- uredi KARLOVAC

  • Za upit "uredi karlovac" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 1.354 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 400 m2
    • do 500 m2
    • 500 m2 (prosječna površina)
    • barem 500 m2
    • 600 m2
  •  Po cijeni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosječna cijena)
    • do 150000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 750.000 € na 695.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, 695.000 €, 530,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 750.000 €
20.03.2026 - 695.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, Ilovac, poslovna zgrada 530 m2 odlična lokacija.Nalazi se na ograđenoj parceli 1409 m2 s 12 parkirnih mjesta.Sastoji se od 13 ureda, recepcije, blagovaonice s kuhinjom, recepcije, čajne kuhinje, skladišnog prostora, 3 WC-a i ostave.Plinsko etažno grijanje, podne obloge keramika....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, 900.000 €, 600,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, Turanj, proizvodna hala-skladište 600 m2, velika parcela 2600 m2, na odlična lokacija u blizini izlaza na autocestu.Sastoji se od 4 radne prostorije, 2 ureda, kuhinje, kotlovnice i 4 WC-a.Grijanje centralno drva i lož ulje, podna obloga keramika, PVC stolarija, visina stropa....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.indomio.hr

Karlovac Centar, poslovni prostor 60 m2 na frekventnoj lokaciji.Pogodan za više djelatnosti. Grijanje na klimu, vlastito brojilo struje i vode.Sastoji se od prodajnog prostora, ureda, skladišta i WC-a.Nalazi se u samom gradu blizu svih bitnih sadržaja. Blizini glavnih gradskih trgova....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uredi karlovac'
78.000 €
980.000 €
  Poslovni prostor, KARLOVAC, 430.000 €, 300,00 m2 cca 1430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Karlovac, poslovni prostor, restoran 300 m2 na odličnoj lokaciji sa svim inventarom. Nalazi se na parceli 1082 m2.Novije gradnje, rustikalno uređen. Podno grijanje na drva, priključak za plin doveden do objekta, drvena stolarija, podne obloge keramika, krovni pokrov crijep, nova fasada.3....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 53.000 € na 50.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 53.000 €
25.04.2026 - 50.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.crozilla.com

Karlovac Centar, poslovni prostor 41 m2 u poznatom trgovačkom centru..Pogodan za više djelatnosti. Centralno grijanje, klime, izdani svi potrebni atesti, vlastito brojilo struje.Sastoji se od prodajnog prostora i skladišta. Svoje parkirno mjesto.Nalazi se u samom gradu blizu svih....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 3.200.000 € na 2.950.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, 2.950.000 €, 3800,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 3.200.000 €
21.03.2026 - 2.950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Karlovac, Ilovac, skladište - proizvodna hala 3800 m2 na odličnoj lokaciji, blizina ulaza na autocestu. Nalazi se na ograđenoj parceli od 9150 m2.Sastoji se od upravne zgrade 210 m2, porte 38 m2, poslovnog prostora. 850 m2, zidanog skladišta 650 m2, montažnog skladišta 2050 m2 i vanjskog....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, Rakovac, 550.000 €, 1100,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, centar, poslovni prostor 1100 m2 skladišno - proizvodne namjene na odličnoj lokaciji. Direktan pristup brzoj cesti u neposrednoj blizini autoputa.Nalazi se na parceli od 1900 m2. 4 ulaza što omogućuje lakše pregrađivanje po želji kupca. Strop visok 5 metara što daje prostora....

 
 
 
 
+22%

Promjena cijene sa 370.000 € na 450.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, 450.000 €, 500,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 370.000 €
21.03.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Karlovac, hostel 500 m2 na mirnoj lokaciji u blizini centra.Nalazi se na ograđenoj parceli od 917 m2 s 440 m2 asfaltirane okućnice za parking. Uhodan posao, trenutačno u funkciji. Prodaje se kompletno namješten.Sastoji se od 8 spavaćih soba, kuhinje, blagovaonice, 5 kupaonica, 6 WC-ova,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, 2.950.000 €, 1900,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, Rakovac, poslovni prostor 1900 m2 odlična lokacijaNalazi se na ograđenoj parceli 5415 m2 s natkrivenim parkingom od 600 m2.Grijanje dizalica topline, aluminijska stolarija, podne obloge keramika.Glavni objekt 1640 m2 se sastoji od uslužnog prostora, kuhinje, 4 WC-a, 2 svlačionice,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 182.000 € na 177.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, 177.000 €, 250,00 m2 cca 710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.09.2025 - 188.000 €
12.11.2025 - 182.000 €
08.03.2026 - 177.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Karlovac, Banija, poslovni prostor 250 m2 odlična lokacija za ugostiteljsku djelatnost.Sva oprema za restoran. Rustikalno uređen.Grijanje centralno lož ulje, drvena stolarija, podne obloge brodski pod i kamenGlavni objekt 161,35 m2 se sastoji od 2 uslužne prostorije, kuhinje, 2 WC-a,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!