- uredi DONJA GREDA

  • Za upit "uredi donja greda" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DONJA GREDA, 76.000 €, 1914,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u odličnom okruženju Na prodaju je građevinsko zemljište površine 1914 m², smješteno u blizini svih ključnih sadržaja za ugodan i funkcionalan život. Ova izvanredna lokacija nudi brojne mogućnosti za gradnju stambenih ili poslovnih objekata.....

 
 
 
  Zemljište, DONJA GREDA, 48.000 €, 1599,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Rugvici, Donja Greda 1599 m2 Sveukupna površina parcela iznosi 1599 m2, zemljište je pravokutnog oblika, teren je pretežito ravan. Parcela imaju pristup potpunosti komunalnoj infrastrukturi: - gradska kanalizacija, - gradski vodovod, - gradski....

 
 
 
  Zemljište, DONJA GREDA, 287.500 €, 11500,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Zemljište je u građevinskoj zoni. Zemljište se nalazi uz asvaltiranu cestu na kojoj se nalaze sve komunalije. Kat.čes.br:.1581/1, 1581/2, 1582. 25€/m2 Donja Greda građevinsko zemljište 11500m2.

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 60.500 € na 62.700 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DONJA GREDA, 62.700 €, 6782,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.08.2025 - 46.400 €
25.10.2025 - 48.400 €
14.11.2025 - 53.400 €
06.12.2025 - 57.400 €
11.01.2026 - 57.500 €
29.01.2026 - 58.500 €
30.01.2026 - 59.999 €
09.02.2026 - 60.500 €
26.02.2026 - 61.750 €
14.03.2026 - 62.250 €
19.03.2026 - 54.500 €
06.04.2026 - 55.500 €
15.04.2026 - 65.500 €
09.05.2026 - 60.500 €
16.05.2026 - 62.700 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Predmet prodaje je zemljište površine 6782m2 koje se sastoji od dvije čestice,od kojih je Parc. 1 površine 3633m2 (građevinsko cca. 1300m2+2300m2 koje nije gradjevinsko)Parc. 2 =3149m2 je šuma koja se nastavlja na prethodno navedenu parcelu.. Parcela ima pristup u potpunosti komunalnoj....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • donja greda (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)