 
 
  Kuća, LEPOGLAVA, 33.000 €, 53,40 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom mjestu Zalužje, u okolici Lepoglave, prodaje se kuća površine 53,40 m² koja odiše jednostavnošću i toplinom. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze dvije prostorije koje se mogu urediti kao dnevni boravak i blagovaonica. Na katu se nalazi kupaonica te....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se odličan poslovni prostor u prizemlju novije zgrade. Jedna prostorija sa sanitarnim čvorom, osigurano jedno parkirno mjesto. Odličan prostor pogodan za manju trgovinu, knjigovodstveni servis, kozmetički salon i slično. Obzirom da se isti veže za prostor do njega, sa zasebnim....

 
 
 
  Zemljište, LEPOGLAVA, 33.620 €, 3362,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište u Lepoglavi blizu centra 3 362 m². pogodno za izgradnju obiteljske kuće ili zgrade. U blizini parcele voda, struja. Dobra prilika! Kontakt/ Gizela Mihaljević 099 805 6299 Igralište Pošta Banka Vrtić Škola Javni prijevoz.

 
 
 
  Poslovni prostor, LEPOGLAVA, 370.000 €, 560,00 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

LEPOGLAVA, POSLOVNI KOMPLEKS S VELIKIM POTENCIJALOM! Prodajemo prostrani poslovni kompleks ukupne površine 560 m2, raspoređen na dvije etaže po 260 m2, s odličnom organizacijom prostora i velikim mogućnostima prilagodbe, odlična i kvalitetna gradnja. Prostor je u roh bau izvedbi.....

 
 
 
  Kuća, LEPOGLAVA, 42.000 €, 140,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća katnica tlocrtne površine 64 m2 sa dva pomoćna objekta jedan površine 35 m2 a drugi 25 m2; na zemljištu ukupne površine 882 m2. Imanje smješteno na mirnoj i tihoj lokaciji okruženo obiteljskim kućama. Kuća se sastoji od prizemlja; kata te potkrovlja. Kompletna infrastruktura....

 
 
 
  Kuća, LEPOGLAVA, 35.000 €, 96,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.njuskalo.hr

LEPOGLAVA, ZALUŽJE, KUĆA ZA ODMOR NA GRANICI SA SLOVENIJOM Na izvrsnoj lokaciji nedaleko od svih sadržaja, 1.5 km, nalazi se kuća za odmor na bregu, površine 96 m2, na samoj granici sa Slovenijom. Kuća nije dovršena, u rohbau stanju se prodaje. sastoji se od kuhinje sa blagovaonicom,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • lepoglava (76)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr