- uredi CAVTAT

  • Za upit "uredi cavtat" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, CAVTAT, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.broker.hr

U strogom centru Cavtata, svega nekoliko koraka od mora i duge šetnice koja se proteže cijelim mjestom, smještena je kamena vila iz 18. stoljeća koja je 2018. godine temeljito i stručno obnovljena, uz potpuno očuvanje izvorne kamene strukture i svih autentičnih detalja koji ovoj nekretnini....

 
 
 
  Zemljište, CAVTAT, 3.034.350 €, 20229,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine cca 20.000m2, prvi red do mora. Zemljište se nalazi kod Dubrovnika, mjesto Cavtat, pogodno za gradnju turističkih sadržaja. Također moguća izgradnja hotela, ili luksuznih vila sa bazenima. Cavtat je jedinstveno mjesto na Jadranu, stari gradić....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 281.000 € na 285.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, CAVTAT, 285.000 €, 62,44 m2 cca 4560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.06.2025 - 281.000 €
22.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju moderan stan u novogradnji, smješten na atraktivnoj i traženoj lokaciji u Cavtatu, s prekrasnim pogledom na more. Svaka stambena jedinica projektirana je tako da ima direktan pogled na more, te vlastiti balkon ili vrt. Radi se o stambeno - poslovnoj zgradi s ukupno 8 stavnova....

 
 
 
  Zemljište, CAVTAT, 2.077.000 €, 10420,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.broker.hr

U prekrasnom cavtatskom primorju, na izuzetnoj lokaciji, u prvom redu do mora, prodaje se prostrano zemljište. Zemljište obuhvaća ukupnu površinu od oko 10.400m2 od čega je oko 4.380m2 građevno dok ostalih 6.020m2 spadaju pod zeleni pojas što osigurava privatnost i ekskluzivnost.....

 
 
 
  Zemljište, CAVTAT, 450.000 €, 930,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište - Cavtat (Mečajac) Na prodaju građevinsko zemljište površine 930m2 za koje je dobivena pravomoćna građevinska dozvola za izgradnju dvije lamele - zasebne vile s bazenima. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi prostrani dnevni boravak s kuhinjom,....

 
 
 
  Zemljište, CAVTAT, 450.000 €, 931,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Cavtat, građevinsko zemljište s pravomoćnom građevinskom dozvolom za izgradnju dvojne vile podijeljene u dvije dvoetažne stambene jedinice ukupne bruto površine 320 m2 zajedno s dvije pomoćne građevine (vanjski bazeni s bazenskim tehnikama).Nekretnina je podijeljena u dvije etaže,....

 
 
 
  Kuća, CAVTAT, 1.300.000 €, 430,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Cavtat, kamena vila s panoramskim pogledom.Vila se proteže na više etaža, sastoji se od suterena, prizemlja, prvog kata i visokog potkrovlja.Podijeljena u tri odvojena stana ukupne stambene površine 430m2 na 964m2 zemljišta.Stan u prizemlju, koji se prostire na impresivnih 145 m2,....

 
 
 
  Zemljište, CAVTAT, 350.000 €, 487,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji građevinskog zemljišta u Cavtatu, Riječ je o katastarskoj čestici površine 487 m2. Temeljem građevinske dozvole koja je ishođena, na zemljištu je isplaniran projekt stambene zgrade s tri stana površine od oko 93 m2 netto svaki. Između ostalog buduća stambena....

 
 
 
  Kuća, CAVTAT, 1.300.000 €, 430,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kamena vila na prodaju u Cavtatu. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja, kata i visokog potkrovlja. Kuća je etažirana na tri stana. U prizemlju se nalazi stan od 145 m2 kojemu pripada garaža u suterenu ukupne površine 24,65 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, CAVTAT, 96.000 €, 50,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Nekretnina se prodaje bez posjeda što znači da trenutno nije u fizičkom vlasništvu prodavatelja (koristi je druga osoba). Na prodaju je stan ukupne neto korisne površine 50,06 m², smješten u prizemlju i na prvom katu stambene zgrade u mirnom dijelu Cavtata (predio Tiha), na samo 200....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • cavtat (35)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?