- uredi ŽDRELAC

  • Za upit "uredi ždrelac" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 75.000 € na 69.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ŽDRELAC, 69.000 €, 536,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 75.000 €
24.04.2026 - 69.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se suvlasnički dio zemljišta u građevinskom obuhvatu, u mjestu Ždrelac na otoku Pašmanu. Zemljište se nalazi na izvrsnoj poziciji, unutar izgrađenog dijela građevinske zone, samim time je lako dostupna i sva relevantna komunalna infrastruktura. - Teren je blago povišen, pružajući....

 
 
 
  Kuća, ŽDRELAC, 350.000 €, 123,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

Na odličnoj lokaciji u Banju na otoku Pašmanu, svega 70 metara od mora, smještena je kuća na velikoj parceli ukupne površine 1123 m. Stambeni dio površine 123 m organiziran je kao visoko prizemlje, dok se ispod nalazi podrum, što omogućuje dodatne sadržaje ili funkcionalno proširenje....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 116.100 €, 774,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Pašman - Ždrelac, prodaje se građevinsko zemljište od 774 m2. . Zemljište se nalazi u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja Ždrelac, stambene namjene, dimenzija cca. 10m x 77m, prilazna asfaltna cesta, struja i voda pored. . SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA POGLED NA MORE!!! . Nalazi....

 
 
 
  Kuća, ŽDRELAC, 1.400.000 €, 300,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je prekrasna vila s bazenom smještena u idiličnom mjestu Ždrelac, samo 50 metara udaljena od prekrasne pješčane plaže. Ova impresivna vila pruža sve što vam je potrebno za udoban i luksuzan odmor. Vila se nalazi na prostranoj parceli od 500 četvornih metara, s 300 četvornih....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, Na upit, 5778,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se građevinsko zemljište s pogledom na more na otoku Pašmanu! Zemljište se nalazi se na atraktivnoj lokaciji samo 190 metara od mora! Prostornim planom je uvrštena u građevinsko zemljište . Ima dva pristupa cesti. Čestica je pravilnog oblika i u neposrednoj je blizini mora.....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 84.000 €, 619,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište površine 619 m2 na otoku Pašmanu, mjesto Ždrelac, 300 metara od mora i centra mjesta. Idealna lokacija koja je za investiciju, izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Zemljište je pravilnog oblika te posjeduje pristupni put. Sva potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 70.000 €, 546,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK PAŠMAN, ŽDRELAC - Građevinsko zemljište 150 m od mora Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Ždrelac na otoku Pašmanu. Parcela smještena na blagoj padini ima ukupnu površinu od 546 m2, duljinu od 29 m i širinu od 25 m odnosno 14 m. Zemljište se nalazi uz asfaltiranu cestu....

 
 
 
  Kuća, ŽDRELAC, 1.200.000 €, 285,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzna kamena katnica s bazenom u mjestu Ždrelac na otoku Pašmanu. Izgrađena je na zemljištu od 490 m², a stambena površina joj je 285 m². Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju su potpuno opremljena kuhinja s kaminom, prostrana blagovaona, dnevni boravak, WC i tri....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 230.000 € na 198.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŽDRELAC, 198.000 €, 107,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.03.2026 - 230.000 €
05.05.2026 - 198.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Ždrelac - Prodaje se kuća stambene površine 107 m² na parceli od 499 m², s prostranim vrtom od 380 m². Kuća se sastoji od dvije spavaće sobe, dodatne sobe u dodatku s otvorenim kaminom, velikog hodnika koji služi kao dnevni boravak, kupaonice, zasebnog WC-a i natkrivene terase s roštiljem.....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 80.000 €, 650,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2024.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Ždrelac na otoku Pašmanu. Pravilnog je oblika, površine 650 m2, nalazi se uz asfaltiranu cestu, u izgrađenom djelu naselja. Udaljenost do mora 130 m. .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • ždrelac (386)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr