- stanovi SRAČINEC

  • Za upit "stanovi sračinec" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 2.368 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosječna cijena)
    • do 280000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SRAČINEC, 292.275 €, 117,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni stan S1 NKP 117,19 m2 ? Hrašćica (Varaždin), terasa, privatni vrt, 2 parkirna mjesta, A+ Prodaje se dvoetažni stan oznake S1 ukupne NKP 117,19 m2 u mirnom dijelu predgrađa Hrašćica, Varaždin. Prizemlje: ulaz, spremište, WC s tušem i prostrani dnevni boravak s kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 211.560 €, 88,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s872) EUROESTATE isključivo posredovanje. KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI NOVI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 310.888 € na 327.250 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SRAČINEC, 327.250 €, 130,90 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.12.2025 - 310.888 €
11.04.2026 - 327.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Sračinec, moderan četverosoban stan, ukupno neto korisne površine 130,90m2.Stan je raspoređen na dvije etaže, s jasno odvojenim dnevnim i spavaćim dijelom. Prizemlje obuhvaća ulazni trijem, hodnik, spremište, WC s tušem, te prostrani dnevni boravak otvorenog koncepta s kuhinjom i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi sračinec'
203.304 €
223.885 €
292.975 €
  Stan, SRAČINEC, 310.887 €, 130,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvoetažni stan s vrtom neto stambene površine 130.90 m2, u naravi četverosoban stan koji se u prizemlju sastoji od prostranog dnevnog boravka sa blagovaonicom i kuhinjom iz kojih se izlazi na terasu i privatni vrt. Uz te prostorije, na donjoj etaži su i spremište i wc te....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 327.250 €, 130,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Dvoetažni stan S2, NKP 130,90 m2 ? Hrašćica, mirno predgrađe Varaždina, terasa i privatni vrt, 2 parking mjesta Prodaje se dvoetažni stan oznake S2 ukupne NKP 130,90 m2 u mirnom dijelu Hrašćice (Varaždin). Prizemlje: ulaz, spremište, WC s tušem i prostrani dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 223.885 €, 195,43 m2 cca 1150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s767) EUROESTATE isključivo posredovanje. KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 290.107 € na 278.326 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SRAČINEC, 278.326 €, 117,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 290.107 €
01.03.2026 - 278.326 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Hrašćici, u novom luksuznom naselju obiteljskih kuća smjestila se ova novogradnja sa dvije spojene zgrade sa po 3 stana. Lokacija je idealna, nadomak grada i svim sadržajima koje omogućuje, a izdvojeno taman toliko da omogućava ugodan i mirni životni ambijent. Investitor je pouzdan....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 199.848 €, 83,00 m2 cca 2410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s871) EUROESTATE isključivo posredovanje. KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI NOVI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 310.888 € na 327.250 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SRAČINEC, 327.250 €, 130,90 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 310.888 €
04.04.2026 - 327.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA - Dvoetažni stan s vrtom 130,90 m2 Dvoetažni raspored ? odvojena dnevna i spavaća zona ? Privatni vrt ? idealno za obitelj, odmor ili kućne ljubimce ? Vlastito označeno parkirno mjesto za 2 automobila Odlična orijentacija i puno prirodnog svjetla ? Podno grijanje u cijelom....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 209.808 €, 87,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2026. - 209.808 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s870) EUROESTATE isključivo posredovanje. KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI NOVI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 191.149 €, 117,87 m2 cca 1620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s503) EUROESTATE isključivo posredovanje. KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 292.975 €, 117,19 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA - Dvoetažni stan s vrtom 117,19m2 Dvoetažni raspored ? odvojena dnevna i spavaća zona ? Privatni vrt ? idealno za obitelj, odmor ili kućne ljubimce ? Vlastito označeno parkirno mjesto za 2 automobila Odlična orijentacija i puno prirodnog svjetla ? Podno grijanje u cijelom....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 191.149 €, 81,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.08.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 292.795 €, 117,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA - Dvoetažni stan s vrtom 117,19 m2 Dvoetažan stan- odvojena dnevna i spavaća zona ? Privatni vrt ? idealno za obitelj, odmor i kućne ljubimce ? Vlastito označeno parkirno mjesto za 2 automobila ? Odlična orijentacija i puno prirodnog svjetla ? Podno grijanje u cijelom....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 203.304 €, 151,55 m2 cca 1340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s846) EUROESTATE isključivo posredovanje. KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 327.250 €, 130,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA - Dvoetažni stan s vrtom 130,90 m2 Dvoetažan stan- odvojena dnevna i spavaća zona ? Privatni vrt ? idealno za obitelj, odmor i kućne ljubimce ? Vlastito označeno parkirno mjesto za 2 automobila ? Odlična orijentacija i puno prirodnog svjetla ? Podno grijanje u cijelom....