- uredi KLADJE

  • Za upit "uredi kladje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KLADJE, 65.000 €, 1878,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Predstavljamo dvije prekrasne parcele ukupne površine 1878 m2, smještene u idiličnom području Kladja nedaleko od Samobora. Ove parcele nude izvanrednu priliku za izgradnju vašeg doma u mirnom okruženju okruženom prirodom. Ključne Značajke: Građevinsko Područje: Parcele se nalaze na....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 125.000 €, 808,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Kladju, površine 808 m2. Zemljište je udaljeno svega 3 km od bivše vojarne Samobor, koja je postala novo srce grada Samobora, a 5 km od stare jezgre Samobora. U blizini se nalaze isključivo obiteljske kuće, a priroda i zelenilo kojim je samo gradilište....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 35.000 €, 1332,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Samobor, Kladje, građevinsko zemljište 1332 m2 na mirnoj lokaciji udaljenoj svega nekoliko minuta vožnje od centra Samobora.Parcela je smještena na uzvišenom položaju, što omogućuje dobru osunčanost tijekom dana i otvoren pogled na okolinu koji, zbog samog položaja i pada terena,....

 
 
 
  Kuća, KLADJE, 399.000 €, 100,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća površine 100 m2, smještena u mirnom dijelu Samobora, u naselju Kladje. Okružena je uređenom okućnicom te obiluje prirodnim svjetlom zahvaljujući vrlo sunčanoj poziciji i otvorenom pogledu. Kuća je adaptirana 2019. godine, što doprinosi modernijem dojmu....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 42.000 €, 1435,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasno zemljište u građevinskom području naselja stambene namjene. Pravokutnog oblika sa prekrasnim pogledom na okolne brežuljke. Mir i tišina , slijepa ulica. Osnovna škola udaljena 5 km. na glavnoj cesti vozi školski autobus. Centar Samobora udaljen 4 km. Max. tlocrtna....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 38.500 €, 5553,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Samoboru, pozicija u Kladju, površine 5.553 m2. Na zemljištu je drvena kuća 4*2,5 m i oko 80 stabala jabuka. Sjeverni dio parcele je pod šumom akacije, površine oko 800 m2. U jednom dijelu su posađene i smreke stare oko 10 godina. Parcela je relativno....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 36.000 € na 31.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KLADJE, 31.000 €, 1591,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2026 - 36.000 €
23.04.2026 - 31.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 1591 m2 na atraktivnoj lokaciji u Samoboru, naselje Kladje, dostupno je za prodaju. Ova parcela predstavlja izvrsnu priliku za ulaganje zahvaljujući statusu građevinskog zemljišta i smještaju u mirnom dijelu Samobora. Veličina od 1591 m2 omogućuje fleksibilnost....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 39.690 €, 567,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 567 m2 u mjestu Kladje (na slici pod 2). Moguće je kupiti i susjednu česticu površine 566 m2 čime bi ukupna površina bila 1.133 m2. Građevinsko zemljište: Kladje, 567 m2.

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 79.310 €, 1133,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.133 m2 u mjestu Kladje. Zemljište se u naravi sastoji od dvije čestice (566 m2 i 567 m2) koje je moguće kupiti pojedinačno. Građevinsko zemljište: Kladje, 1.133 m2.

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 49.000 €, 806,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište - Kladje - Draga 1640/2 Rakovica, Samobor 806 m2 27 m sirina uz cestu Geodetski snimak Lokacijska informacija Idealno za gradnju obiteljske kuce Građevinsko zemljište - Kladje - Draga sa pogledom na Samobor - 806 m2.

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kladje (22)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,