• GoHome Professional
stanovi murine do 440000 eura - GoHome
  • stanovi murine do 440000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi murine do 440000 eura

  • Za upit "stanovi murine do 440000 eura" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.630 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 410000 eura (malo jeftiniji)
    • 460000 eura (malo skuplji)
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • komforan
    • nenamješten
    • 1.kat
    • adaptiran
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MURINE, 402.000 €, 130,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo kompletnu etažu zgrade na 1. katu, ukupne površine 130 m², koja je u potpunosti adaptirana 2023. godine i prodaje se kompletno namještena ? spremna za korištenje! Etaža je kategorizirana kao 2 zasebna apartmana s ukupno 11 kreveta, što nudi odličnu priliku za: turistički....

 
 
 
  Stan, MURINE, 455.000 €, 129,76 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Istra, Umag, prodaja 2 moderno uređena stana s pogledom na more u mirnom naselju. Stanovi se nalaze na mirnoj lokaciji, na 1. katu stambene zgrade sa svega 5 stanova, udaljeni desetak minuta vožnje od centra grada. Stan 1 veličine 61m2 sastoji se od dvije spavaće sobe (jedne veće....

 
 
 
  Stan, MURINE, 455.000 €, 129,76 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Umag je grad na zapadnoj istarskoj obali, na samo 10 km od slovenske granice i uz Savudriju najzapadnije je mjesto u RH. U Umagu se prodaje cijela etaža na prvom katu zgrade. Etaža je površine 130m2.STAN S3 - stan na prvom katu neto korisne površine 129,76 m2 sa pripadcima: dva parkirna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi murine do 440000 eura'
281.000 €
270.000 €
265.000 €
  Stan, MURINE, 292.300 €, 80,05 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Istra, Umag, prodaja moderno uređenog trosobnog stana zatvorene površine 79m2. Stan se prodaje sa stanom ID 413760. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji, na 1. katu stambene zgrade sa svega 5 stanova, udaljenoj desetak minuta vožnje od centra grada. Stan se sastoji od kuhinje, odvojene....

 
 
 
  Stan, MURINE, 260.000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Umag U neposrednoj blizini Umaga započeta je izgradnja je modernig stanova u mirnom naselju sa pogledom na more. Stan se smjestio u prizemlju manje zgrade od svega 4 stana. Stan je ukupne površine 72m2 i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka iz....

 
 
 
  Stan, MURINE, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Umag U neposrednoj blizini Umaga započeta je izgradnja je modernig stanova u mirnom naselju sa pogledom na more. Stan se smjestio na 1. katu manje zgrade od svega 4 stana. Stan je ukupne površine 72m2 i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka iz....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 230.000 € na 245.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MURINE, 245.000 €, 72,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 250.000 €
13.02.2026 - 230.000 €
24.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Umag Na samo 3 km od mora nalazi se ovaj predivan stan u izgradnji s pogledom na more! Stan se smjestio na 1. katu manje zgrade. Ukupna površina stana iznosi 73 m2. Sastoji se dnevnog boravka s blagovaonicom, hodnika, kupaonice i 2 spavaće sobe, od kojih je jedna master spavaća....

 
 
 
  Stan, MURINE, 225.700 €, 61,10 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Istra, Umag, prodaje se predivan osunčan stan s dvije spavaće sobe udaljen desetak minuta od centra grada. Stan se prodaje zajedno sa stanom ID 172978. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi od svega 5 stanova a sastoji se od dvije spavaće sobe (jedne veće i jedne manje), kuhinje,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine