- uredi BANJOL

  • Za upit "uredi banjol" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, BANJOL, 480.000 €, 270,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina posreduje pri prodaji samostojeće kuće na nekoliko minuta laganog hoda do centra grada Raba. Sastoji se od prizemlja, dva kata, potkrovlja i dodatnog samostojećeg objekta ( površine 50 m2 ), koji može poslužiti kao apartman, ljetna kuhinja, radni prostor (....

 
 
 
  Stan, BANJOL, 239.000 €, 64,95 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK RAB, BANJOL - Stan u prizemlju novogradnje s okućnicom Smještena na mirnoj i povišenoj lokaciji u Banjolu, ova novogradnja nudi predivan pogled na more i staru jezgru grada. I ne samo na prepoznatljive zvonike, već i na Barbatski kanal pa sve do Paga. Zgrada se sastoji od tri....

 
 
 
  Kuća, BANJOL, 2.500.000 €, 480,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

U mjestu Banjol na otoku Rabu prodaju se dvije prekrasne, moderne vile. Vile su površinom, rasporedom i uređenjem identične. Površina svake vile je 240m2 i svaka ima 4 spavaće sobe. Svaka vila ima vlastiti (grijani) bazen, roštilj/vanjsku kuhinju i uređenu okućnicu. Također, svakoj....

 
 
 
  Zemljište, BANJOL, 104.000 €, 1250,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Rab ,Kampor, prodajemo komercijalno zemljište na interesantnoj lokaciji, otprilike na pola puta između grada Raba i Kampora. Dimenzije parcele su cca. 15 x 80 metara. Po prostornom planu moguća namjena je parking ili suha marina. Prilaz još nije definiran ali je na javnoj površini....

 
 
 
  Kuća, BANJOL, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U neposrednoj blizini Banjola, smjestilo se zemljište na mirnoj lokaciji, udaljen od ceste i buke sa manjim objektom idealno za uživanje i odmaranje vikendom. Zemljište je ukupne površine 1171 m² te se na njemu nalazi manji objekt od 35 m² koji bi se trebao legalizirati kao stambeni....

 
 
 
  Kuća, BANJOL, 1.144.000 €, 225,00 m2 cca 5080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK RAB, BANJOL - Luksuzna vila s bazenom Na impresivnoj okućnici od 913 m2 smjestila se moderna vila na dvije etaže sa pogledom na more. Unutrašnji prostor: - Prizemlje se sastoji od prostranog dnevnog boravka u "open-space" konceptu i moderno opremljene kuhinje sa elegantnom blagovaonicom,....

 
 
 
  Apartman, BANJOL, 210.000 €, 55,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja stan u prizemlju stambene zgrade, površine 55 m2. Stan se nalazi u mirnoj ulici od mora udaljenoj samo 400 m. Raspored stana je funkcionalan, a sastoji se od kuhinje sa blagovaonicom, dnevnim boravkom sa izlazom na loggiu, kupaonice i hodnika....

 
 
 
  Apartman, BANJOL, 239.000 €, 65,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja stan u prizemlju stambene zgrade, površine 65 m2. Stan se nalazi u mirnoj ulici od mora udaljenoj 500m. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa blagovaonicom, dnevnim boravkom sa izlazom na balkon, kupaonice te 2 spavaće sobe. Balkon služi kao produžetak....

 
 
 
  Kuća, BANJOL, 1.250.000 €, 240,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja obiteljsku vilu površine 240 m2 smještenu u mirnom naselju Banjol, udaljenu od mora samo 3 minute šetnje. Vila se prostire na tri etaže- podrum, prizemlje i kat. U podrumu (43,65m2) se nalaze strojarnica, funkcionalan vešeraj, kupaonica, sauna....

 
 
 
  Apartman, BANJOL, 210.000 €, 52,19 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kvalitetni apartmani tik do plaže. Izuzetno kvalitetana gradnja. Stan u prizemlju južne orjentacije. Predivne plaže na svega nekoliko koraka od apartmana. Udaljenost od centra mjesta: 500 m Udaljenost od mora: 200 m.

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • banjol (144)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more