stanovi Prosina VUKOVAR prodaja - GoHome
  • stanovi Prosina VUKOVAR prodaja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi Prosina VUKOVAR prodaja

  • Za upit "stanovi prosina vukovar prodaja" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VUKOVAR, 102.400 €, 51,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

SUPER PRILIKA!! VUKOVAR!! NEPOSREDNO UZ VUKOVARSKU ŠETNICU/ŽUPANIJSKA 90!! KOMFORAN DVOSOBAN STAN POVRŠINE 51,20m2+ PODRUMSKA OSTAVA POVRŠINE 5,72m2!! STAN JE ADAPTIRAN PRIJE 10 GODINA U UREDNOM STANJU!! 4. KAT!! LOĐA!! ZGRADA JE KOMPLETNO ADAPTIRANA 2014 GODINE NOVI KROV, FASADA,....

 
 
 
  Stan, VUKOVAR, 375.000 €, 104,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Pag - Mandre, prodaje se dvosobni apartman od 104,13 m2 na drugom katu stambenog objekta sa ukupno tri apartmana izgrađenog 2024 godine, kvalitetna gradnja, low-e izo staklo + argon, dvobojna pvc stolarija (antracit-bijelo), električne rolete, pločice prva klasa, sve sobe grijane/hlađene....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 159.000 € na 149.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VUKOVAR, 149.000 €, 82,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.03.2026 - 159.000 €
09.05.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je prostran i svijetao stan površine 82,05 m², smješten u mirnom dijelu Vukovar, u naselju Borovo naselje. Stan se nalazi na 4. katu od ukupno 6 katova u zgradi s liftom , što ga čini i dealnim za obiteljski život. Raspored i karakteristike: Dnevni boravak, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, VUKOVAR, 112.000 €, 80,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Zamislite utočište elegancije i komfora održavan stan (80 m) na 1. katu, s posebnim ulazom koji jamči privatnost i neovisnost! Ključne značajke: -Elegantan i uredan stan je pažljivo održavan, idealan za useljenje bez dodatnih ulaganja -Parket, pvc stolarija, plinsko grijanje -ugradbena....

 
 
 
  Stan, VUKOVAR, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se funkcionalan trosoban stan od 80,50 m2 na 1. katu zgrade na mirnoj lokaciji u Borovom naselju. Sastoji se od: hodnika kupaonice, dnevnog boravka, balkona i 2 sobe. U podrumu se nalazi pripadajuća ostava. Stanu pripada i garaža s motornim podizačem vrata. Kvalitetna drvena....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 87.000 € na 95.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VUKOVAR, Borovo Naselje, 95.000 €, 56,38 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.02.2026 - 87.000 €
28.02.2026 - 95.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Vukovar, Borovo Naselje, dvosoban stan s loggiom kvadrature 56,38 m2 te pripadajućim spremištem u podrumu 6,80 m2 nalazi se na 3.katu stambene zgrade bez lifta koja je prošla proces rekonstrukcije 2006.g.Sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, kuhinje s blagovaonom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, VUKOVAR, 98.000 €, 63,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se održavan dvosoban stan površine 70 m, smješten u prizemlju samostojeće kuće. Izvrsna i povoljna prilika! -Poseban ulaz za maksimalnu privatnost i neovisnost -Parket topla i elegantna podna završna obrada -PVC stolarija osigurava dobru izolaciju i minimalno održavanje -Klima....

 
 
 
  Stan, VUKOVAR, Mitnica, 150.000 €, 73,12 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Prodaje se stan u novogradnji u Vukovaru, naselje Mitnica.Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i ima ukupnu površinu od 73,12 m².Stan je funkcionalnog rasporeda te se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka otvorenog koncepta s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, VUKOVAR, Borovo Naselje, 89.500 €, 73,72 m2 cca 1210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

148. Vukovar Domovinskog rata 28/10 trosobni stan 73,72 m2 4. kat bez lifta prodaja Stan u savršenom dijelu grada za miran obiteljski život ili najam u zgradi s četiri kata bez lifta okružen zelenom površinom i parkingom koji se trenutno ne naplaćuje. Na par minuta lagane šetnje do....

 
 
 
  Stan, VUKOVAR, Mitnica, 129.500 €, 64,10 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Prodaje se stan u Vukovaru, u mirnom i traženom dijelu Mitnice, smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno dva stana, što osigurava privatnost i ugodan način stanovanja.Stan ima površinu od 64,10 m² i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi vukovar prodaja (56)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja