- stanovi ZADAR

  • Za upit "stanovi zadar" pronađeno 4 473 nekretnina - prosječna cijena 3.964 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 305 nekretnina za upit stanovi ZADAR pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lođa
    • 5.kat
    • s garažom
    • adaptiran
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Crvene Kuće, 303.585 €, 82,05 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Dvosoban stan s velikom terasom i garažnim mjestom, drugi kat Na drugom katu manje zgrade s ukupno šest stanova prodaje se svijetao dvosoban stan površine 78,47 m². Zgrada se nalazi u mirnom i uređenom kvartu Crvene kuće, poznatom po dobroj povezanosti, zelenilu i kvalitetnom životnom....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 387.500 €, 155,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam prostrani stan površine 155 m², smješten na prvom katu dvokatne zgrade. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, idealnoj za one koji traže mirnu i ugodnu životnu sredinu. Stan raspolaže s tri spavaće sobe te dnevnim boravkom, što omogućuje izuzetnu funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Puntamika, 458.000 €, 92,00 m2 cca 4980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan površine 92,23 m u kvalitetnoj novogradnji na Vitrenjaku, jednom od najpoželjnijih zadarskih kvartova. Lokacija je iznimna svega nekoliko minuta od plaže, Borika, marine, restorana i svih važnih sadržaja, što ovom stanu daje savršenu kombinaciju udobnosti i....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 779.000 €, 241,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Izuzetna luksuzna nekretnina dva stana, jedan trosobni i jedan jednosobni stan. Svaki stan ima vlastiti ulaz i vrt s oazom za opuštanje i grilanje. Stanovima pripada spa prostorija sa saunom i jacuzzi, prostor za druženje s unutarnjim grilom, teretana i prostor za skladištenje stvari....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 499.000 €, 99,00 m2 cca 5040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Tel.:+385 95 5647 500 - Tomislav agent5@bestcroatianproperties.com PRODAJA ? ZADAR, BILI BRIG Luksuzan 3.sob. stan od 75m2 zatvorene površine i 51m2 terase s panoramskim pogledom na more! Na izvrsnoj lokaciji u zadarskom naselju Bili brig. PLANIRANI ZAVRŠETAK 06/2026 Lokacija: Bili....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 320.400 €, 84,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

U prodaji je kvalitetan projekt novog stambenog naselja, s kontroliranim pristupom, uređenom hortikulturom u parku, i parkiralištem za stanare (mogućnost el. punjenja vozila) na mirnoj lokaciji u Zadru, na području Ričina. Radi se o projektu višestambene zgrade s liftom koja se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Puntamika, 547.000 €, 138,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji luksuznog stana smještenog na prvom katu višestambene zgrade u prestižnoj četvrti Diklo/Borik, Zadar. Značajke stana: Prostrani stan s tri spavaće sobe za udobnost i privatnost Dvije elegantno uređene kupaonice za dodatnu praktičnost Prostrana terasa idealna....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Višnjik, 350.000 €, 111,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani četverosobni stan od 111 kvadrata s pogledom na more na Brodarici u Zadru. Stan se nalazi na 4. katu stambene zgrade iza bivše Maraska tvornice. Kompletno namješten i uređen stan sastoji se od otvorenog koncepta kuhinje i blagovaone s prostranim dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 285.000 €, 113,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostrani 2,5-sobni stan od 113 m2, smješten na petom katu zgrade s ukupno pet katova, u atraktivnoj četvrti Bili brig u Zadru. Ova nekretnina privlači pažnju odličnom lokacijom, izuzetno sunčanom atmosferom i predivnim pogledom na more. Stan se nalazi u urbanom dijelu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Višnjik, 480.000 €, 98,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaju se luksuzni stanovi u manjoj urbanoj novogradnji na poznatoj mikrolokaciji na Višnjiku, koji spada među sve traženije kvartove u gradu Zadru. Manja urbana vila sa svega šest stanova, pruža dodatnu privatnost i komfor, zahvaljujući prostranim kvadraturama ovih stambenih jednica,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Voštarnica, 427.485 €, 78,00 m2 cca 5480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

NOVO!! NOVO!! ZADAR!! CENTAR!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! NUDIMO ZA PRODAJU MODERNI LUKSUZNI TROSOBNI STAN NA DRUGOM KATU POVRŠIINE 78,65m2+PARKING U PODZEMNOJ GARAŽI!! STAN SE NALAZI U VISOKOKVALITETNOJ STAMBENOJ ZGRADI SA DIZALOM!! TERASA SA SPEKTAKULARNIM POGLEDOM NA JADRANSKO....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 399.000 €, 117,95 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, BELAFUŽA ? moderan trosoban stan s vrtom, garažom i terasom U atraktivnoj novogradnji na Belafuži prodaje se trosoban stan u prizemlju koji nudi odličan spoj funkcionalnosti, komfora i kvalitete gradnje. Stan S1 osmišljen je s naglaskom na praktičan raspored i ugodan svakodnevni....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Voštarnica, 917.000 €, 227,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaju se luksuzni apartmani u novogradnji u Kožinu, 100 m udaljeni od mora. U zgradi su četiri apartmana: u prizemlju je apartman kojemu pripadaju vrt i bazen, na prvom katu su dva apartmana, a na drugom penthouse s krovnom terasom i bazenom. Zgrada ima lift. Apartman S1 smješten....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Crvene Kuće, 385.000 €, 110,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je luksuzan penthouse u novogradnji u Zadru, u mirnom kvartu Crvene kuće. Smješten na drugom katu zgrade, ovaj stan pruža savršen spoj modernog dizajna, udobnosti i funkcionalnosti. Zgrada se nalazi samo 1,26 km od mora i 2,8 km od centra grada, što čini lokaciju idealnom....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Višnjik, 800.000 €, 125,00 m2 cca 6400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Vaš novi dom u srcu Zadra Predstavljamo vam novi stambeni projekt osmišljen s ciljem pružanja maksimalne udobnosti, funkcionalnosti i kvalitete stanovanja. Stambena zgrada sastoji se od 8 stambenih jedinica, što osigurava mirno i ugodno okruženje za život. Stan se nalazi na drugom....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 198.850 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR BULEVAR | JEDNOSOBAN STAN 59,76 m | 7. KAT | POGLED NA MORE Prodaje se komforan jednosoban stan površine 59,76 m smješten na 7. katu stambene zgrade s novim liftom, u jednom od najtraženijih dijelova Zadra Bulevaru Stan je orijentiran sjeveroistok - jug, što mu osigurava obilje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 294.120 €, 89,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Zadru, predio Vidikovac, smješten na 2. katu stambene zgrade s liftom. Nekretnina ima djelomičan pogled na more te se nalazi 1,5 km od mora i 2,5 km od centra grada, što omogućuje mirno stanovanje uz dobru povezanost sa svim gradskim sadržajima.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 380.000 €, 77,00 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se STAN s pogledom na more u stambenoj zgradi s dizalom na Relji u Zadru. Nekretnina se nalazi na četvrtom katu te je dvoetažna. OPIS NEKRETNINE: DONJA ETAŽA - ulazni prostor, dvije spavaće sobe, dnevni boravak s blagovaonicom (moguć izlaz na balkon, 26,26 m2), kuhinja djelomično....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Višnjik, 485.000 €, 146,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju četverosoban STAN u novosagrađenoj stambenoj zgradi na Belafuži u Zadru. Nekretnina se nalazi na 2. katu. OPIS NEKRETNINE: - kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom; - kupaonica; - WC; - tri spavaće sobe; - dva hodnika; - 2 natkrivene lođe; - spremište; - bazen na krovu;....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Crvene Kuće, 297.000 €, 79,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan u novogradnji smješten u Zadru, u naselju Crvene Kuće. Riječ je o kvalitetnoj stambenoj zgradi s liftom, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za obiteljski život ili dugoročno ulaganje. Stan se nalazi u prizemlju te nudi funkcionalan i moderan raspored. Prostor....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 259.000 € na 249.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 259.000 €
19.04.2026 - 249.000 €
22.04.2026 - 259.000 €
01.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostran i svijetao dvosoban stan površine 71,39 m2, smješten na 2. katu zgrade, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja. Stan se sastoji od: - ulaznog prostora - kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na balkon - dvije spavaće sobe....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 715-735 (od ukupno 741)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr