- uredi DONJA STUBICA

  • Za upit "uredi donja stubica" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DONJA STUBICA, 360.000 €, 117,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća sa bazenom i plantažom sibirske borovnice, uhodan turistički najam u Donjoj Stubici, Pustodolu. Prodaje se prekrasna kuća smještena u Pustodolu, Donja Stubica, s bazenom i plantažom na ukupnoj parceli od 5430 m². Nekretnina je idealna za život, odmor ili nastavak turističkog....

 
 
 
  Zemljište, DONJA STUBICA, 50.000 €, 1789,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište površine 1789 m2 u blizini Donje Stubice, nalazi se uz pristupni put u neposrednoj blizini obiteljskih kuća. Zemljište se nalazi na blagom nagibu te ga je potrebno raščistiti. Uredno vlasništvo bez tereta. Odličan pogled. Za sve dodatne informacije i dogovor....

 
 
 
  Zemljište, DONJA STUBICA, 312.000 €, 20800,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Donjoj Stubici površine 20 800m2. Nalazi se svega 2 km od Stubičkih toplica i toplica Terme Jezeričica. Mještovite je namjene, pogodno za turizam, starački dom, kuće za odmor i dr. Nalazi se blizu autoceste, a od Zagreba je udaljeno tek 20-30km.....

 
 
 
  Kuća, DONJA STUBICA, 690.000 €, 500,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2024.,

www.crozilla.com

Donja Stubica - Pustodol, stambeno - poslovno imanje na 12.000m2 građevinskog zemljišta, sve ograđeno i smješteno na blagom povišenju s predivnim pogledom na pola puta između hotela / bolnice / bazena u Stubičkim Toplicama i hotela / bazena kompleksa Jezerčica. Do jednog i drugog....

 
 
 
  Kuća, DONJA STUBICA, 690.000 €, 323,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA KUĆA / VILA, DONJA STUBICA, BLIZINA CENTRA, 323 m² Jedinstvena kuća/vila u blizini centra Donje Stubice, na ravnoj parceli od 2.377 m² koja pruža mir i privatnost. Prostrana, s orjentacijom I-Z-S-J, luksuzno uređena i opremljena, proteže se na 2 etaže. Prizemljem se prostiru....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 285.000 € na 250.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DONJA STUBICA, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.12.2025 - 285.000 €
04.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se potpuno nova kuća u Donjoj Stubici, smještena u strogom centru mjesta (20 metara od Trga Matije Gupca), na parceli 624m2 veličine. Dostupnost svih bitnih sadržaja (škola, vrtić, dućan..) stoga je nešto što valja istaknuti, no opet nalazi se u mirnoj ulici, a posjeduje i....

 
 
 
  Zemljište, DONJA STUBICA, 321.199 €, 9674,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.crozilla.com

PRODAJE SE IZUZETNO GRAĐEVNO ZEMLJIŠTE 9.674 m (3 PARCELE) | POGLED NA MEDVEDNICU | STRUJA I VODA NA TERENU Prodaje se prostrano građevno zemljište ukupne površine 9.674 m, sastavljeno od tri zasebne, međusobno povezane parcele. Lokacija omogućuje otvoren pogled prema Medvednici,....

 
 
 
  Zemljište, DONJA STUBICA, 85.000 €, 2372,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, DONJA STUBICA, PUSTODOL, BLIZINA TERMI JEZERČICA, 2.372 m² .

 
 
 
  Kuća, DONJA STUBICA, 525.000 €, 250,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, KUĆA, Donja Stubica. Raskošna kuća na proplanku, prodaje se potpuno opremljena i odlična je prilika za kvalitetan život ili turistički najam. Proteže se na 3 etaže: u prizemlju se nalazi prostorija za druženje na 52m2 s wc-om i izlazom na terasu na kojoj je kamin. Tu je također....

 
 
 
  Zemljište, DONJA STUBICA, 53.000 €, 3543,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2025.,

www.indomio.hr

Zemljište u neposrednoj blizini željezničke pruge. Nalazi se nedaleko od centra Donje Stubice. .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • donja stubica (144)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr